شیرآلات ساختمان و انواع آن

یکی دیگر از نکات مهم در زمان خرید شیرآلات ساختمان، دقت به نحوه ضمانت و گارانتی است که شرکت تولید کننده ارائه می دهد. در این بانک اطلاعاتی شما می توانید شماره تماس سازندگان ساختمانی تهران، لوکیشن ساختمان، متراژ و مساحت و ده ها اطلاعات مفید دیگر را به دست آورید که در روند بازاریابی می تواند کمک کننده باشد. تنوع سبک ها، مواد اولیه، انواع آبکاری ها و تنوع قیمتی از جمله مواردی است که به راحتی شما را گمراه خواهد کرد. شیرآلات بهداشتی سرامیکی نسل جدیدی از شیرآلات ساختمانی لوکس و مدرن هستند. یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین شیرآلات موجود در بازار شیرآلات دیسکی سرامیکی است. در تولید شیرآلات قهرمان بسته به اندازه محل قرار گرفتن کارتریج ، از کارتریج های سرامیکی 35 و 40 میلیمتری با پوشش پلاستیکی ، استفاده می شود. اندازه سوراخ های روی شیر و مطابقت آن با شیرآلات موجود در بازار در مورد شیرآلات آشپزخانه و روشویی باید مورد توجه قرار گیرد. آبکاری کروم در حال حاضر برجسته ترین و مورد پسند ترین آبکاری موجود در بازار است. مهم ترین نکته در شست و شوی شیرآلات این است که شوینده ای متناسب با جنس شیر مورد نظر تهیه کنید. عیب شیرآلات توکار این هست که بعد از نصب به اجزای شیرآلات دسترسی ندارید.

انتخاب و خرید شیرآلات مناسب برای ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است و نکات مهمی از قبیل: جنس شیرآلات، روکش شیرآلات و انواع برندهای شیرآلات موجود در بازار را باید مد نظر قرار داد. شیرهای پیسوار را باز کنید و از عدم نشتی و خروج مناسب آب اطمینان یابید. اگر برند خارجی می خرید جنس مغزی شیر بهتر است از برنج باشد، همچنین با توجه به فضای دکوراسیون خانه، روکش آبکاری آن را انتخاب کنید. چون سرب عنصری است که در آلیاژ برنج حل نمی شود و در اثر تماس با آب گرم حل و وارد آب شرب و سیستم گوارش انسان می شود. شما باید بدانید که اگر شیرآلات گران قیمتی را می خواهید برای خانه خود انتخاب کنید، نشان دهنده این نمی باشد که سلیقه خوبی دارید. سبک ها و شکل های مختلفی از شیرآلات در بازار وجود دارند که شما می توانید با توجه به سلیقه و فضایی که برای شیر آب در اختیار دارید یکی را انتخاب کنید. آیا آشپزخانهای دارید که یکدست و به سبک معاصر است؟ به این ترتیب می توانید به سراغ پروژه هایی بروید که نیازمند شیرآلات ساختمانی هستند.

هم چنین باید اشاره کنیم که این بانک اطلاعات ساختمانی، به مرحله ی ساخت پروژه نیز اشاره خواهد کرد. به همین دلیل اکثر تولید کنندگان در سینک ظرفشویی و نیز روشویی خود دارای یک سوراخ جهت نصب شیرآلات بهداشتی می باشند. پس حتماً در وهله اول سبک ساختاری و معماری خانه خود را در نظر بگیرید و در گام بعدی به انتخاب شیرآلات بپردازید. اول اینکه این شیرآلات پولک هایی دارند که به منظور زیبایی بسته می شوند. البته عوامل دیگری نیز وجود دارند که کیفیت کالا را تعیین می کنند و تنوع بالای محصولات موجود در بازار، منجر به سردرگمی خریداران و سختی انتخاب کالای با کیفیت می شود. در پایان می توان به نقش برندهای سازنده نیز اشاره کرد. قیمت سایر آلیاژها به دلیل تقاضای کمتر، بالاتر است و سفارشی و به صورت محدود تولید می شوند. شیرآلات استیل در گروه شیرآلات گران قیمت قرار می گیرند. در گروه شیرآلات روکار، بسته به نیاز خود می توانید شیر آب روشویی، شیر حمام، شیر ظرفشویی، شیر روگازی، شیر توالت و …

گروه شودر تاکید زیادی روی توجه به جزئیات دارند و در نتیجهی این توجه به طراحی، تکنولوژی و نیاز مشتریان توانستهاند رضایت حداکثری مصرفکنندگان را کسب کنند. در حال حاضر بسیاری از شرکت های ایرانی با وارد کردن قطعات از چین، محصولاتی با کیفیت و تحت لیسانس شرکت های اروپایی مونتاژ می کنند که چند سال خدمات پس از فروش دارند و از کیفیت قابل قبولی هم برخوردارند. این نوع شیرآلات نیاز به مراقبت و نگهداری دارند چراکه اگر بهدرستی حفظ نشوند، مستعد خوردگی میشود به یاد داشته باشید که این جنس شیرآلات را باید کاملاً عاری از خراشها نگه داشت. می توانید مطمئن باشید که ساختمان های در حال ساخت تهران، مشتری های اصلی شما به حساب می آیند چرا که به هر حال برای تکمیل ساختمان خود نیازمند شیرآلات هستند. برای یافتن این ساختمان ها، می توانید به دیتابیس ساختمان های در حال ساخت تهران مراجعه کنید. حداکثر سرب مجاز در آلیاژ برنج که برای فرم پذیری بهتر به آن اضافه می شود، نباید از 2.5 درصد تجاوز کند.

دیدگاهتان را بنویسید