قیمت شیرآلات در شیراز چقدر است؟

۶- مسئله بهینهسازی مصرف آب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و در هنگام خرید شیرآلات باید به این نکته توجه کافی داشته باشید. اما یک نکته ای که در مورد این شیرآلات سنسوری وجود دارد این است که بیشتر مواقع در مکان های عمومی استفاده می شوند. سعی کنید این سه راهی بصورت درست و دقیق بسته شود چون اگر آن را وارونه ببندید یا آبی از المک خارج نمیشود، یا آب با فشار بسیار کمی خارج میشود که در اکثر مواقع مهمترین دلیلی است که باعث میشود آبی که از دوش می آید بسیار ناچیز باشد. این روزها شاید بتوان با قطعیت گفت استفاده از شیرهای دیواری خصوصا در فضای آشپزخانه و برای سینک ظرفشویی کنار گذاشته شده است و به جای آن شیر آلات ایستاده کاربرد بیشتری پیدا کرده اند . زمانی که شیر دیواری مورد نظر خود را خریداری میکنید در داخل کارتن آن دو عدد لنگی به اضافه پولکی وجود دارد که بهتر است از وجود آنها اطمینان حاصل کنید. شیرآلات فلکه ای: شیرآلات فلکه ای، دو فلکه جدا برای آب سرد و آب گرم دارن.این دو فلکه، در دو طرف شیر قرار گرفته اند.

۷- گارانتی یا ضمانت شیرآلات یکی از دیگر از فاکتورهای مهم در خصوص خرید این تجهیزات است که باید همواره موردتوجه قرار دهید. ۸- یکی دیگر از مسائل مهم در خصوص شیرآلات، موضوع تعمیرات و نگهداری آنها است. در بین برندهای ایرانی فعال در عرصه تولید شیرآلات، برندهای قهرمان، شودر و راسان بهعنوان بهترین تولیدکنندگان به شمار میروند که دارای محصولات بسیار باکیفیت و مطمئنی هستند. بازار شیرآلات، به دلیل وجود چندین تولیدکننده با تجربه و با کیفیت توانسته است علاوه بر بازارهای داخلی، بازار های خارجی، خصوصا بازار کشورهای همسایه را تصاحب کند. اما در روشویی پایه دار (ارتفاع ۸۰ سانتی متری) شیرآلات را بر روی جایگاه مشخص شده نصب می کنید. اهرم آنها بر روی استوانه ای قطور که همان پایه شیر است قرار دارد. انواع روکشهای مرسوم مورداستفاده در شیرآلات را موردبررسی قرار دادیم. ۱- مهمترین عامل در تعیین قیمت شیرآلات متریال مورداستفاده بهعنوان روکش آنها است. از اقسام قدیمی و جدید شیرآلات می توان نوع ساده، کلاسیک، پدالی، چشمی و اهرمی را نام برد که هریک بسته به انتخاب شما در رنگ و ظاهر و نمونه های مختلف با قیمت ها و مزایا و معایب مخصوص به خود وجود دارند و همچنین برندهای مختلف ایرانی و خارجی از شیرآلات در بازار موجود است.

این نوع شیرآلات از جمله شیرآلات واشردار محسوب می شوند که بیشتر در منازل قدیمی مشاهده می شوند. ابتدا باید بدانید که بهطورکلی شیرآلات به دو دسته تقسیم بندی می شوند، شیرآلات واشر دار و شیرآلات بدون واشر.شیرآلات بدون واشر عبارتند از: شیرهای توپی،شیرآلات دیسکی،شیرآلات کارتریجی درحالیکه شیرآلات فشاری جز شیرآلات واشر دار محسوب میشوند. همانطور که اشاره کردیم، معمولاً بدنه شیرآلات را از دو نوع آلیاژ برنج و سرب تولید میکنند. در خصوص مسئله قیمت شیرآلات به این نکته اشاره کردیم که به ترتیب شیرآلات با روکش برنز، کروم و استیل ضدزنگ بیشترین هزینه را برای شما به همراه خواهند داشت؛ بنابراین در هنگام خرید شیرآلات باید به این مسئله دقت کافی داشته باشید. البته قیمت این نوع شیرآلات را نیز باید در نظر داشته باشید. برخی از شیرها در هنگام باز و بسته شدم و یا تغییر دما دچار مشکل می شوند و امکان دارد آب را هدر دهند، شما باید دقت داشته باشید این دسته از شیرآلات را برای خانه خود انتخاب نکنید. در هنگام بازو بسته کردن شیرهای کارتریجی نیازی به اعمال فشار خاصی برای چرخاندن شیر نیست ولی در شیرآلات فشاری حتماً باید از فشار در هنگام چرخانه شیر استفاده نمود. به زیبایی شیرها دقت کنید و شیرآلاتی بخرید که با سبک معماری و دکوراسیون منزل شما همخوانی داشته باشد.

در این مطلب از خانه معماری به بررسی نکات مهم در انتخاب و خرید شیرآلات ساختمان می پردازیم. ۱- شودر: یکی از مشهورترین برندهای فعال در زمینه شیرآلات ساختمانی در ایران، شرکت شودر است که با سابقهای در حدود ربع قرن، تجربه گرانبهایی را در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی به دست آورده است. یکی دیگر از روش های آبکاری که امروزه بسیار متداول است، پوشش رنگ پودری استاتیک است. شیر البرز دارای تنوع رنگ طلایی ، مشکی و سفید است. هنگامی که دستها در میدان دید مادون قرمز شیر قرار بگیرند، سنسور مادون قرمز شروع به کار میکند و آب از شیر روانه میشود. این شرکت شیرآلات بهداشتی خود را با گارانتی پنجساله به مشتریان خود عرضه میکند. این شرکت نیز چیزی در حدود ربع قرن سابقه فعالیت در زمینه تولید شیرآلات ساختمانی دارد و در این سالها با ارائه محصولات باکیفیت به مشتریان خود، توانسته است جایگاه ویژهای برای خود دستوپا کند.

دیدگاهتان را بنویسید