معرفی انواع شیرآلات ساختمانی و عملکرد آنها

شستشو با شیرآلات سنسوردار، به تماس با شیر نیازی ندارد؛ به همین دلیل است که گزینه های کاملا بهداشتی است. اگر می خواهید از چکه کردن شیر آب خلاص شوید شیرآلات سرامیکی بهترین گزینه هستند. اما امروزه استفاده از تزئینات بدلی مثل نگینها و تجهیزات اضافه در شیرآلات توانسته راه شیرهای تزئینی و زیبا را به منازل افراد متوسط جامعه نیز باز کند. بنابراین به اعتقاد بسیاری از فروشندگان بهترین راه برای متقاضیان این لوازم این است که قبل از خرید بخوبی از سابقه شرکت واردکننده یا تولیدکننده شیرآلات بهداشتی ساختمانی اطلاع کسب کنند و از خدمات پس از فروش آن شرکت آگاهی به دست آورند و پس از آن اقدام به خرید کنند. شیرآلات پدالی: شیرهای پدالی یا غیر لمسی را در مکانهای عمومی مانند مدارس، بیمارستانها، هتلها، کلینیک ها و رستورانها خواهید داد. مهمترین ملاک انتخاب شیرآلات کارایی آسان و فراهم نمودن آسایش برای مصرف کنندگان است، بنابراین در هنگام خرید آنها باید این نکته را مد نظر قرار داد. حتما بخوانید: برای خرید شیرآلات به چه نکاتی باید توجه کرد؟ توجه داشته باشید، شیرهای دیواری برای آشپزخانه مناسب نیستند، چون ارتفاع آب با سینک زیاد است و منجر به پاشش زیاد می شود. نکته مهم در این بخش این است که هرچند این دو نوع شیر آب ظاهری بسیار شبیه به یکدیگر دارند اما هنگام استفاده متوجه تفاوت در عملکرد آن ها به راحتی خواهید شد.

از مهمترین مزایای شیرآلات شودر می توان به صرفه جویی در مصرف آب به دلیل مجهز بودن به کارتریج های دو مرحله ای اشاره کرد. ظاهر شیرآلات بهداشتی مهم است اما همه چیز نیست. تشخیص اصل یا تقلبی بودن این محصولات از افراد غیرمتخصص ساخته نیست و اکیداً توصیه میکنیم در خرید شیرآلات با افراد متخصص مشورت کنید. این شیرآلات نسبت به سایر شیرآلات ساختمانی ارزانتر بوده و عموماً از نوع واشر دار میباشند. شیرهای دیسکی در مقایسه با انواع دیگر شیرها نسبتاً جدید بوده و معمولاً نسبت به سایر شیرآلات گرانقیمتتر هستند. از گذشتههای دور تاکنون استفاده از شیرآلات طلا نشانه طبقه اجتماعی یا ثروت افراد بوده است. لازم به ذکر است نصب شیرهای ظرفشویی شاوری را حتما به افراد متخصص بسپارید. بسیار پیش می آید که افراد تنها بر اساس شکل و طرح شیرآلات اقدام به خرید آنها می کنند؛ قبول که زیبایی و هماهنگی شیرآلات با بقیه وسایل آشپزخانه یا سرویس حمام و دستشویی مهم هست.

شیرآلات این شرکت به بیش از 30 کشور در سراسر دنیا صادر می شود. این شرکت تولیدکننده شیرآلات بهداشتی و ساختمانی دارای ربع قرن سابقه می باشد و با بیش از 35 میلیون دلار صادرات دارای بیشترین حجم صادرات می باشد. اکثر خریداران هنگام انتخاب شیرآلات مناسب برای منزل یا محل کارشان با توجه به تنوع گستردهای که در بازار وجود دارد سر دوراهی قرار گرفته و معمولا با توجه به قیمت و بدون در نظر گرفتن دیگر شرایط خرید میکنند. با این روش علاوه بر افزایش طول عمر شیر، کیفیت آن در مقابل ساییدگی، خوردگی، زنگزدگی و دهها مورد دیگر تضمین خواهد شد. محصولات این شرکت دارای قابلیت رقابت با تولیدات دیگر کشورهای صنعتی همچون آلمان هستند. این کارخانه تولیدکننده شیرآلات انواع شیرآلات ساختمانی، تجهیزات حمام، شیرآلات الکترونیکی و بیمارستانی را تولید می کند. با توجه به چنین امکاناتی قیمت شیرآلات چشمی در مقایسه با انواع کلاسیک بالاتر است. فرقی نمیکند یکی از فعالان ساختوساز باشید که میخواهد برای ساختمانی که ساخته، شیرآلات بهداشتی بخرد یا یک مالک یا حتی مستأجر که میخواهد شیرآلات مستعمل و فرسوده ساختمان خود را نوسازی کند، درهر حال باید به نکات مهمی در مورد این ملزومات ساختمانی توجه کنید.

شیرآلات اهرمی، یکی از پرطرفدارترین انواع شیرآلات هستند. شیرآلات فلکه ای، شیرآلات تک اهرمی، شیرآلات سنسوردار، شیرآلات پیسوار و شیرآلات پدالی از جمله مدلهای مختلف شیرآلات بهداشتی هستند. شیرآلات تک اهرمی: شیرهای تک اهرمی، تنها یک اهرم دارند که تنظیم آب و سرد و گرم کردن آب به وسیله همان اهرم انجام می شود. شیرآلات پیسوار: شیرآلات پیسوار، شیرهایی هستند که برای پر کردن سیفون توالت استفاده می شوند. آبکاری یا پوسته خارجی شیرآلات همان پوسته بیرونی است که پوشش نهایی شیرآلات را تشکیل می دهد. اگر شیرآلات موجود در بازار را به لحاظ ساختار فنی آنها مورد بررسی قرار دهیم شامل دو بخش مختلف دسته یا اهرم و قیمت داخلی که به نام کارتریج شناخته می شود تقسیم بندی می شوند. شیرهای کارتریجی از نوع دو اهرمه هستند و معمولاََ در حمام دیده میشوند. در این نوع شیرآلات از کارتریجی استفاده میشود که برای کنترل جریان آب بالا و پایین میرود.

دیدگاهتان را بنویسید