لیست قیمت شیرآلات آب ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ شیر اهرمی کلاسیک چشمی 🥇 بهترین قیمت بازار

ضمن اینکه چکخ کردن شیر بخصوص اگر در داخل ساختمان باشد عموما به مرور زمان ناراحت کننده است. شناخت انواع مختلف شیرآلات ساختمانی به شما کمک می کند تا در زمان های بازسازی و یا هنگامی که شیرآلات شما به دلیل پوسیده شدن نیاز به تعویض دارند، بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید. نکته دیگر اینکه با تعویض شیرآلات قدیمی بسیاری از هزینه های شما کاهش پیدا خواهد کرد. چه اگر می خواهید ساختمان یا ویلاهای لوکس و لاکچری بسازید، یا انبوه ساز هستید و می خواهید قیمت تمام شده ساختمان برای مشتری مناسب باشد، اینجا می توانید شیرآلات مورد نظر خود را پیدا کنید. قیمت شیرآلات به شکل کاملا رقابتی و مشتری مدار عرضه شده است و شما می توانید با اطمینان از رده قیمتی محصولات، شیرآلات و سایر تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. اگر می خواهید خیالتان از نظر چکه کردن آب راحت باشد، مدلی خریداری کنید که دارای کارتریج سرامیکی باشد.

سپس درپوش پلاستیکی کوچک را برداشته پیچ را باز کنید. با چرخاندن کاور درون شیر آن را باز کنید تا نهایتا به مهره برنجی که در زیر آن قرار داده شده است برسید و آن را باز کنید. سپس دو شیر پیسوار را که در بسته بندی خود شیر قرار دارد را با آچار معمولا 10 یا 11 تخت به آرامی در کف شیر نصب کنید. با بازکردن این مهره واشر فلزی و پلاستیکی زیر شیر رها می شود، آنها را بردارید و به آرامی با چند تکان کوچک شیر را از جای خود خارج کنید. و بسته به مدل شیر واشر را تعویض کنید، که در مدل توپی گردان باید واشر انتهای فنری را تعویض کنید و دوباره شیر را به همان صورت ببندید. این شرکت هم اکنون بیش از ۱۲۰ طرح و مدل مختلف شیرآلات را در مجموعه تولید و به بازار عرضه میکند. این محصولات در انواع رنگهای مختلف کروم، نقرهای، طلایی، طلایی مات و سفید طراحی و تولید میشوند و هر کدام از آنها مناسب یک فضا و دکوراسیون هستند.

در کنار این محصولات، خود چین هم محصولات مشابهی با کیفیت نسبتاً پایین تر تولید می نماید. شیرآلات اهرمی جدید دارای شکل و شمایل بسیار لوکس تر و حرفه ای تری است و استفاده از این نوع شیرآلات ارزش زیادی در نمای خانه خواهد داشت. دوش حمام باید در ارتفاعی قرار بگیرد که برای افراد بلند قد به اندازه کافی بالا باشد که سرشان با آن برخورد نداشته باشد و برای افراد کوتاه قامت هم آب به شکل مناسبی بر روی سرشان ریخته شود. وان یک شیر مخلوط دارد که باید حدود ارتفاع 70 سانتی نصب شود و اگر به دوش مجهز باشد باید 90 سانتی متر فاصله سر دوش تا شیر مخلوط در نظر گرفته شود. شیر ها انواع مختلفی دارند که می توانند به دو دسته ی کلی شیر های مخلوط و شیر های اهرمی تقسیم شوند. شیر های اهرمی به آن دسته از شیر ها می گویند که برای قطع و وصل کردن آب در آنها از اهرمی فلزی استفاده می شود، که کاربرد همان شیر گردان را در شیر های معمولی یا مخلوط دارد.

شیرآلات هوشمند لمسی: با یک لمس بدنه شیر، جریان آب قطع و وصل می شود. با قدیمی شدن و افت کیفیت شیرآلات کهنه هر روز بر میزان خرابی کارتریج و یا واشر و اتصالات شیرآلات افزوده می شود. این اتصالات برای تنظیم محل نصب شیر، تراز بودن و تبدیل لوله های یک دوم به سه چهارم کارایی دارند. شیرآلات بدون دستگیره: در این نوع شیرآلات برای ایجاد جریان آب به دستگیره نیازی نیست. این نوع از شیرآلات دو اهرمی آب سرد و گرم را جدا میکنند و معمولاً باید برای بستن یا باز کردن آن فشار بیشتری نسبت به سایر شیرهای آب وارد کرد. برای دریافت خدمات با کیفیت در سراسر تهران با ما تماس بگیرید. شیرآب دارای حسگری است که با نزدیک شدن دست یا شی به شیرآب فعال میشود و جریان آب را برقرار میکند. نکته ی دیگر این که قبل از شروع کردن کار تعویض واشر یا مغزی مطمئن شوید که شیر فلکه اصلی آب را بسته اید و سپس شروع به این کار کنید. در این صورت باید با کمک مواد قویتری نسبت به تمیز کردن آنها اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید