شیرآلات مناسب در صنعت ساختمان

مغزی شیر کلاسیک روی یک مهره چپ گرد نشسته و بوسیله پیچاندن موجب قطع و وصل و کم و زیاد کردن شدت جریان آب میشود . بسته به نوع شیر , در نصب شیرهای بهداشتی از لوازم جانبی و متعلقات مختلفی برای نصب و استفاده بکار گرفته میشود . در استفاده از این شیرآلات برای باز و بسته کردن آب از یک دستگیره استفاده می شود. شیر اهرمی، شیر پدالی و شیر الکترونیکی نیز از انواع شیرالات ساختمانی هستند که در ادامه اطلاعات مهمی درباره آنها به اشتراک گذاشته خواهد شد که آگاهی از آنها خرید شیرالات ساختمانی را به کاری راحت تبدیل میکند. این نوع شیرآلات در بیشتر مواقع مورداستفاده قرار میگیرند چراکه خیلی سریع و راحت زنگ نمیزنند و کیفیتشان از بین نمیرود. نصب شیر اهرمی سینک و روشویی نیز باید کمی مایل باشد.تا استفاده از آن راحت تر باشد. بهعنوان مثال در تقسیمبندی انواع شیرآلات دیواری و ایستاده هماکنون در کمتر آشپزخانه ها شیرهای دیواری را خواهیم دید مگر اینکه به سفارش مشتری این نوع شیر استفاده شده باشد، آن هم برای همخوانی با دیگر تزئینات ساختمان. فاصله مابین لوله های آب سردوگرم و همچنین شیر لوله شوفاژ رفت و برگشت بسیار مهم است , و اگر پس از کاشیکاری این فواصل کم و زیاد شده باشد برای نصب شیرالات با مشکل مواجه خواهیم شد, و شیرالات و همچنین رادیاتور ها ممکن است از حالت تراز خارج شوند که این مساله هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ استحکام یک امتیاز منفی محسوب میشود.

و شکل ظاهری آنها نیز از اولویتهای مهم محسوب میشود . یکی از نکات مهم که باید در خرید شیرآلات ساختمان در نظر بگیرید، نوع روکش آن ها است. تعداد شیرالات , نوع شیر , طریقه نصب شیر و سختی آن و حتی قیمت شیرالات نیز بر قیمت دستمزد و اجرت نصب شیرالات موثر میباشد. همانطور که میدانید چنانچه فاصلهی علم شیر ظرفشویی با سینک مناسب باشد، در راحتی کار موثر است و چنانچه بیش از اندازه کوتاه باشد، میتواند در شستوشوی دست یا ظروف، شما را با دشواری مواجه سازد. به کار به خوبی نشان داده است. زیرا هم در برابر پوسیدگی مقاوم است و هم به لحاظ ظاهر لکه را کمتر نشان می دهد. بهعلاوه، حتی اگر شک و شبههای در اصالت شیرآلات بهداشتی که خریداری کردهاید به وجود بیاید میتوانید از امکان بازگشت یا همان مرجوعی کالا در این سایتها استفاده کنید. انواع و جنس مناسب شیرآلات بهداشتی را بشناسیم! تعداد دورهای پیچیدن نوار تفلون هم در هنگام نصب شیرهای مختلف ممکن است , متفاوت باشد و این مقدار حتی به نوع و جنس فلز و سایز دنده نیز بستگی دارد . جهت پیچیدن نوار تفلون نیز در جهت پیچش دنده ها یعنی جهت عقربه های ساعت است .

اما برای رزوه های معمولی تعداد پیجیدن نوار تفلون حدود 10 تا 15 دور است که کیفیت نوار تفلون هم میتواند در مقدار تفلون مصرفی تاثیر گذار باشد . همچنین در بخش کنترل کیفی آزمایشهای دقیقی نیز بر روی محصولات انجام می شود تا سلامت و کیفیت محصول تأیید شود. آبکاری الکترواستاتیک که در آن از رنگهای پودری استفاده میشود، در ردهی بعدی از نظر مقاومت و کیفیت رنگ قرار دارد و پس از آن، نوع آبکاری الکترولاک میباشد. سرب از دیگر فلزهای مورد استفاده در تولید شیرآلات بهداشتی ساختمانی است که درصد آن در محصولات نباید بیشتر از 2.5 درصد در هر شمش باشد. در پروسه ساخت و تولید شیرآلات KIC ، تمام استانداردهای جهانی به طور کامل رعایت شده است، همچنین تمام محصولات این شرکت، دارای 10 سال گارانتی و ضمانت بیقید و شرط میباشد. گروههای مختلف شیرآلات بهداشتی از جمله شیر روشویی، شیر حمام و شیر سرویس بهداشتی، در فروشگاه اینترنتی لوکس مارت با گارانتی، تضمین بازگشت وجه در صورت انصراف از خرید (تا ۲۴ ساعت بعد از خرید به شرط استفاده نشدن کالا) و ارسال رایگان، عرضه میشود. بنابراین قبل از خرید شیرآلات بایستی به نوع روشویی، سینک آشپزخانه و کاربردی که مدنظرتان است، توجه داشته باشید.

نصب شیر های گران قیمت و طلایی با توجه به دقت و وقت بیشتری که از نصاب میگیرد و مهارت نصاب شیر تا حدی بیشتر از نصب شیرهای معمولی تمام میشود. بنابراین به این موارد دقت داشته باشید. شیرآلات دیواری بر روی دو اتصال به نام اتصال لنگی نصب می شود که از یک طرف دارای اندازه یک دوم و از سمت دیگر دارای اندازه سه چهارم هستند. تاسیسات: بسیاری از طراحان نکات ریز طراحی داخلی را نادیده می گیرند، در صورتی که توجه به این موارد هر چند جزئی زیبایی دکوراسیون را دو چندان و درعین حال ازرش طراحی و فضای داخلی را بالا می برند، یکی از این جزئیات ساده اما تاثیر گذار شیرآلات ساختمانی می باشند که غالبا از نظر ها دور می مانند، امروز در چیدانه به بررسی انواع شیر آلات مختلف در فضای داخلی می پردازیم با ما همراه باشید. یک مهره 3/4 نیز در شیرهای دیواری یا توکاسه دو پایه برای متصل کردن شیر به لنگی یا زانوی لوله آب در این شیرها تعبیه شده که با واشر 3/4 آب بندی میشوند .

دیدگاهتان را بنویسید