نصب شیرآلات در تهران 09103950042 کیفیت تضمینی

طول عمر آن را نیز افزایش می دهد . سرب خشک از جمله آسیب زاترین فلزات برای سلامت انسان است که وجود آن در یکی از پرمصرف ترین وسایل خانگی خطر ابتلای فرد به بیماری های خطرناک را افزایش می دهد. شیرآلات دیواری هم بهترین انتخاب برای شیر توالت و انواع شیر بهداشتی در سرویس بهداشتی به شمار می رود. قابل استفادهاند. از دیگر مزایای انواع پدالی و چشمی عدم تماس دست با شیر است که مانع انتقال بیماریهای واگیردار عفونی و پوستی میشود و به خاطر سرعت قطع آب در میزان مصرف آب و حتی انرژی نیز صرفهجویی میشود. زیبایی و نقش شیر آب در مکان هایی نظیر حمام، سرویس بهداشتی و آشپزخانه، کارخانجات مختلف را به چالش کشانده تا روز به روز شیرآلات جدیدتری به بازار عرضه نمایند. در مدلهای جدیدی که از شیرهای پدالی ارائه شده است، قابلیتهایی مثل تنظیم دمای آب سرد و گرم، تنظیم فشار آب و همچنین پدال جمع شونده نیز در نظر گرفته شده است. برای استفاده همزمان از آب سرد و گرم، لازم است هردو دستگیره باهم باز باشند. قبل از این که برای خرید شیرآلات اقدام کنید، ابتدا تحقیق کنید و تمامی فاکتورهای لازم جهت خرید ایده آل را در نظر بگیرید.

در این موارد باید روش دقیق تعویض این واشر ها و مغزی را کاملا بدانید تا با مشکل روبرو نشوید. اتصالات، کارتریج و آبفشان شیرآلات بهداشتی از جمله مواردی است که به دلیل تماس مداوم با جریان آب، باید از جنس باکیفیت انتخاب شود. خصوصا ساختمان سازها و کسانیکه به شکل انبوه در ساخت و ساز مسکن هستند، این خیابان را به عنوان جایگاهی مهم در تامین مصالح ساختمانی و بهداشتی انتخاب می کنند. شیرآلات اهرمی راحتی کاربری بیشتری داشته و با استفاده ازآن دما را به شکلبسیار بهتری می توان کنترل کرد. اما امروزه بیشتر مردم به خرید شیرآلات اهرمی تمایل بیشتری از خود نشان می دهند. مهمترین نکته در انتخاب شیر حمام توجه به نوع سوپاپ تغییر جهت آب است که آن را از حالت دوش به حالت وان تبدیل می کند. به همین خاطر چند سالی می شود که تولید کنندگان شیر آلات از کاربرد سرب در تولید محصولات خود صرف نظر کرده اند و بیشتر همان آلیاژ برنج را به کار می برند . به شمار می آیند. ارتفاع آبریز شیر باید به حدی باشد که به آسانی بتوان ظروف بزرگ را شست.

ارتفاع آن نیز باید به اندازه ای باشد که دست ها به کاسه روشویی برخورد نکنند و به راحتی بتوان شستشو را انجام داد. برای مثال مثلا شما بسته به سلیقه و نیازتان تصمیم میگیرد که ۶۰٪ مبلغی که برای خرید شیرآلات در نظر گرفته اید را صرف خرید شیر ظرفشویی آشپزخانه کنید و یا بلعکس. طبیعتا شما نمی توانید شیرآلاتی که برای سرویس بهداشتی به کار رفته است را برای آشپزخانه یا حمام هم استفاده کنید. شیرآلاتی که روی دیوار نصب میشوند: در هنگام نصب این نوع شیرآلات احتیاط و دقت بیشتری به خرج دهید. با توجه به اینکه بازار رقابت تجهیزات بهداشتی ساختمانی تنگانگ و چشمگیر است، توجه به ویژگیهای برجسته در این رقابت، دست مشتری را گرفته و او را برای تشخیص شیرآلات بهداشتی مرغوب هدایت می کند. به دلیل نمره بالای حفظ بهداشت در این نوع شیرها، مکانهای عمومی مجهز به شیرآلات هوشمند یا چشمی می شوند. علاوه بر آن نباید تغییری در طعم و رنگ آب ایجاد شود و یا رشد باکتری سلامت انسان را به خطر بیندازد. مدل های جدید شیرآلات در نگاه اول بسیار جذاب و کاربردی به نظر می آیند اما شما باید به کاربرد آنها در خانه دقت کنید و بر اساس آن نسبت به خرید اقدام نمائید.

شیرهای ایستاده عموما انتخاب هوشمندانه و مناسبی به عنوان شیرآلات آشپزخانه برای سینک یا کانتر اشپزخانه هستند که باعث می شوند آشپزی و شست و شو نه تنها آسان که لذت بخش باشد. مشتری مدرن در بازار مصرف مدرن دیگر به دنبال یک وسیله برای قطع یا وصل کردن جریان آب نیست و به آیتم های بیشتری در زمان انتخاب و خرید محصول مورد نظر خود توجه میکند. مدل های گوناگون شیر آب قابلیت های منحصر بفرد خود را دارا هستند. اگرچه برای قطع و وصل کردن جریان آب نیاز به اعمال فشار بیشتری دارد، اما نسبت به سایر انواع شیرآلات ساختمانی مشکل چکه کردن کمتری و عملکرد بهتری را خواهند داشت. انواع گوناگون شیرها را میتوان یک بخش مهم در تاسیسات هر ساختمانی دانست، این ابزار بهطور کلی جنس فلزی دارد. سنسور جاسازی شده در این شیرها با قرار گرفتن یک جسم ثابت در برابر آن، فعال و باعث جاری شدن آب می شود. امروزه تقریبا تمامی شیرآلات مانند شیرآلات آشپزخانه، حمام، روشویی و توالت از نوع اهرمی ساخته می شوند. شیرهای دو اهرمی در آن سوی قضیه برای آب گرم و سرد دستگیره های متفاوتی دارند و می توانید برای تنظیم دما آب از هر دو دسته استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید