لیست قیمت شیرآلات آب ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ شیر اهرمی کلاسیک چشمی 🥇 بهترین قیمت بازار

بلکه باید به کیفیت ساخت نیز دقت داشته باشید. از آن جایی که شما قرار است برای خرید شیرآلات بهداشتی هزینه کنید پس بهتر است دنبال بهترین جنس و بالاترین کیفیت باشید تا کالایی مرغوب و خوب برای خانه و ساختمان خود خرید کنید. این مدل شیرها هم طبق توضیحات بالا نصب میشوند فقط تنها فرقی که دارند وزنه سربی را باید به درستی نصب کنید تا شیلنگ ها را به پایین بکشد. قبل از شروع جستجو برای انتخاب برند و مدل شیرآلات ابتدا بودجه ای که برای خرید در نظر دارید را تعیین کنید، شیرآلات بازه های قیمتی بسیار متفاوتی دارند و قبل از شروع هر چیزی باید مشخص کنید که در چه محدوده قیمتی تمایل به خرید دارید. تقسیم کرد که هر کدام با توجه به نحوه عملکردی که دارند باید توسط کارشناس مربوطه نصب شود. البته ناگفته نماند که دوام چشمگیری دارد، علی الخصوص اگر زیاد با شیرآلات بهداشتی کار می کنید این پیشنهاد مارا در نظر داشته باشید. توجه داشته باشید که وقتی در پایان می خواهید مغزی را جا بزنید این برآمدگی ها روی شیار ها قرار بگیرند. علاوه بر کیفیت مواد مورد استفاده برای تولید شیرآلات، باید به قطعاتی که درون آنها نیز نصب می شود توجه داشته باشید.

ما باید سمت پیچ شده این شیلنگ ها را به آرامی در کف شیر ببندیم. کنیم هم می توان این اهرم را به سمت چپ یا راست حرکت داد. دلیل این کار هم با توجه به گفته کارشناسان شرکت فیکس پایپ در نصب شیرآلات تهران، اگر یک سمت شیر توالت فرنگی را تا انتها ببندید و بخواهید مهره سمت دیگر را ببندید نمیتوانید رزوه ها را دقیق بر روی هم سوار کنید و به اصطلاح شیر آب شما رزوه رو رزوه شده که آب بندی را با مشکل روبرو خواهد کرد. قبل از نصب شیرالات بهتر است لوله کشی روشویی و ظرفشویی را بررسی کنید تا اگر دچار رسوب شده است تخلیه شود تا بعدا با افت فشار آب روبرو نشوید. برای بستن هم کافی است ابتدا واشر مخصوص شیر آب روشویی را در زیر و بعد از آن مهره را با ابزار مناسب سفت نمایید. فلکه اصلی آب را باز کنید تا آب در شیلنگ ها به جریان بیفتد تا اگر نشتی وجود دارد آن را قبل از استفاده بر طرف نمایید. زمانی که شیر دیواری مورد نظر خود را خریداری میکنید در داخل کارتن آن دو عدد لنگی به اضافه پولکی وجود دارد که بهتر است از وجود آنها اطمینان حاصل کنید.

یک تفاوتی که شیر حمام با توالت دارد خروجی آب آن در قسمت بالا قرار دارد. شیر هایی که در حمام و توالت استفاده میشود بیشتر به شکل دیواری هستند اما میتوانند در مکان های دیگر هم بکار برده شوند. فراموش نکنید که شما نباید مدل و طراحی شیرآلات ساختمانی را تنها معیار خرید خود قرار دهید، زیرا ممکن است این شیرآلات ظاهری زیبایی داشته باشند؛ اما از کیفیت خوبی برخوردار نبوده و در نتیجه کوتاه عمر هستند. انتخاب شیرآلات جدید میتواند نقطه عطف زیبایی منزلتان باشد، از جایی که شیرآلات خانه معمولا آخرین گزینه بعد از انجام کارهای اساسی و نصب کابینت ها و هود و گاز هستش از مهترین ملاک ها برای انتخاب بهترین نوع و مدل شیرآلات توجه به طیف رنگی محیط خانه هستش! اگر شیر شما از مدل های قدیمی تر است باید دقت کنید که یک سر شیلنگ به زیر شیر و قسمت دیگر به سر راهی آن متصل شود. عموما شیرهای آب در بازار به دو شکل دیواری، روی سینک یا زیر سینک دیده میشوند که باید با توجه به نوع عملکردی که مد نظر شما است آنها را تهیه کنید. بوشن قطعه ای است که میتوان با نصب آن طول لوله ها را بیشتر کرد.

این قطعه را هم مانند بوشن باید تفلون پیچ کرد تا درزهای آن کامل پوشیده شود. چیزی که در این مطلب باید مورد توجه قرار بگیرد این است که نصب شیرآلات ساختمانی و بهداشتی یک کار تخصصی بوده و باید توسط شرکت لوله کشی ساختمان انجام بگیرد. بستن شیر فلکه اصلی اولین مرجله ای است که برای نصب شیرآلات توالت فرنگی باید انجام دهید. اگر سوراخ روی سینک کوچک باشد باید به ترتیب شیلنگ ها را عبور دهید و نصب کنید. چنین اطلاعاتی نیز در معرفی محصول باید در اختیار شما قرار بگیرید تا به راحتی بتوانید برای خرید اینترنتی شیرآلات بهداشتی ساختمانی اقدام کنید. برای عبور دادن شیلنگ ها باید به سوراخ سینگ نگاه کنید. بهتر است در خرید شیرآلات مدلی خریداری کنید که درآن درصد بسیار ناچیزی سرب به کار رفته باشد. مزیت این نوع شیرآلات در تنظیم دقیق دمای آب خروجی است، آب گرم و سرد با دو دستگیره مختلف تنظیم میشوند و به این صورت دقت تنظیم به طور قابل ملاحظهای بالا میرود. نصب شیرآلات در تهران، توسط مجموعه فیکس پایپ که سابقه بسیار بالایی در حوزه تعمیر و تعویض شیر آب دارد و در تمامی مناطق 22 گانه بصورت شبانه روزی با مستقر کردن لوله کش سیار، خدمات مورد نیاز همشهریان را بر طرف مینماید.

دیدگاهتان را بنویسید