لیست قیمت شیرآلات آب ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ شیر اهرمی کلاسیک چشمی 🥇 بهترین قیمت بازار

برنز نیز در برابر خوردگی مقاومت بالایی از خود نشان میدهد و میتوان با خیال راحت اقدام به خرید این نوع شیرآلات نمود. شیرآلات خوب باید در برابر زنگزدگی مقاوم باشند. البته قیمت این نوع شیرآلات را نیز باید در نظر داشته باشید. شیرآلات کارتریجی و فشاری در نگاه اول و در ظاهر تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند اما باید به این نکته توجه داشته باشید که تنها تفاوت میان این دو نوع شیر در وجود یا عدم وجود واشر است. شیرآلات در بازار با نام شیرآلات ساختمانی و شیرآلات بهداشتی نیز شناخته می شوند و در مدل های شیرآلات اهرمی، شیرآلات چشمی، لمسی و شیرآلات دیواری و یا توکار موجود هستند. شیرآلات ساختمانی ازنظر مکانیزم عملکرد به دودسته شیرآلات واشردار و بدون واشر تقسیم میشوند. مکانیزم عملکرد شیرآلات اهرمی معمولاً به کمک یک توپی است که اهرم به آن متصل میشود و همزمان با حرکت دادن اهرم، توپی نیز شروع به چرخیدن میکند و کار تنظیم دبی و دمای آب خروجی از شیر را انجام میدهد. این شیرآلات دارای کیفیت بالایی هستند و نسبت به سایرین، عملکرد بهتری دارند؛ درنتیجه نیاز کمتری به تعمیر خواهند داشت. با توجه به این که شیرآلات باید ماندگاری زیادی داشته باشند، لذا این مسئله مهم است که کالای خریداری شده، کیفیت بالایی داشته باشد.

گرانترین نوع شیرآلاتی که در حال حاضر در بازار وجود دارد، شیرآلات برنزی هستند که هزینه بسیار بالایی روی دست خریدار میگذارند اما برای منازل مسکونی لوکس که از بهترین متریال و مصالح برای احداث تمام بخشهای ساختمان استفاده میشود، معمولاً شیرآلات برنزی نیز بهعنوان کالای مصرفی استفاده میشود. البته استفاده از این نوع شیرآلات در حال حاضر چندان مرسوم نیست و خرید شیرآلات تک اهرمی از محبوبیت بالاتری برخوردار است. دلیل اصلی کاهش مصرف این نوع شیرآلات، هدر رفتن آب در حین فرآیند باز و بسته کردن شیرآلات است. این نوع شیرآلات علیرغم راحتی کار با آنها در مقایسه با شیرآلات واشردار، به دلیل نوع و تعداد قطعات بکار رفته در آنها با مشکل چکه کردن شیر در درازمدت مواجه هستند. اتصالات و کارتریج شیرآلات بهداشتی همان قطعاتی هستند که تنظیم فشار آب را به عهده دارند و اگر بیکیفیت باشند، کمترین مشکلی که با آن مواجه میشوید، چکه کردن شیر است. اگر در آشپزخانه سینک بزرگی دارید اما بالای سینک کابینت به کار رفته و نمی توانید از علم بلند استفاده کنید، می توانید به سراغ علم های شاوری یا فنری بروید.

برای استفاده از این شیرها نیاز به استفاده از انرژی برق یا باطری نیست. اگر به خانههای مادربزرگها و پدربزرگهای قدیمی بروید، حتماً این نوع شیرآلات را در خانههای آنها دیدهاید و از آنها استفاده نمودهاید. البته ناگفته نماند که دوام چشمگیری دارد، علی الخصوص اگر زیاد با شیرآلات کار می کنید این پیشنهاد مارا در نظر داشته باشید. علاوه بر آن دوام شیرالات نیز تغییرات قابل توجهی را تجربه کرده است. همانطور که اشاره کردیم، معمولاً بدنه شیرآلات را از دو نوع آلیاژ برنج و سرب تولید میکنند. ایران در زمینه تولید این محصولات، تولیدکنندگان بسیار خوبی دارد. در حال حاضر تولیدکنندگان ایرانی در زمینه تولید شیرآلات دیجیتال فعالیت نمیکنند چراکه خرید شیرآلات دیجیتال به دلیل قیمت بسیار بالا، در سطح محدودی صورت میپذیرد و این نوع شیرآلات بهصورت وارداتی در کشور حضور دارند. مجموعه صنعتی درخشان از سال ۱۳۸۲ با هدف تولید شیرآلات بهداشتی منطبق بر استانداردهای جهانی، فعالیت خود را آغاز کرد.

با توجه به بودجه خود باید سعی کنید، بهترین برند با بهترین شیرآلات را انتخاب کنید. با توجه به بودجه در اختیار و کاربری مورد انتظار باید تصمیم به خرید شیرآلات مناسب بگیرید. نصب شیرهای بهداشتی شما را در اسرع وقت با کیفتیت عالی و قیمت مناسب به بسپارید. همین طور روشویی های کابینتی ارائه شده در فروشگاه علیزاده در طرح های عالی و منحصر به فرد دیده می شوند که اگر بخواهید از سرویس بهداشتی فعلی خود، چیزی متفاوت به وجود بیاورید، مدل های خاص و شیک روشویی های کابینتی علیزاده، گزینه هایی بی نظیر خواهند بود. ظاهر خیرهکننده و جذابی توسط برنز برای شیرآلات به وجود میآید که جلوی بینظیری به آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام خانه شما میدهد. فروشگاه اینترنتی استاد کالا، عرضه کننده انواع شیرآلات شاختمانی برای آشپزخانه، دستشویی، حمام و … اگر فروشنده شیرآلات ساختمانی هستید و به دنبال فرصت مناسب تری برای عرضه ی محصولات خود هستید، توصیه می کنیم ساختمان هایی را در تهران پیدا کنید که در مراحل ساخت هستند. این قیاس میتواند به شما در خرید شیرآلات ساختمانی کمک کند. یکی از معروفترین خیابانها در شهر تهران با هدف تامین مصالح ساختمانی و بهداشتی، خیابان شیراز(شیرازی) است.

دیدگاهتان را بنویسید