قیمت شیرآلات در شیراز چقدر است؟

علم متحرک در کنار علم ثابت میتواند آب را به تمام فضای حمام جاری کند و در شستشو به کمکتان بیاید. نکته دیگر اینکه برخی از مشتریان ما در راستای تغییر در لوله کشی قدیمی ساختمان خود به لوله کشی جدید و با هدف بهینه سازی و استفاده از شیرالات با کیفیت با مصرف آب کمتر به دنبال تغییر شیرالات خود هستند. برای نصب شیرآلات جدید معمولا اگر اتصالات قبلی تکان نخوره باشند نیازی به تغییر و یا جا به جا مردن آنها نیست مگر اینکه خودتان بخواهید جای این شیر ها را تغییر دهید. این موضوع اهمیت زیادی دارد که بدانید تغییر در سیستم لوله کشی متناسب با نیازهای فعلی شما انجام شده و به احتمال زیاد لیست شیرآلات مرود نیاز فعلی شما با لیست قبلی تفاوت خواهد داشت. با توجه به گستره بسیار زیاد کالا ها در سایت میتوانید نسبت به مشاهده و مقایسه انواع شیرآلات بپردازید و حتی آنها را با بقیه وسایل سرویس آشپزخانه یا توالت و حمام خود ست کنید. استفاده زیاد از آشپزخانه به معنی استفاده زیاد از شیرهای آشپزخانه است. معمولا دستورالعمل نصب این شیر ها باید ارائه شده باشد اما اگر نبود می توانید با مراجعه به مقاله نصب شیرآلات نحوه صحیح نصب ان را مطالعه فرمایید.

در این مقاله ما قصد داشتیم تا با اتکا به دانش و تخصص همکارانمان و بصورت عملی موضوع نصب شیرآلات را برای شما توضیح دهیم. شیرهای روشویی بر خلاف شیر های قبلی یک خروجی دارند و شیر بصورت اهرمی است. اگر شیرآلات قدیمی شما از نوع روی کار بوده و با شیلنگ نصب نمی شدند و مستقیم روی کار نصب شده اند بهتر است برای نصب این نوع شیرآلات حتما با تهیه کردن یک جفت شیر پیسوار و شیلنگ های حصیری مناسب شیرآلات جدید را نصب کنید. همانطور که می دانید یکی از مهمترین تجهیزات هر خانه شیرآلات آن است که افراد بر اساس شکل ظاهری و حصول اطمینان از کیفیت آن، شیرآلات خانه خود را تهیه و انتخاب می نمایند. بنابر این شناخت نیاز خانه برای تهیه شیرالات اهمیت زیادی دارد. اغلب ما از دردسرهای چکه کردن شیر روشویی خاطرات ناخوشایندی داریم و هیچکس نمیخواهد وقتی خانه یا محل کارش را ترک میکند در بازگشت با منظره آبگرفتگی کف خانه یا دفترش که ناشی از معیوب بودن شیرآلات بهداشتی و نشت آب است، مواجه شود.

شلنگ های طولانی تأمین آب به شما امکان می دهد اتصالات پایین تری را در کابینت ظرفشویی ایجاد کنید ، جایی که استفاده از ابزار آسان تر است. در این راه هم می توانید روی تخصص ما حساب کنید. نقش شیر آب در سینک ظرفشویی و سرویس بهداشتی منزل یا محل کار می تواند بسیار قابل توجه باشد. شیرهای اهرمی علاوه بر اینکه کاهنده مصرف آب هستند، راحتتر از مدلهای قدیمی باز و بسته میشوند و در صورت خراب شدن بهراحتی توسط کاربر تعمیر میشوند. امروزه انواع بسیاری از شیرها طراحی و ساخته میشوند که در صنعت و ساختمان بهکار میروند. با انواع و اقسام سبکها و جلاهای شیرهای ساختمانی که در بازار موجود هستند، خریداران در هنگام انتخاب شیرآب به آسانی سردرگم میشوند. در هنگام خرید شیرآلات بهداشتی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ شما قرار است برای خرید شیرآلات ساختمانی هزینهای را کنار بگذارید و با توجه به کارایی آن در خانه، توصیه میشود که بدون در نظر گرفتن هزینهها، به سراغ بهترین جنس شیرآلات ساختمانی بروید. اشکال این نوع شیرآلات اشغال فضای روی کانتر و امکان آسیب زدن به کانتر بر اثر نفوذ آب از سوراخ ایجاد شده بر روی کانتر است. محل پاشش آب در سینک باید مشخص شود تا مشکلی از این بابت نباشد.

اگر قبلا سینک را خریداری کردهاید و یا در خانه دارید توجه کنید که در روی سینک چند سوراخ وجود دارد. از این رو باید ابتدا نیازهای خانه را برآورد کنید و با در دست داشتن لیست شیرآلات مورد نیاز خود به مغازه مراجعه کنید و جنس با کیفیت را باید بتوانید تشخیص دهید. در خرید برندهای خارجی حتما به جنس مغزی شیر که از برنج باشد و روکش آبکاری آن با توجه به فضای دکوراسیون خانه خود دقت کنید. اگر جنس شیرآلاتی که خریداری میکنید از آلیاژ سرب باشد، علاوه بر احتمال آلوده شدن آب به ترکیبات سمی سرب، امکان خرابی شیرآلات شما نیز نسبت به شیرآلاتی که از آلیاژ برنج ساخته شدهاند، بیشتر است. شیرهای اهرمی بهترین شیرآلات موجود در بازار هستند که هم شرایط نصب راحتی دارند و هم در مصرف آب کمتر به شما کمک می کنند. نحوه صحیح تمیز کردن شیرآلات ساختمانی به افزایش دوام و ماندگاری آنها کمک ویژه ای می کند. کارشناسان ما تجربه زیادی در این حوزه دارند و می توانند به شما کمک زیادی در تعویض شیرآلات در زمان کم و با کیفیت بالا بکنند. برای خرید شیرآلات ایستاده و دیواری می توانید به راحتی به انواع فروشگاه شیرآلات بهداشتی مراجعه کنید و نصب به خرید شیرآلات اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید