لیست قیمت شیرآلات آب ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ شیر اهرمی کلاسیک چشمی 🥇 بهترین قیمت بازار

بیشتر افراد شیر آب را فقط بر اساس ظاهر انتخاب می کنند. در خصوص این مسئله در ادامه بیشتر صحبت خواهیم کرد. شیرآلات قدیمی را معمولاً از سرب تولید میکردند اما به دلیل نقطهضعف سرب در خصوص خوردگی زودهنگام، باعث شد که در حال حاضر آلیاژ برنج به جایگزین مناسبی برای آن تبدیل شود. ما واقعاً علاقهمند به وسایلی هستیم که جزئیات را نشان میدهند، مثلاً شیرآلاتی که نشاندهنده ظاهر یک پرنده یا گُل هستند، اینها میتوانند مفهومی نیز باشند و افراد را سر شوق بیاورند. تنوع قیمت در شیرآلات بسیار بالا است و قیمت شیرآلات بهداشتی با توجه به نوع محصول، جنس، کارایی که دارد، تک اهرم یا دو اهرم بودن و جز دسته شیرآلات لاکچری بودن آن تغییر میکند. بر همین اساس طبق بررسی های صورت گرفته توسط ساختمان صنعت نکاتی که در ادامه می آیند را می توان جزو فاکتورهای مهم خرید شیرآلات بهداشتی محسوب کرد. در ادامه می خواهیم با معرفی بهترین شیرآلات ایرانی کار خود را آغاز کنیم. منحصربه فردترین و زیباترین شیرآلات ساختمانی را در بالا معرفی کردیم. همچنین سرب ازنظر مسائل بهداشتی نیز دارای مشکلاتی است و درصورتیکه با آب آشامیدنی ترکیب شود، در درازمدت عوارض خطرناکی را برای افراد به دنبال خواهد داشت.

در حال حاضر وقتی برای خرید شیرآلات اقدام میکنید، کمتر شیری را میتوانید پیدا کنید که از سرب تولیدشده باشد. به این صورت که به کمک آن هرگاه نیاز داشتند، جریان آب را وصل کنند و هرگاه نیازشان برطرف شد، جریان آب را قطع نمایند. این مسئله نیز باید موردتوجه قرار گیرد که با توجه به نوع شیر مورداستفاده ممکن است تجهیزات اضافی مختلفی روی آنها وجود داشته باشد اما چهار جزء وجود دارد که تقریباً مشترک در همه شیرآلات است و بهعنوان اصلیترین اجزای تشکیلدهنده یک شیر ساختمانی به شمار میروند. بهطورکلی باید توجه داشته باشید که متریال مورداستفاده در تولید انواع شیرآلات، از آلیاژهای برنج و سرب هستند. در مقرارت ملی ساختمان نیز این مسئله قیدشده است که بخشهایی از شیرآلات که در تماس با آب هستند، نباید از جنس سرب باشند در غیر این صورت قادر به اخذ تأییدیه سازمان نظاممهندسی نخواهید بود. بهطورعمده شیرآلات از دو ماده اولیه برنج و سرب خشک ساخته میشوند.

از آن روز به اینطرف مکانیزم عملکرد شیرآلات کاملاً مبتنی بر خلاقیت ذهنی و طرح اولیه موئن استوار است. از همان روز به اینطرف همزمان با پیشرفت سیستمهای آبرسانی، شیرآلات متنوعی نیز تولید و روانه بازار شدند و در حال حاضر گزینههای متعددی از شیرآلات ساختمانی برای انتخاب پیش روی شما است. شیرآلات ساختمانی با توجه به کار کرد آنها به چند دسته تقسیم میشوند که در ادامه به توضیح هر کدام به صورت جداگانه میپردازیم. زیبایی کلاسیک که تقریباً میتواند با ظاهر و احساس قدیمی اما کاربردی مدرن ما را محسور خود کند. نیاز به تخصص کافی دارد و اگر به درستی نصب نشود میتواند مشکلاتی نظیر ترکیدگی لوله، چکه کردن را برای شما بوجود بیاورد. این شرکت در سال 1359 تاسیس شد و در این سالها توانسته است با بهرهگیری از متخصصان ماهر شهرت و رضایت کافی را به دست آورد. علاوه بر آن این شیرآلات آب را به سرعت قطع می کند و در نتیجه منجر به صرفه جویی در مصرف آب می گردد. در شیر های فشاری عمل اختلاط آب گرم و سرد با استفاده از دو اهرم انجام می شود.

شیرآلات تک دستگیره برای مکان هایی که نیاز به آب گرم نمی باشد مناسب می باشند. کارتریج های سرامیکی نسبت به کارتریج های پلاستیکی دارای طول عمر بیشتری می باشند. با بازکردن این مهره واشر فلزی و پلاستیکی زیر شیر رها می شود، آنها را بردارید و به آرامی با چند تکان کوچک شیر را از جای خود خارج کنید. وقتی در بازار محصولات خارجی یا همان وارداتیها را جستجو کنید – برندهای داخلی مثل شیرآلات شودر که با فناوری خارجی تولید میشوند و نام خارجی دارند را با محصولات وارداتی اشتباه نگیرید – با دو دسته شیرآلات خارجی مواجه خواهید شد؛ دسته اول شیرآلات وارداتی لوکس از کشورهای آلمان، ایتالیا، فرانسه و … بهاینترتیب مفهومی به نام شیرآلات به میان آمد که به کمک آنها جریان آب را تا حدود کنترل میکردند. تعویض شیر مخلوط هم با وجود داشتن لنگی آسانتر است و فواصل غیر استاندارد را همپوشانی میکند.

دیدگاهتان را بنویسید