لیست قیمت شیرآلات آب ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ شیر اهرمی کلاسیک چشمی 🥇 بهترین قیمت بازار

در این موارد باید روش دقیق تعویض این واشر ها و مغزی را کاملا بدانید تا با مشکل روبرو نشوید. اگر هر یک از شیر های مخلوط را باید زیاد سفت کنید تا آب بند شوند و یا شیر های اهرمی خیلی خوب آب بندی نمی کنند واشر خراب شده است و این موضوع کاملا طبیعی است. تمامی لوازمی را که در ابتدای کار جدا کرده اید برجای اصلی خود ببندید و شیرها را باز و بسته کرده و مطمئن شوید دیگر چکه نمی کند اگر باز هم با این مشکل مواجه شدید به این دلیل می باشد که در هنگام نصب کارتریج جدید سهوا آن را چرخانده اید. شما زمانی که برای انتخاب شیرآلات خود می روید در بین انواع گوناگون آن سردرگم می شوید و نمی دانید کدام را باید انتخاب کنید.، در این دقیقا آن مدلی را انتخاب می کنید که پسندیده اید، ولی در حالی که باید در انتخاب این وسیله مهم خانه خود نکات مهمی را مد نظر قرار دهید که در ادامه برخی از آن نکات را بیان می کنیم. سپس پیچی که پشت درپوش قرار دارد (که اکثرا آلنی یا دو سو است) را باز کنید و اهرم را به سمت بالا بکشید تا از جای خود بیرون بیاید.

قبل از شروع جستجو برای انتخاب برند و مدل شیرآلات ابتدا بودجه ای که برای خرید در نظر دارید را تعیین کنید و با ما تماس بگیرید ، شیرآلات بازه های قیمتی بسیار متفاوتی دارند و قبل از شروع هر چیزی باید مشخص کنید که در چه محدوده قیمتی تمایل به خرید دارید. در هر سبکی که مد نظر دارید برای خرید، مطمئن شوید که سر شیر آب به اندازه کافی تاب خورده است تا به کل ظرفشویی برسد. داشتن اطلاعات کافی در این زمینه انتخاب شیرآلات را برایتان آسان خواهد کرد. دوش حمام باید در ارتفاعی قرار بگیرد که برای افراد بلند قد به اندازه کافی بالا باشد که سرشان با آن برخورد نداشته باشد و برای افراد کوتاه قامت هم آب به شکل مناسبی بر روی سرشان ریخته شود. شیرآلات ساختمانی البرز همواره با بهره گیری از دانش به روز و ماشین آلات پیشرفته مهم ترین هم و غم خود را در تهیه و تولید مواد اولیه و تشکیل دهنده با کیفیت قرار داده است که ماحصل آن محصولی با کیفیت و در خور سلایق و نیاز مشتریان باشد. شیرالات آرتین در سال ۱۳۷۶ پا به عرصه صنعت تولید شیرآلات بهداشتی ساختمان نهاد و با سرمایه بخش خصوصی و با هدف کارآفرینی و اشتغالزایی فعالیت خود را آغاز نمود، با تاسیس شرکت پارس برنزریزان و با نام تجاری آرتین، تولید شیرآلات اهرمی، کلاسیک و قطعات وابسته برای مصرف داخلی و صادرات به بازارهای جهانی گسرش یافت.

این محصولات در انواع رنگهای مختلف کروم، نقرهای، طلایی، طلایی مات و سفید طراحی و تولید میشوند و هر کدام از آنها مناسب یک فضا و دکوراسیون هستند. این نوع از شیرآلات ساختمان از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و در مقایسه با دیگر انواع شیرآلات ساختمان به تعمیرات کمتری نیاز دارند. نکته دیگر اینکه با تعویض شیرآلات قدیمی بسیاری از هزینه های شما کاهش پیدا خواهد کرد. این شیر ها در دو مدل دو اهرمه و تک اهرمی هستند و تنها معضل آنها این است که اگر توپی آنها صیقل خود را از دست بدهد و یا در طول زمان با آب منطقه محل استفاده واکنش دهد و خورده شود بیشتر از دیگر شیرهای بدون واشر چکه میکند. ساختار و مکانیزم این نوع با کلاسیک متفاوت است و قطعهای به نام کارتریج، جایگزین دو عدد مغزی در شیرهای کلاسیک شده است. در این شیر ها باید پس از قطع کردن آب با استفاده از قسمت آچار خور در بالای شیر مغزی را باز کنید و واشر انتهای این مغزی را با واشر مشابه تعویض کنید و یا مغزی مشابه را جایگزین کنید.

نسل جدید شیرآلات بهداشتی که در ساختمان ها و اماکن مسکونی و تجاری استفاده می شود، شیرآلات اهرمی است که امروزه به دلایل مختلف جایگزین خوبی برای شیرآلات قدیمی یه واشری است، این شیرآلات در دو مدل؛ الف- شیرآلات ایستاده که مورد استفاده در سینک های ظرف شویی و روشویی است وب- شیرآلات دیواری که قابلیت کاربرد در سرویس های بهداشتی ایرانی و فرنگی را دارد تقسیم می شوند. لنگی های شیر را تفلون کرده و سپس آنها را در محل خروجی لوله های آب نصب کنید اگر خروجی ها خیلی داخل هستند می توانید از روپیچ توپیچ کوتاه یا بلند استفاده کنید. عمده محصولاتی که می توانید در خیابان بنی هاشم جستجو کنید، انواع کاشیها و سرامیک، شیرآلات، سرویسهای دستشویی، سرویس های حمام و روشویی کابینتی است. برخلاف دیگرشیرآلات ساختمانی، درنوع شیرآلات اهرمی به جای مغزی از کارتریج پلاستیکی یا سرامیکی استفاده می شود، این شیرآلات خود در انواع مختلف و با تجهیزات تزئینی یا غیرتزئینی در بازار عرضه می شوند که براساس کیفیت و برند و همینطور خرید تکه ای یا سرویس کامل، قیمت های متفاوتی دارند. یکی از عمده ترین دلایلی که برخی را وادار به تعویض شیرآلات اهرمی می کند خرابی کارتریج یا مغری این شیرآلات است در حالی که به راحتی قابل تعویض هستند.

دیدگاهتان را بنویسید