لیست قیمت شیرآلات آب ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ شیر اهرمی کلاسیک چشمی 🥇 بهترین قیمت بازار

شیرآلات ساختمانی نیز دارای طرح ها و رنگ های مختلفی هستند که از همه بهتر شیرآلات استیل را می توان نام برد. از مهم ترین بخش هایی که در یک منزل وجود دارد، آشپزخانه و سرویس بهداشتی را می توان نام برد. به علاوه روکش شیرالات نیز مهم است و باید باکیفیت و ضدآب باشد. در این مطلب درباره خرید شیرالات ساختمانی و انواع شیرها مطالبی مفید و کاربردی ارائه خواهد شد. اگر از ابتدا با ما این مطلب را پیگیری کرده اید می دانید که دستمزد نصب شیرآلات بستگی به موارد زیادی دارد. در کنار شیر نوعی صفحه دیجیتالی لمسی وجود دارد که به کمک آن میتوان دما و حجم آب خروجی از شیر را کنترل نمود. آشپزخانه یکی از مهم ترین نقاط در خانه است که افراد به خصوص بانوی خانه زمان زیادی را در آن سپری می کند و انتخاب شیرآلات مناسب برای این مکان اهمیت زیادی دارد. از مهم ترین بخش های آشپزخانه و سرویس بهداشتی شیرآلات آن می باشد. با این روش علاوه بر افزایش طول عمر شیر، کیفیت آن در مقابل ساییدگی، خوردگی، زنگزدگی و دهها مورد دیگر تضمین خواهد شد.

شیرهای پیچی مدت زیادی است که دیگر در بین مردم محبوبیت زیادی ندارند و معمولاً طراحی شیرآلات به مدل های تک اهرمی، دو اهرمی و دست آزاد (سنسور دار یا چشمی) تغییر کرده است. مدل کلاسیک همان شیر آبی است که به کمک دو عدد لنگی نصب میشود که در مورد آن در مطالب بالا توضیح داده شد. شرکت های معتبر و شناخته شده ایرانی و خارجی از جمله راسان، اخوان و KWC مدل های متنوعی را تولید می کنند. اصلا خورده نمی شود و لکه های خشک شده بر روی شیرآلات با استفاده از این روکش بسیار کم مورد مشاهده قرار می گیرد . همچنین اگر به طور اتفاقی یکی از دستگیرهها خراب شود یا نشتی پیدا کند میتوانیم لوله همان دستگیره را مسدود کنیم و تا تعمیر آن از شیرآب استفاده کنیم، به عبارت دیگر در این نوع شیرآلات با خراب شدن یک دستگیره، عملکرد شیرآب به کلی مختل نمیشود. کار کردن با این شیرها بسیار راحت می باشد و شما می توانید به راحتی آن را باز و بسته کنید. در شیرآلات تک اهرمی، تنها یک دستگیره برای باز و بسته کردن، تنظیم فشار و تنظیم دمای آب وجود دارد. هوم سرویز افتخار دارد که خدمات فنی درب منزل را با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در اختیار خانواده ها قرار داده است.

برای اطلاع از هزینه ها و دستمزد نصب شیرآلات به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید. مکانیزم آن با یک پدال کنترل میشود، به این صورت که باید هنگام نیاز به آب پای خود را روی پدال تعبیه شده در زیر روشویی قرار دهید و پس از اتمام کار آن را بردارید. در قسمت روشویی سرویس بهداشتی از شیرهای تک اهرمی استفاده کنید و در قسمت توالت، شیر اهرمی دیواری نصب کنید. همان گونه که در بالا ذکر است، برخی از شیرآلات کمی ارتفاع داشته و برای روشویی هایی مناسب هستند که عمق آنها کم بوده و لازم است که شیر یک پایه متوسط داشته باشد تا شستن دستها و صورت به راحتی انجام گیرد. این در حالی است که با یک هزینه کلی برای تعویض شیرآلات اهرمی تا حدود زیادی از بسیاری از هزینه های جانبی و تعمیرات شیرآلات کاسته می شود. پس از عملیات بازسازی و تعمیرات لوله کشی می توان از شیرآلات تازه خریداری شده به جای شیرآلات قدیمی استفاده کرد. کاربرد : شیرآلات پیسوار به منظور پر کردن سیفون ها مورد استفاده قرار می گیرند. اگر در زمان خرید کردن بتوانید روکش استنلس استیل را بدست آورید شیر شما عمری بساری طولانی خواهد داشت. شیرآلات استیل به راحتی و با استفاده از یک دستمال مرطوب و کمی سرکه تمیز می شوند.

در این صورت برای کاهش هزینه ها لوله های قدیمی کور شده و از لوله های سبز و روکار استفاده می شود. قبل از تماس با ما حتما از چند لوله کش دیگر هم قیمت ها را استعلام بگیرید. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام لوکس مارت، شیرآلات بهداشتی در ظاهر از اجزای فرعی ساختمان به شمار میروند و از نظر اهمیت جزو ارکان ساختمان محسوب نمیشوند ولی جزو معدود ملزومات ساختمانی هستند که هر روز با آنها سروکار داریم و اگر از کیفیت لازم برخوردار نباشند، هزینه و دردسر برای ما ایجاد میکنند و حتی ممکن است سبب خسارتهای سنگین به ما شوند. بنابراین بهتر است برای خرید شیرآلات به نحوه نصب آنها نیز توجه ویژه داشته باشید چون ممکن است متخصص تعمیر و نگهداری شرکت تولیدکننده آن زمانی که شما نیازمند خدمات هستید فرصت رسیدگی به مشکل را نداشته باشد.روشی برای تعمیر شیر آب، به سادگی! به این ترتیب تا سال های زیادی خیال تان بابت چکه کردن شیرآلات و خراب شدن احتمالی آن راحت است.

دیدگاهتان را بنویسید