قیمت شیرآلات قهرمان با 16 درصد تخفیف – فروشگاه اینترنتی ساختمون

نصب شیرآلات را باید بعد از اتمام کارهای داخل ساختمان از جمله نصب کابینت، سینک و روشویی انجام دهید. خرید شیرالات ساختمانی مرحله مهمی از اتمام کار ساختوساز است. بهگونهای که در زمان قطعی برق، باطری آنها فعال شده و کار خود را ادامه میدهند. بودجه و قیمت نیز مساله مهم دیگری است که شما باید با توجه به بودجه خود آن را انتخاب کنید. از این شیرآلات برای پر کردن سیفون ایرانی و فرنگی نیز استفاده میشود. در خرید اینترنتی شیرآلات علاوه بر موارد بالا باید به نکات دیگری نیز توجه کنید. در خرید شیرآلات به چه مواردی توجه کنیم؟ البته این تنها نقطه ضعف نیست بلکه با توجه به تنوع کنونی بازار و ورود تکنولوژیهای الکترونیک در برخی شیرآلات اگر از برندهایی که به صورت عمده وارد ایران نشده اند و خبری از نمایندگی آنها نیست خرید کرده باشید، باید آمادگی دردسر را داشته باشید. شیرآلات معمولاً بصورت یکپارچه در کارخانه تولید و فروخته میشوند به همین دلیل به صورت یک جزء ساختمانی میتوان آن را در نظر گرفت. شیرآلات پیسوار به عنوان رابط بین شیر مخلوط و لوله کشی عمل کرده تا در صورت خرابی شیرهای مخلوط، با بستن آنها بتوان آب را قطع کرد. شیرآلات اهرمی را باید به طور مرتب تمیز کنید، زیرا لکه پذیری آنها در مقایسه با انواع دیگر بیشتر است.

اما با وجود شباهت ظاهری، در هنگام استفاده به راحتی میتوانید متوجه تفاوت عملکرد آنها شوید. در شیرآلات تک اهرمی، تنها یک دستگیره برای باز و بسته کردن، تنظیم فشار و تنظیم دمای آب وجود دارد. فیلتر شیر پیسوار زیر روشویی و یا سینک ظرفشویی را باز کنید و اگر رسوباتی در آن وجود دارد آن را تمیز کنید. سعی کنید، شیرهایی را انتخاب کنید که باعث اسراف در مصرف آب نمیشوند. اندازه سوراخ های روی شیر و مطابقت آن با شیرآلات موجود در بازار در مورد شیرآلات آشپزخانه و روشویی باید مورد توجه قرار گیرد. یکی از مهمترین قطعات، توپی شیر است که معمولاً برای مواردی که، فشار و مقاومت بالا و وظایف سنگین مورد نیاز است، این قطعات کاربرد دارند. رنگ و طرح شیرآلات هم ازجمله مواردی است که هنگام خرید باید مورد توجه قرار بگیرد. قیمت این شیرآلات در مقایسه با انواع دیگر بیشتر است اما با توجه به مزایای آن خریدی مقرون به صرفه و مناسب خواهد بود.

خواه در حال عوض کردن خانه باشید خواه تغییر دکوارسیون، انتخاب زیباترین شیرآلات ساختمانی میتواند یک اتفاق شگفتانگیز باشد. هنگام خرید به جنس شیرآلات توجه ویژه داشته باشید. در انتخاب و خرید شیرآلات ساختمانی، بهتر است به مواردی توجه داشته باشید که به شما در یک خرید خود کمک کند. اگر آب در منطقه شما شور است، از شیرآلات فشاری استفاده کنید، زیرا شیرآلات اهرمی بعد از مدتی دچار رسوب شده و به خوبی کار نخواهد کرد. به این معنا که دچار زنگ زدگی نشود، سرب در آنها به کار نرفته باشد، در برابر ضربه مقاوم باشد و باعث ایجاد تغییر مزه آب نشود. ازاینرو اگر بهدرستی از آنها مواظبت نشود ممکن است دچار خوردگی شوند. از این نوع شیر معمولا در آشپزخانههای بزرگ که نیاز به شست و شوی زیاد دارد، استفاده میشود. این نوع از شیرآلات برای کارکرد نیاز به باطری و برق ندارند، از این رو استفاده از آنها در محیطهایی با تعداد زیاد مقرون به صرفهتر خواهد بود.

از این شیرآلات معمولا در سینکهای ظرفشویی استفاده میشود تا بتوانید آب را به بخشهای مختلف ظروف بپاشید. این شیرآلات دارای شلنگی طولانی و فنری هستند تا بتوانید به راحتی آن را حرکت داده و از آن استفاده کنید. در میان انواع شیرآلات، شیرآلات چشمی، پدالی، اهرمی و چرخشی به تدریج گران قیمت تا ارزان هستند. نکات مهم در هنگام انتخاب شیرآلات را می دانید؟ پیش از تمیز کردن آنها ابتدا باید از جنس روکش شیرآلات مطمئن شویم تا با توجه به این نکته شوینده مخصوص آن را تهیه کنید و یا این که مطابق با دستور کارخانه تولید کننده آن برای تمیز کردن اقدام کنید. این شیرآلات پیسوار معمولا از جنس برنج با آبکاری کروم نیکل هستند که معمولا از فیلترهایی برای جلوگیری از ورود اجسام مختلف در آنها استفاده میشود. این در حالی است که به گفته فروشندگان مراکز عمده شیرآلات، شیرهای تک اهرمی با قابلیت جدا شدن سرشیر (شیلنگی) برای سینک آشپزخانه و شیرهای تک اهرمی ایستاده برای روشویی سرویس های بهداشتی استفاده میشوند و دیواریهای اهرمی محبوب سرویس بهداشتی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید