لیست قیمت شیرآلات آب ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ شیر اهرمی کلاسیک چشمی 🥇 بهترین قیمت بازار

جریان معمول زندگی بدون آب آشامیدنی در همه ابعاد دچار اخلال می شود، پس مگر غیر از این است که ما در طول شبانه روز به طور گسترده از شیرآلات ساختمانی در خانه خود استفاده می کنیم؟ شاید در گفتار این ویژگی چندان مهم به نظر نرسد اما در آشپزخانه هایی که با محدودیت فضا مواجهند این چرخش 180 درجه اضافی (نسبت به شیرهای ظرفشویی معمولی) کارایی بیشتری دارند.از نظر ارگونومی شیرهای شاوری در پر کردن قابلمه های بزرگ بسیار مناسبند و تنها با بیرون کشیدن شلنگ از محل خود می توان ظروف را پر از آب کرد. همچنین از لحاظ شکل ظاهری این گروه به انواع شیرهای اهرمی، فانتزی و کلاسیک تقسیم بندی می شود. حتی آب خالص هم قادر به پاک کردن شیرآلات است در صورتی که این شستشو مداوم و روزانه باشد ولی بازهم در صورتی که از مواد شونده ساده استفاده کنید بهتر اســـــت. قیمت شیرآلات در برخی از برندها به دلیل اعتباری که در بازار دارند ، بیشتر است. به همین دلیل است که یک برند، رتبه اول و برندی دیگر، در آخرین رتبه قرار میگیرد. از دیگر تجهیزات مربوط به شیرآلات علیزاده، می توان به سردوش و علم دوش اشاره کرد. شیرآلات ساختمانی به دسته ای از تجهیزات مربوط به شیر ظرفشویی، شیر روشویی، شیر توالت و شیر حمام گفته می شود.

این در حالی است که به گفته فروشندگان مراکز عمده شیرآلات در تهران، شیرهای تک اهرمی با قابلیت جدا شدن سرشیر (شیلنگی) برای سرویس آشپزخانه و شیرهای تک اهرمی ایستاده برای سرویس روشویی استفاده میشوند و دیواریهای اهرمی محبوب سرویس بهداشتی هستند. به اصطلاح گفته می شود که این برندها به تولید شیرآلات ارزان میپردازند. استفاده از این شیرها به عنوان شیر روشویی و شیر حمام بسیار مناسب به نظر میرسد. شودر از سال ۱۳۷۰ در زمینه تولید و عرضه شیرآلات ایرانی مشغول به کار شده است. اما شما باید ابتدا کاتالوگ را که مشخصات شیرآلات ساختمانی را بیان کرده است، مطالعه کرده و از برندهایی خرید کنید که بیشترین گارانتی را برای کالاهای خود در نظر میگیرند تا اگر در مدت اعتبار گارانتی، شیرآلات ساختمانی خراب شدند بتوانید از انواع جایگزین، به صورت رایگان بهره مند شوید. شیرآلات بهداشتی به دو نوع روکار و توکار تقسیم بندی می شوند که بسته به محل نصب و نیاز کاربری، می توان از هر یک از آن ها استفاده کرد.

از شیرآلات می توان به عنوان یکی از مهمترین تاسیسات و اجزای داخلی مورد نیاز ساختمان نام برد. به میان آورده است، اما در بازار کشورمان زیاد نمیتوان به نام این کشورها دل بست، چون بازار شیرآلات بهداشتی یا ساختمانی کشورمان همانند بسیاری از محصولات دیگر در اختیار کشور چین است. احتمالا هر کسی تا به حال یک مرتبه نام این برند را به عنوان پر طرفدارترین شیرآلات بهداشتی ایرانی شنیده است. در این صورت باید با کمک مواد قویتری نسبت به تمیز کردن آنها اقدام کنید. به علاوه روکش شیرالات نیز مهم است و باید باکیفیت و ضدآب باشد. کیفیت و تنوع محصولات این شرکت بسیار بالا است و در سبکهای مختلفی مانند کلاسیک، مدرن، توکار، چشمی و حتی مدلهای رنگی و فانتزی به تولید شیرآلات بهداشتی میپردازد. این شیر ها در دو مدل دو اهرمه و تک اهرمی هستند و تنها معضل آنها این است که اگر توپی آنها صیقل خود را از دست بدهد و یا در طول زمان با آب منطقه محل استفاده واکنش دهد و خورده شود بیشتر از دیگر شیرهای بدون واشر چکه میکند. لذا امروزه بیشتر از شیرآلات ساختمانی تک دستگیره یا تک اهرمی استفاده میشود. در این حالت شما میتوانید یک مدل از یک برند خوب را برای آشپزخانه که بیشتر در معرض دید است و استفاده میشود را بخرید و با البافی مبلغ باقیمانده سراغ یک برند و یا مدل دیگر بروید.

لازم به ذکر است که این نوع از شیرآلات مقاومت بالایی نسبت به رسوبگیری ندارند و برای حفظ زیبایی آنها باید دائماً صیقل داده شوند.۴. از مهمترین مزیتهای شیرآلات ساختمانی دیسکی این است که در مصرف آب صرفه جویی میشود و هم چنین به دلیل نداشتن واشر در این شیر ها دیگر معضلی به اسم چکه کردن آب در این شیرها دیده نمیشود. از آنجایی که مدل های شیرآلات ساختمانی در بازار متنوع است لذا در این قسمت سعی داریم که شما را با انواع شیرآلات ساختمانی و کاربردهای هر کدام آشنا کنیم تا در زمان خرید، بهترین انتخاب را داشته باشید. در انتخاب رنگ شیرآلات بهداشتی به دکوراسیون خانه خود توجه کنید. امروزه پرطرفدارترین شیرهای موجود در بازار به وسیله تولیدکنندههای ایرانی و خارجی مانند راسان، قهرمان، شودر و KWCساخته و به بازار عرضه میشود. امروزه انواع بسیاری از شیرها طراحی و ساخته میشوند که در صنعت و ساختمان بهکار میروند. در تمام این سالها این برند خوشنام با سرلوحه قرار دادن رضایت مشتری سهم بزرگی از بازار را در دست گرفته و استانداردها و گواهینامههای متعددی کسب کرده است. با اینکه افراد همه روزه از شیرآلات استفاده میکنند ولی شاید در هنگام خرید این وسیله اطلاعات دقیقی در این مورد نداشته باشند؛ از قبیل چگونگی جرم گیری شیر آلات ساختمانی و…

دیدگاهتان را بنویسید