مرکز خرید شیرآلات تهران – ۳ مرکز خرید مهم شیرآلات بهداشتی در تهران

شیرآلات انواع گوناگونی دارد که هر فردی طبق سلیقه خود آن را انتخاب می کند. همه این پوشش ها دوام خوبی داشته و ظاهر شیرآلات را برای چند سال حفظ می کند. برای کامل تر شدن مقاله و کمک به دیگران، تجربیات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. تعویض همزمان شیرآلات و سینک ظرفشویی آسان تر است زیرا می توان شیر آب را در سینک ظرفشویی نصب کرد، یا قبل از اینکه سینک ظرفشویی در آن قرار گیرد، در آشپزخانه نصب شود. حال که بودجه مشخص شده ای دارید راحت تر میتوانید تصمیم بگیرید که محدوده انتخاب نهایی چیست، شما میتوانید مبلغ مورد نظرتان را برای خرید شیرآلات آشپزخانه و سرویس های بهداتشی به صورت مساوی تقسیم نمایید و یا اینکه تصمیم بگیرید برای یکی بیشتر و یا کمتر هزینه کنید. کار کردن با این شیرها بسیار راحت می باشد و شما می توانید به راحتی آن را باز و بسته کنید. تا زمانی که شیرهای با دوام و قطعات شیر را انتخاب کنید (ما برنج را توصیه می کنیم) ، کارهای نهایی که انتخاب می کنید باید سالها سالم بماند. به همین دلیل است که شما به هیچ عنوان نباید بدون در نظر گرفتن محلی که قرار است شیرها در آنجا نصب شوند شیرآلات خود را انتخاب کنید.

شیرآلات توپی از انواع شیرآلات بدون واشر محسوب می شوند که تنها از طریق یک اهرم عملکرد خود را انجام می دهند. که هرکدام قیمتهای متفاوت با کیفیتهای مختلف دارند. در صورتی که شیرآلات انتخابی شما کیفیت مناسب نداشته باشند و یا در تولید آن ها از مواد نامرغوب استفاده شده باشد ممکن است در مدت زمان کوتاه با مشکلات مختلف مواجه شود. موضوع جالب این است که صنعت تولید شیرآلات مخصوصاً شیرآلات خارجی، سیر تکاملی دور و درازی دارند و اینکه مردم اکثراً جذب برندهای خارجی شده و از برندهای ایرانی غافل میشوند اما این را بدانید که تولیدات ایرانی در سال های اخیر، پیشرفت های فوق العاده ای داشتند به طوری که میتوانند با برندهای خارجی رقابت کنند و این به لطف وجود دانش و تکنولوژی و در نتیجه ساخت با کیفیت در این صنعت بوده که باعث شده تا تولید شیرآلات ایرانی نیز به یکی از صنایع پیشرو تبدیل شود.

اگر از شیر ظرفشویی و شیر حمام زیاد استفاده می کنید، پوشش کروم بهترین انتخاب بوده و کار شما را کاملا راه خواهد انداخت. نقش شیر آب در سینک ظرفشویی و سرویس بهداشتی منزل یا محل کار می تواند بسیار قابل توجه باشد. این شیرآلات بر اساس محل نصب و کارایی به انواع مختلف طبقه بندی می شود. این شیرآلات مناسب کسانی است که می خواهند ساختمان یا ویلاهای لوکس، مدرن و لاکچری بسازند و قیمت بالای این شیرآلات هم برای آنها چندان مهم نیست. شاید با شنیدن یا خواندن نام شیرآلات بهداشتی، ابتدای مطلب همان فلکههای معروف و نوستالژیک قرمز و آبی رنگ دوران کودکی را به خاطر آورده باشیم، اما مدتهاست حتی در دورافتادهترین مناطق کشورمان از این نوع شیر کمتر خبری به گوش میرسد و بیشتر مدلها به شیرهای اهرمی اختصاص داده شده است، چون اگر از بحث بهداشت بالای اینگونه شیرها بگذریم آنها با کارتریجهای قابل اطمینانشان توانستهاند جای مناسبی میان تقاضای مصرفکنندگان برای خود دست و پا کنند. رنگ های طلایی براق، طلا مات و شیرآلات رنگی که در بازار مشاهده می کنید، با روش آبکاری نوینی که تحت عنوان PVD معروف است، تولید می شوند. با ظهور آبکاری های جدید، امکان عرضه شیرآلات سفید و مشکی، شیرآلات زیتونی آنیتک و شیرآلات استیل در بازار پدید آمده است.

شیر البرز دارای تنوع رنگ طلایی ، مشکی و سفید است. به همین دلیل است که آبکاری کروم مورد علاقه تولید کنندگان بوده و در آشپزخانه و سرویس بهداشتی شیرالات کرومی رنگ دیده می شود. این نوع از شیر آب نسبت به سایر شیرآلات ارزانتر است اما به دلیل شکنندگی بالا و تغییر رنگ سریع آن از کیفیت خیلی بالایی برخوردار نیست.۶. این نوع از شیرآلات ساختمان از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و در مقایسه با دیگر انواع شیرآلات ساختمان به تعمیرات کمتری نیاز دارند. در این نوع شیرآلات اهرم دور یک کلاهک توپی که در بخش بالایی بدنه اصلی شیر آب قرار گرفته است چرخیده است. همچنین که در تولید محصولات از انواع پلاستیک ها مثل ABS,PVC,PP,PVDF مورد استفاده قرار می دهند. اما برخی از پوشش ها دوام بیشتری دارند. آشنایی با انواع شیرآلات ساختمان از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد و این موضوع بسیار مفید و ارزشمند است زیرا در مواقع مختلف از جمله احداث ساختمان، بازسازی و یا گاهی اوقات به دلیل پوسیده شدن شیرآلات ساختمان نیاز به تعویض آن ها خواهید داشت از این رو در صورتی که با انواع شیرآلات ساختمان آشنایی داشته باشید می توانید هنگام خرید انتخاب بهتری داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید