لیست قیمت شیرآلات آب ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ شیر اهرمی کلاسیک چشمی 🥇 بهترین قیمت بازار

بنابراین باید شیرهای پیسوار از کف حدود 55 سانتی متر بالاتر نصب شده باشند. ارتفاع شیر آب رسانی یا شیر پیسوار در زیرظرفشویی یا سینگ به همان اندازه روشویی در نظر گرفته می شود که در حالت استاندارد ارتفاع 55 سانتی متر می باشد. از این نظر که امروزه با طراحی صفحه هایی استاندارد برای جانمایی شیر ها کار تعبیه مکان شیر ها راحتر شده خیلی از نظر فاصله در نظر گرفته شده برای شیر های پیسوار و یا رادیاتور ها و … آلیاژهای شیرآلات از جنس فلز برنج و سرب خشک هستند که روکش آنها متفاوت است، روکش های به کار رفته معمولا از جنس برنز، مس، استیل و برنج هستند. ارتفاع در نظر گرفته شده برای نصب شیر توالت فررنگی حدود 55 سانتی متر باید باشد و معمولا محل آویز شیلنگ آن 20 سا نتی متر بالاتر است. در این حالت برای ارتفاع مناسب نصب شیرهای توالت ایرانی معمولا از کف تمام شده ارتفاع بین 25 تا 30 سانتی متری را در نظر می گیرند. شیرهای دو اهرمی در آن سوی قضیه برای آب گرم و سرد دستگیره های متفاوتی دارند و می توانید برای تنظیم دما آب از هر دو دسته استفاده کنید. مواد پایه استیل دارند در مقایسه با انواع پلاستیکی دارای دارای دوام بیشتر و قیمت بالاتری هستند.

امروزه شیرها بیشتر از این کاربرد پیدا کردهاند. شیرهای اهرمی که امروزه تولید آنها بسیار افزایش یافته است، ضمن برخورداری از زیبایی، تنظیم فشار آب را بسیار راحتتر از گذشته کردهاند. با پیشرفت روزافزون تکنولوژی درحالیکه اغلب شیرهای آب با اهرم باز و بسته میشوند، شیرهایی وجود دارند که نیازی به باز و بسته شدن توسط اهرم ندارند و مجهز به سنسورهایی با حساسیت بالا هستند. برخی پوشش ها دوام بیشتری دارند! زیرا بلند بودن و یا کوتاه بودن محل نصب شیرها برای افرادی که مرتبا با آنها سر و کار دارند باعث می شود یا زیاد خم شوند و یا در دسترسی مشکل داشته باشند. هرچند شیرآلات بهداشتی در ذهن ما از ساختمان سادهای برخوردار هستند، اما باتوجه به گسترش و تنوع مدلهای گوناگون در بازار و استفاده از برخی فناوریهای نوین در این نوع لوازم، کمکم وقت آن رسیده که برای انتخاب نمونه مورد نظرمان به خدمات پس از فروش آنها نیز توجه ویژه داشته باشیم، چون نهتنها کیفیت لعاب و روکش و جنس مغزی این لوازم باید قابل اعتماد باشد، بلکه تهیه و البته تعویض قطعات یدکی نیز ملاکی برای انتخاب خریداران شده است.

تنوع در قیمت محصولات بسیار مهم است. به این ترتیب که بسیاری از برندهای معروف جهان برای کاهش هزینه تولید و ارزان شدن محصولاتشان با استفاده از شرکتهای تولیدی چین و به صورت تحت لیسانس محصولاتشان را روانه بازارهای هدف میکنند، بنابراین نمیتوان زیاد به نامهای کشورهای اروپایی در این صنعت دل بست، بلکه بهتر است با توجه به توان و تخصص تولیدکنندگان داخلی از محصولات بسیار باکیفیت و بالاترین سطح استاندارد کشورمان استفاده کنیم. شیرهای فشاری قدیمی ترین نوع شیرآلات ساختمانی هستند که اغلب در ساختمان های قدیمی دیده می شوند. احتمال دارد به دلیل زنگ زدن و یا رسوبات زیاد در شیرهای قدیمی مهره شیرآلات در جای خود به قول معروف جام کرده باشد. شرکت سوئیسی کی دبلیوسی با قدمت 150 ساله خود در حوزه تولید شیرهای ساختمانی و صنعتی فعالیت میکند. از صفحات 50 سانتی متری برای رادیاتور ها و حوله خشک کن استفاده می شود و از صفحات 5 سانتی متری برای شیرهای تکی. با انتخاب این صفحات شابلونی اطمینان پیدا می کنیم که فواصل نصب شیرآلات به خوبی رعایت شده اند. ترجیحاً توصیه می کنیم که برای خرید شیرآلات به استفاده از شیرآلات اهرمی به چشم انتخابی منطقی تر و بهتر نگاه کنید. نکته جالبی که درباره شیرهای اهرمی وجود دارد این است که برخی از انواع این شیرها و سردوشها دارای چراغ آل ای دی هستند.

برای اینکه شیر آبی که خریداری کردهاید دوام و ماندگاری بیشتری داشته باشد نیاز است که بدانید چطور باید آن را تمیز و مراقبت کنید. نحوه صحیح تمیز کردن شیرآلات ساختمانی به افزایش دوام و ماندگاری آنها کمک ویژه ای می کند. پس در حین خرید اینترنتی به معایب و مزایای محصول نیز توجه ویژه ای داشته باشید. برای مثال آشپزخانه ای پر زرق و برق دارید یا خانه تا سبکی کلاسیک دارد؟ به طور کلی اگر شیر آب زیاد کثیف نیست برای برق انداختن آن می توانید از مخلوط آب گرم و مایع ظرفشویی استفاده کنید. اگر شیرآلات موجود در بازار را به لحاظ ساختار فنی آنها مورد بررسی قرار دهیم شامل دو بخش مختلف دسته یا اهرم و قیمت داخلی که به نام کارتریج شناخته می شود تقسیم بندی می شوند. لازم به ذکر است که کارتریج سرامیکی کیفیت مطلوبتری نسبت به کارتریج پلاستیکی دارد. با انجام چنین کاری از کیفیت مواد مورد استفاده اطمینان لازم را خواهد داشت و شاید تخفیف هایی نیز در خرید اینترنتی خود به دست بیاورید. ابتدا باید وسیله و تجهیزات کامل خود را فراهم نموده باشید. شیر های تک اهرمی معمولاً دارای دسته هایی هستند که به صورت جهت دار چرخش می کنند و باز و بسته شدن آب با حرکت در جهت بالا و پایین فراهم می شود.

دیدگاهتان را بنویسید