شیر – انتخاب شیرآلات بهداشتی – تاسیسات نیوز – دکوراسیون داخلی –

در حین خرید اینترنتی شیرآلات بهداشتی حتماً به نوع طراحی و جزئیات آن نیز توجه داشته باشید. جهت خرید شیرآلات لازم است که اطلاعات کاملی درباره انواع آن و مزایا و معایب مدل های مختلف آن داشته باشید. ما با حدود پنجاه سال سابقه فعالیت در این زمینه، ضمن شناخت دقیق از برندهای مطرح و باکیفیت داخلی و خارجی موجود در بازار، به ارائه گارانتی مناسب برای محصولات میپردازیم تا خاطر شما عزیزان در هنگام خرید شیرآلات ساختمانی برای انواع و اقسام پروژههای خود آسوده باشد. در فروشگاه اینترنتی و حضوری تپس ایران شما مشتری محترم در هر ساعت از شبانه روز به راحتی و با خیال آسوده می توانید با سفارش انواع شیر ظرفشویی شودر ، شیر روشویی شودر ، شیر توالت شودر ، شیر حمام شودر ، ست شیرآلات شودر ، شیر توکار شودر ، شیر چشمی شودر ، علم دوش شودر ، شیر سینک راسان ، شیر روشویی راسان ، شیر توالت راسان ، شیر حمام راسان ، ست شیرآلات راسان ، شیر توکار راسان ، شیر چشمی راسان ، علم دوش راسان ، شیر آشپزخانه شیبه ، شیر روشویی شیبه ، شیر توالت شیبه ، شیر حمام شیبه ، ست شیرآلات شیبه ، شیر توکار ، شیر چشمی بلندا ، شیر ظرفشویی قهرمان ، شیر روشویی قهرمان ، شیر توالت قهرمان ، شیر حمام قهرمان ، ست شیرآلات قهرمان ، شیر توکار قهرمان ، شیر چشمی قهرمان ، یونیورست راسان ، شیر ظرفشویی کی دبلیو سی KWC ، شیر توالت کی دبلیو سی KWC ، شیر حمام کی دبلیو سی KWC ، شیر روشویی کی دبلیو سی KWC ، شیر چشمی کی دبلیو سی KWC ، شیر توکار کی دبلیو سی KWC ، شیر رنگی کی دبلیو سی KWC ، علم دوش کی دبلیو سی KWC ، اقدام نمایید و در اولین فرصت کالای خریداری شده را دریافت نمایید .

شیرآلات پیسوار: شیرآلات پیسوار، شیرهایی هستند که برای پر کردن سیفون توالت استفاده می شوند. پس به طور کلی نوع ایستاده معمولاً در روشویی و سینک ظرفشویی استفاده میشود و نوع دیواری در حمام و توالت مورد استفاده است. همانطور که می دانید یکی از مهمترین تجهیزات خانه شیرآلات به شمار می آید که سال هاست تمامی صاحبان خانه از این وسیله برای خانه خود استفاده می کنند. همواره نیازمند تعویض باتری هستند تا به خوبی کار کنند و سنسور های حساسی هم دارند. در این راه حل اصولا افراد علاقه زیادی به بررسی مشکل ندارند و ترجیح میدهند که ایراد را با خرید شیر آب جدید به پایان برسانند و خود را از شر روبرو شدن با دنیایی از ابزار آلات خلاص کنند. از اقسام قدیمی و جدید شیرآلات می توان نوع ساده، کلاسیک، پدالی، چشمی و اهرمی را نام برد که هریک بسته به انتخاب شما در رنگ و ظاهر و نمونه های مختلف با قیمت ها و مزایا و معایب مخصوص به خود وجود دارند و همچنین برندهای مختلف ایرانی و خارجی از شیرآلات در بازار موجود است. شرکت شودر محصولات خود را با ضمانت پنجساله به مشتریان خود عرضه میکند و در کنار آن با ارائه خدمات پس از فروش در کنار مشتریان خود حضور دارد.

تولیدکنندگان شیرآلات بهداشتی متعددی در سطح کشور فعال هستند اما بازرگانی کشیشی با بهرهمندی از یک تیم علمی و کارشناسی، به بررسی محصولات برندهای مختلف اقدام میکند. در حال حاضر میتوانید برای خرید شیرآلات برندهای مذکور با همکاران ما در بازرگانی کشیشی تماس حاصل نمایید و پس از راهنمایی و مشورت با آنها، اقدام به خرید شیرآلات متناسب با نیاز و بودجه خود نمایید. ۴- ریابی: شرکت ریابی در زمره قدیمیترین شرکتهای فعال در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی است که فعالیت خود را بهنوعی از سال ۱۳۵۸ آغاز نموده است. سابقه طولانیمدت در کنار دانش فنی نیروی کار ماهر باعث شده است که محصولات برند ریابی قابلرقابت در عرصههای بینالمللی نیز باشد. ۳- کاویان: شرکت کاویان چیزی قریب به ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه تولید شیرآلات ساختمانی دارد و در این سالها توانسته است با تکیهبر توانمندی و دانش فنی مهندسان ایرانی، محصولات باکیفیتی را روانه بازار کند و بسیاری از مشتریان خود را راضی نگه دارد. این برند که در حال حاضر با نام شرکت کاویان همافزا در حال فعالیت است، مسئله صرفهجویی در مصرف آب را بهعنوان یکی از سرلوحههای کاری خود در تولید شیرآلات قرار داده است و در این مسیر تلاش کرده تا با طراحی منحصربهفرد شیرآلات بهداشتی خود، در زیباسازی محیطهای مسکونی، اداری و تجاری نقشی مهم ایفا کند.

معمولا دستورالعمل نصب این شیر ها باید ارائه شده باشد اما اگر نبود می توانید با مراجعه به مقاله نصب شیرآلات نحوه صحیح نصب ان را مطالعه فرمایید. اگر شیرآلات را برای مکانهایی استفاده میکنید که زیاد مورداستفاده قرار میگیرند، حتماً باید از شیرآلاتی استفاده کنید که کار تعمیر و نگهداری آنها دشوار نباشد. از شیرهای سیلندری، گاز و شیرهای بزرگ صنعتی گرفته تا هر مدل شیر دیگری که در واقع کار قطع و وصل یک جریان (حالا چه مایع، گاز یا هر چیز دیگر، حتی شیرآلات مخصوص گرانول) را انجام میدهد، شامل می شود. نحوه عملکرد آنها بدین صورت است که وقتی دست در مسیر دید سنسور قرار می گیرد به صورت خودکار آب باز می شود و هنگام دور کردن دست، جریان آب قطع می شود. تعمیر و تعویض این شیرها ساده است و فقط به قطع جریان آب ورودی نیاز دارد. این سوپاپ ها با فشار آب کار می کنند، به همین دلیل تولید کنندگان به منظور جلوگیری از ایجاد مشکل در عملکرد شیرها هنگام کاهش فشار آب، سوپاپ هایی تولید نموده اند که در حالت دوش قفل می شوند و به فشار آب وابسته نیستند. همانطور که مستحضر هستید، به دلیل نوسانات شدیدی که در سالهای اخیر در قیمت مواد اولیه تولید شیرآلات به وجود آمدهاست، ارائه قیمت بهصورت آنلاین کار دشواری بهحساب میآید؛ اما رضایت خاطر شما عزیزان برای مجموعه بازرگانی کشیشی اهمیت بسیار بالایی دارد و شما میتوانید بهصورت روزانه قیمت شیرآلات ساختمانی برندهای مختلف را در سایت بازرگانی کشیشی مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید