نکات مهم در خرید شیرآلات ساختمان

شیلنگی که به سمت راست شیر اهرمی اتصال داده بودید را به شیر آب سرد و شیلنگ سمت چپ را به شیر آب گرم اتصال دهید. در زیر شیر روشویی و یا ظرفشویی یک مهره برنجی عموما اتصال داده شده است. شیرهای پیسوار از جنس برنجی و پلاستیکی در اندازه 1/2 و 3/8 در بازار وجود دارد. برای انتخاب شیرآلات آشپزخانه و روشویی حتما به اندازه سوراخهای روی آنها و مطابقت آن با شیرآلات موجود در بازار برای خرید توجه کنید. به این ترتیب باید از تمامی تجهیزات به روز دنیا با طراحی های جدید و خلاقانه نهایت بهره برداری را داشته و محصولاتی امروزی و شیک و در عین حال مقاوم و کاربردی را انتخاب کرد. تولید شیرآلات بهداشتی یکی از صنایع زیرشاخه در صنعت مصالح ساختمانی ست که بازار بسیار بزرگ و جذابی در تمام دنیا دارد. فعالان حوزه ساختمان روزی را هم تصور نمی کردند که افراد برای خرید لوازم مورد نیاز ساختمانی به استفاده از اینترنت بپردازند.

این شیرآلات هم در شیرآلات ساختمانی کاربرد دارند و هم در شیرآلات صنعتی؛ از طرفی نیاز به واشر برای آب بندی در جریان ورود و خروج آب ندارند. چیزی که در این مطلب باید مورد توجه قرار بگیرد این است که نصب شیرآلات ساختمانی و بهداشتی یک کار تخصصی بوده و باید توسط شرکت لوله کشی ساختمان انجام بگیرد. شیرآلات بخش مهمی در صنعت تجهیزات ساختمان است و باید در انتخاب آن با توجه به محل استفاده آن دقت کرد.در این مطلب می خواهیم شما را با انواع شیرآلات،مزایا؛معایب و نکات کاربردی بیشتر آشنا کنیم. با شناخت انواع شیرآلات ساختمانی می توان در هنگام بازسازی و یا زمانی که شیرآلات بنابه دلایلی همچون پوسیدگی نیاز به تعویض دارند گزینه بهتری را انتخاب کرد. انتخاب این مورد یعنی سبک شیرآلات میتواند تاثیر زیادی بر جلوه آشپزخانه داشته باشد. نصب شیرآلات در تهران، توسط مجموعه فیکس پایپ که سابقه بسیار بالایی در حوزه تعمیر و تعویض شیر آب دارد و در تمامی مناطق 22 گانه بصورت شبانه روزی با مستقر کردن لوله کش سیار، خدمات مورد نیاز همشهریان را بر طرف مینماید. پس از اینکه شیرآلات قبلی را باز کردید بهتر ایت لوله های قبلی را خم تا حد ممکن یک بررسی اجمالی بکنید تا در صورت رسوب گرفتن و یا پوسیدگی زیاد در همان زمان اقدام به تعویض لوله های قدیمی با جدید بکنید.

شما قرار است برای خرید شیرآلات ساختمانی هزینهای را کنار بگذارید و با توجه به کارایی آن در خانه، توصیه میشود که بدون در نظر گرفتن هزینهها، به سراغ بهترین جنس شیرآلات ساختمانی بروید. در ادامه به معرفی بهترین برندهای شیرآلات ساختمانی ایرانی و خارجی خواهیم پرداخت. نسل جدید شیرآلات بهداشتی که در ساختمان ها و اماکن مسکونی و تجاری استفاده می شود، شیرآلات اهرمی است که امروزه به دلایل مختلف جایگزین خوبی برای شیرآلات قدیمی یه واشری است، این شیرآلات در دو مدل؛ الف- شیرآلات ایستاده که مورد استفاده در سینک های ظرف شویی و روشویی است وب- شیرآلات دیواری که قابلیت کاربرد در سرویس های بهداشتی ایرانی و فرنگی را دارد تقسیم می شوند. شیرآلات ساختمانی فشاری جزو قدیمی ترین شیر آلاتی هستند که در صنعت ساختمان استفاده شده و از نوع واشر دار هستند و آب سرد و گرم را در یک لوله به سمت خروجی هدایت میکنند. تنها تفاوت این شیرآلات ساختمانی این است که شیرآلالت کارتریجی از نوع بدون واشر هستند اما شیرآلات فشاری دارای واشر هستند. شیرآلات توپی، شیرآلات دیسکی و کارتریجی به عنوان شیرآلات بدون واشر شناخته می شوند و شیرآلات فشاری به عنوان شیرآلات واشردار محسوب می شوند. عملکرد شیر توپی به این نحو است که تنظیم دما و فشار را تنها با یک دست امکان پذیر می سازد.

شیرآلات ساختمانی توپی که شیرآلات تک اهرمی نیز نامیده می شوند اغلب در آشپزخانه ها کاربرد دارند. یکی از قدیمی ترین شیرآلات ساختمانی شیرهای فشاری هستند که بیشتر در ساختمان های قدیمی به چشم می خورند. در مجموع صنعت ساختمان بیش از ۳۰ درصد از حجم اقتصاد ایران را به خود اختصاص میدهد. چارسو علاوه بر داشتن اینماد، پشتیبانی، امکان مرجوع کردن کالا، با تنوع بالای محصولات و قیمتهایی مناسب خریدی لذت بخش را برای شما رقم خواهد زد. ساختار شیرهای توپی به صورتی است که اهرم شیر به دور کلاهک توپی در بخش بالای بدنه شیر می چرخد. بیشتر سینک ها با سوراخ های نصب شده از قبل سوراخ شده برای شیرهای آب و لوازم جانبی مانند پمنپ دستگاه های صابون مایع تهیه می شوند. 1. استفاده آب گرم و مایع ظرفشویی اولین و مناسبترین راهحل است. البته امروزه بسیاری از تولیدکنندگان به منظور رعایت مسائل بهداشتی دیگر از سرب خشک استفاده نمی کنند و بیشتر از آلیاژ برنج استفاده می کنند. تولیدکنندگان اغلب برای بخش داخلی از آلیاژ برنج و یا سرب خشک استفاده می کنند. دقت داشته باشید که بعدازاینکه هر مایعی را روی بدنهی شیرهای آب میزنید بهخوبی با یک پارچه خشک، خشک کنید تا لکههای آب روی آن باقی نماند.

دیدگاهتان را بنویسید