نکات مهم در انتخاب شیرآلات مناسب برای ساختمان – استیل البرز

آنها رایج ترین نوع شیر آب محسوب می شوند که توسط آنها می توان آب گرم و سرد را استفاده نمود. فعالیت سنسورهایی که در این شیرها تعبیه شده اند بر اساس نور مادون قرمز است. روکش های برنز، مس و برنج برای ایجاد تنوع در شیرآلات مورد استفاده قرار می گیرند و با داشتن رنگ های قرمز و زرد جذابیت خاصی به آنها می افزایند. شیرهای ایستاده عموما انتخاب هوشمندانه و مناسبی به عنوان شیرآلات آشپزخانه برای سینک یا کانتر اشپزخانه هستند که باعث می شوند آشپزی و شست و شو نه تنها آسان که لذت بخش باشد. شیرآلاتی که روی سینک قرار میگیرند: انواع مختلفی از شیرآلات و سینکها در بازار یافت میشوند اما این دو همیشه با یکدیگر هماهنگ نیستند. بد نیست بدانید شیر روشویی و دیگر شیرآلات بهداشتی معمولاً از آلیاژ برنج یا آلیاژ سرب ساخته میشوند و با استیل ضد خش، برنج، برنز، مس و PVD آبکاری میشوند. مورد دیگر این است که شیرآلات دو دستگیرهای، شیرآلات مدرنی محسوب نمیشوند و بیشتر در طراحی سبک سنتی استفاده میشوند.

توصیه می کنند که این نوع، به دلیل تماس زیاد دستها با آن، در مکان های عمومی نصب نشوند. یکی از مهمترین و موثرترین انتخاب هایی که در تکمیل دکوراسیون داخلی منزل صورت می گیرد، انتخاب شیرآلات بهداشتی است. شیرهای دیجیتالی از جمله محصولات بهداشتی لوکس به شمار می روند که مجهز به صفحه نمایشگر دیجیتالی هستند؛ قطع و وصل، شدت فشار و دمای آب با تنظیم این صفحه انجام می شود. برای داشتن خانه ای زیبا و مدرن باید شیرآلات آن را دقیق تر انتخاب نمائید که این امر نه تنها بر مبنای زیبایی صورت می گیرد بلکه باید اطلاعاتی نیز در زمینه کیفیت محصولات و کارایی آنها بدست آورید. این به روز شدن همواره همراه است با دنیای متنوعی از محصولات که چشم و قلب مشتری را به سوی خود جلب میکند. اما نکته مهمی که درباره بورس شیرآلات در خیابان شیراز جلب توجه می کند، غالب بودن وجود شیرآلاتی لوکس، درجه یک و فانتزی در اینجاست. موادی که در تولید شیرآلاتمورد استفاده قرار می گیرند باید در برابر آب تا دمای ۹۰ درجه سانتی گراد مقاومت داشته باشند و همچنین دچار خوردگی نشوند. طراحی بعضی از آنها با زاویه ۹۰ درجه صورت گرفته و بعضی دیگر با یک انحنای نرم ساخته شده اند.

مسئله ای که در خصوص سالمندان باید در نظر گرفت این است که آنها ممکن است در کارکردن با شیرآلات اهرمی راحت تر باشند. اگر شما هم مثل ما هیجان دارید که در باره این عوامل آگاهی داشته باشید، در ادامه با ما همراه باشید. زیبایی و نقش شیر آب در مکان هایی نظیر حمام، سرویس بهداشتی و آشپزخانه، کارخانجات مختلف را به چالش کشانده تا روز به روز شیرآلات جدیدتری به بازار عرضه نمایند. به طور کلی تولیدکنندگان شیرآلات در تلاش هستند تا با شناسایی جنس و مواد بهتر، شیر آلات بادوامتر را به بازار عرضه کنند. بهطور کلی شیرآلات بهداشتی دارای دو بخش عمده یعنی پوسته داخلی (پایه اصلی شیر) و پوشش خارجی است که در بخش داخلی تولیدکنندگان با توجه به سفارشهایی که دارند معمولا از آلیاژ برنج یا سرب خشک استفاده میکنند. به طور کلی عدم توجه به برندهای با کیفیت و استاندارد شیرآلات و تنها مد نظر قرار دادن قیمت پایین علاوه بر ایجاد هزینه و دردسر باعث هدر رفت منابع خواهد بود. شیرآلات (faucet)، وسیله ای است که خروج جریان مایعات، به طور خاص آب، را از یک لوله را کنترل می کند. البته ناگفته نماند که پوششهای مس، برنج، برنز از جمله آبکاری های رایج است.

جنس آبکاری و ضخامت آن دو فاکتور بسیار مهم است که کیفیت آبکاری را تحت تاثیر قرار می دهد. شیرآلاتی که در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند از جنس سرب خشک یا آلیاژهای برنجی می باشند که با روکش های مختلف ظاهری متفاوت پیدا کرده اند. موارد زیر میتواند به شما کمک کند تا فروشگاه شیرآلات بهداشتی خوب در شیراز را پیدا کنید. اگر در خانه سالمند و یا کودک دارید، این ویژگی شیرآلات اهرمی بسیار میتواند مناسب و کمک کننده باشد. شیر های اهرمی خود به دو دسته ی : شیر های توپی گردان و شیر های فشنگی یا کارتریج دار تقسیم می شوند. پوشش خارجی یا همان روکش شیرآلات نیز از جنس مس، برنج، استیل و یا برنز است که از بین آنها استیل پر کاربردترین روکش است و سایر متریال ها به صورت سفارشی مورد استفاده قرار می گیرند. ارتفاع آن نیز باید به اندازه ای باشد که دست ها به کاسه روشویی برخورد نکنند و به راحتی بتوان شستشو را انجام داد. به محض قرار گرفتن دست در زیر سنسور، آب شیر به طور خودکار باز و با دور کردن دست، آب قطع می شود.

دیدگاهتان را بنویسید