شیرآلات : خرید شیرآلات با قیمت ویژه از انواع برندها

بزرگترین مشکل چنین شیرهایی تنظیم دمای آب و تعادل در بین آب گرم و سرد است. برای مثال در شیرآلات بهداشتی آشپزخانه انواع شیرهایی خواهید دید که یا متصل به سینک هستند و یا قابل نصب بر روی کابینت می باشند. شیرآلات دارای گواهینامه استاندارد داخلی و یا خارجی را انتخاب نمائید. شیرآلات مد نظر خود را انتخاب نمایید. با وجود اینکه امروزه شیرهای ساختمانی قیمت بالایی دارند و با توجه به اینکه این شیرها، می بایستی عملکرد طولانی مدت داشته باشند، انتخاب بهترین شیر از نظر اقتصادی و کارایی مهم است. اگر شیر آب را مدت طولانی تمیز نکنید ممکن است بدنه آن جرم بگیرد. این نوع از شیرها نیز جزو دسته تک اهرمیها میباشند و اهرم آنها به روی یک بدنه استوانهای به شکل عریض قرارگرفته است. ضمنا آشنایی با شیرآلات ساختمانی دید بهتری برای سرویس و نگهداری آنها به ما می دهد. اصولا شرکت های معتبر و تاسیساتی هزینه ای منصفانه تر دارند و قیمت اتحادیه را به شما اعلام می کنند. توالت های فرنگی بر خلاف توالت ایرانی به دلیل اینکه نشیمن گاهی دارند ارتفاع بالاتری را نیاز دارند.

سینک باید در ارتفاع ۸۰ تا ۸۵ متری نصب گردد. اما در روشویی پایه دار (ارتفاع ۸۰ سانتی متری) شیرآلات را بر روی جایگاه مشخص شده نصب می کنید. در روشویی بدون پایه، باید برای خروجی لوله فاضلاب روشویی ها ارتفاع ۴۰ تا ۴۵ سانتی متری رعایت شود. ارتفاع شیر آب رسانی یا شیر پیسوار در زیر سینک ظرفشویی باید ۵۵ سانتی متر باشد. همچنین جهت صرفهجویی در مصرف آب سردوشهایی نیز در بازار موجود است که با ترکیب آب و هوا و کنترل جریان خروجی آب و حالتهای مختلف پاشش میتواند تا ۵۰% مصرف آب را کم کنند. بنابراین بهتر است برای خرید شیرآلات به نحوه نصب آنها نیز توجه ویژه داشته باشید چون ممکن است متخصص تعمیر و نگهداری شرکت تولیدکننده آن زمانی که شما نیازمند خدمات هستید فرصت رسیدگی به مشکل را نداشته باشد.روشی برای تعمیر شیر آب، به سادگی! اندازه آنها نیز استاندارد باشد تا مشکلی حین شستشو پیش نیاید. آشنا بودن با شیرهای ساختمانی کمک کرده تا هنگام خرید شیرآلات، بهترین تصمیم را بگیریم.

پیشنهاد می کنیم در هنگام خرید اینترنتی شیرآلات بهداشتی تمام محصولات و قطعات مورد نیاز خود را از یک سایت و از یک برند تهیه کنید. اگرچه برای قطع و وصل کردن جریان آب نیاز به اعمال فشار بیشتری دارد، اما نسبت به سایر انواع شیرآلات ساختمانی مشکل چکه کردن کمتری و عملکرد بهتری را خواهند داشت. با تمام مزایایی که در مورد شیرهای اهرمی و چشمی وجود دارد، اما قیمت شیرهای واشری که برای همه آشنا هست بسیار مقرون به صرفه هستند. توصیه می شود هنگام خرید شیرآلات بهداشتی به نوع کارتریجی که شیرآلات دارد، توجه کنید. در این گونه دسته بندی ها، سه گزینه اول( یعنی شیر آلات توپی ، دیسکی و کارتریجی) جز نوع شیر آلات بدون واشر می باشند و گزینه آخر (فساری) جز شیر آلاتی می باشد که واشر دارد.در این پست به صورت دقیق تر در ادامه به بررسی هر کدام از این شیر آلات و نحوه ی کارایی و کارکرد آن ها نگاه می کنیم. تقسیم کرد که هر کدام با توجه به نحوه عملکردی که دارند باید توسط کارشناس مربوطه نصب شود. در این زمان باید با کمک مواد قوی تر به تمیز کردن آن اقدام نمائید.سرکه سفید می تواند گزینه مناسبی برای اکثر شیر آلات باشد اما حتما اطمینان حاصل کنید که این ماده طبیعی قوی هیچ آسیبی به بدنه شیر آلات شما نزند.

این نوع از شیرآلات به عنوان شیرآلات تک اهرمی محسوب می شوند که اهرم آن ها روی بدنه ای استوانه ای شکل عریض قرار گرفته است. در این مدل، تنها تماس دست با بدنه شیر، باعث قطع و وصل جریان آب میشود، این فناوری در آشپزخانهها کاربرد دارد. واشر لاستیکی مهر و موم متداول در بسیاری از انواع شیر آب است، اما ساختار لاستیکی آنها را مستعد سایش و خوردگی میکند. به طور کلی همه شیرآلات ساختمانی از نوع آلیاژ برنج یا سرب خشک می باشند و تنها چیزی که در آنها متفاوت روکش ظاهری آنها است. نصب و تعمیر آن آسان، اما تنظیم دمای آب در این نوع مشکل است. در انتها هم باید شیلنگ توالت فرنگی یا به اصطلاح المک خروجی آب را با واشر مخصوص در قسمت مورد نظر نصب نمایید. در هنگام نصب شیرآلات باید به چند نکته توجه داشت، از جمله ارتفاع نصب شیرآلات و روشویی های شیرآلات بهداشتی، ارتفاع نصب شیرآلات توالت ایرانی و توالت فرنگی، ارتفاع شیرآلات دوش حمام، فاصله شیرآلات مخلوط وان حمام، ارتفاع شیرآلات پیسوار در زیر سینک ظرفشویی، نصب شیرآلات اهرمی و شیرآلات ایستاده یا روکار. با توجه به میانگین قد افراد، دوش حمام باید حدود ۱۸۰ سانتی متر تا ۲ متر ارتفاع داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید