لیست قیمت شیرآلات آب ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ شیر اهرمی کلاسیک چشمی 🥇 بهترین قیمت بازار

در اجرای لوله کشی جدید احتمال دارد برای شما شیر توالت فرنگی ، شیر پر کن یخچال ، شیر روشویی در حمام و یا شیرهای دیگری در نظر گرفته شده باشد که قبلا در ساختاری های قدیمی دیده نمی شد. اگر از همان روشویی قبلی می خواهید استفاده کنید در نظر داشته باشید که سوراخ های قبلی برای نصب این شیر ها پهنای لازم را ندارند و باید یا سوراخ را گشاد تر کنید و یا میان روشویی یک سوراخ جدید ایجاد کنید. البته این شیرآلات هم یک دسته دارند که برای تنظیم سردی و گرمی آب و فشار آب استفاده میشود. یک عیب میتوانیم به این شیرآلات بگیریم و آن سخت بودن تنظیم آب گرم و سرد است و به اندازه انواع شیرآلات دیگر دقیق نیستند. شیرآلاتی که روی سینک قرار میگیرند: انواع مختلفی از شیرآلات و سینکها در بازار یافت میشوند اما این دو همیشه با یکدیگر هماهنگ نیستند.

شیرآلاتی که روی کانتر قرار میگیرند: اگر شیرآلاتی که خریداری کردهاید از انواعی باشند که نه بر روی سینک بلکه بر روی کانتر نصب میشوند، کار شما راحت تر است و سینکهای متنوعی را میتوانید انتخاب کنید. یک دستگیره یا اهرمی راحت تر است. این تا حدی به این دلیل است که ارزان تر است ، اما شیرهای کروم نیز بسیار متنوع هستند. بهتر است از اسکاج های نرم و اسفنجی استفاده کنید تا خطی روی آن ها ایجاد نشود. شیرهای اهرمی به مراتب از لحاظ راحتی در استفاده و بهداشت از مدل های فلکه ای گزینه های مناسب تری هستند. شیرهای اهرمی بهترین شیرآلات موجود در بازار هستند که هم شرایط نصب راحتی دارند و هم در مصرف آب کمتر به شما کمک می کنند. همچنین امروزه شیر روشویی پایه بلند به دلیل ظاهر زیبای خود و نیز کاربری راحتی که دارد، در بین مردم محبوب است. در هنگام خرید این نوع شیرآلات توجه داشته باشید که بین شیرآب و دیوار پشت حداقل به اندازه یک انگشت فاصله برای تمیزکاری وجود داشته باشد. قانون اولی که در انتخاب نوع پوشش بایستی در نظر بگیرید این است که رنگ آن با کابینت آشپزخانه و دیگر اجزای آن هماهنگ باشد.زیرا در صورت عدم هماهنگی نتیجه مطلوبی به دست نمی آید.

ما لیست مواردی که باید در هنگام خرید شیرآلات آشپزخانه مدنظر داشته باشید برایتان آماده کردهایم. انتخاب این نوع شیرآلات برای آشپزخانه و حمام مناسب می باشد. این نوع شیرآب خودبهخود جریان آب را قطع میکند که برای صرفهجویی در آب بسیار مفید است. در ادامه انواع مختلف این ابزار کاربردی را به همراه مکانیزم آنها توضیح میدهیم. به کمک این مدل شیرها، می توانید انواع قابلمه ها و ظروف را در سینک قرار بدهید و پس از اتمام ظرف شستن، قسمتهای مختلف سینک را با آب شستشو دهید. مزیت این نوع شیرآلات در تنظیم دقیق دمای آب خروجی است، آب گرم و سرد با دو دستگیره مختلف تنظیم میشوند و به این صورت دقت تنظیم به طور قابل ملاحظهای بالا میرود. علاوه بر نصب شیرآلات به طور معمولی، آنها بر روی دیوار و سینک نیز نصب می شوند. لنگی های شیر را تفلون کرده و سپس آنها را در محل خروجی لوله های آب نصب کنید اگر خروجی ها خیلی داخل هستند می توانید از روپیچ توپیچ کوتاه یا بلند استفاده کنید. در مرحله بعد پولکی ها را بر روی لنگی قرار داده و واشرهای مخصوص آب بندی سایز متناسب با شیر را در داخل مهره ها قرار دهید سپس این مهره ها را بر لنگی های به دیوار نصب شده ببندید و با استفاده از آچار فرانسه آنها را سفت کنید.

در این صورت از اهرم فقط برای گرم یا سرد کردن آب استفاده میشود. اجزای اصلی آن عبارتند از: بدنه یا تنه شیر ، اهرم ، کارتریج یا همان مغزی و آبفشان. در مدل دو اهرمی، دو اهرم مجزا برای آب گرم و سرد تعبیه شده است. ضمنا باید نوار تفلون و پیچ گوشتی دو سو و چهار سو را هم داشته باشید و به منظور اطمینان باید دلر و پیچ رول پلاک هم فراهم کنید. کسانی که سینک خود را نمی خواهند تعویض کنند و فقط قصد تعویض شیرآلات خود را دارند باید دقت داشته باشند که در انتخاب شیرها دقت کنند تا با حفره های سینک آنها هماهنگ باشد. تک اهرمی بودن این شیرها استفاده آنها را راحت کرده؛ به صورتی که هنگامی که شما شیر را به اطراف می چرخانید آب سرد و گرم شده و فشار آن به یک حد است. فراموش نکنید که قرار است از شیرآلات ساختمانی برای سالیان طولانی استفاده شود. در نظر داشته باشید که ابزار مورد نیاز برای خارج کردن رو پیچ شیر که در کار می ماند قلاویز است و به هیچ عنوان با ضربه زدن و یا ابزار دیگری اقدام به خارج کردن قسمت بریده شده نکنید. خرید یک شیر با این ویژگی میتواند تجربه کارکردن بسیار خوبی از شیر به شما منتقل کند و در عین حال به مصرف کمتر آب کمک شایانی کرده اید.

دیدگاهتان را بنویسید