شیرآلات بهداشتی ساختمانی

اقدام به فروش و عرضه خدمات به قیمت روز و رقابتی به مشتریان محترم می نماید . اگر نگران دریافت خدمات در ساعات پایانی روز هستید، باید بدانید سرویسکاران ما بصورت 24 ساعت شبانه روز در تمامی مناطق استان تهران مستقر هستند و در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به محل رسانده و کار نصب، تعمیر و تعویض لوازم بهداشتی شما را با دقت بالا به انجام میرسانند. به همین دلیل، گاهی برخی مشتریان بدون آنکه توجه به هزینههای اضافهای که قرار است برای خرید این نوع محصولات بپردازند در میان انبوهی از تولیدات مختلف یکی را انتخاب میکنند و با خرسندی صورتحساب را پرداخت میکنند در حالی که این خوشی مدت زیادی دوام نخواهد داشت چون هزینه نگهداری از این نوع شیرآلات به مرور زمان بسیار بیشتر از خرید خود آنهاست. بعضی از افراد، انتخاب بهترین شیرآلات را از لحاظ میزان کارایی و قیمت آنها میدانند در صورتی که قطعات تشکیل دهنده شیرآلات ساختمانی از مهمترین موارد میباشد که در هنگام خرید باید در نظر داشته باشیم تا با یک خرید غیرمناسب در مدت زمان کوتاه، شیرآلات ساختمان خراب نشوند و بتوانیم مدت زمان بیشتری از آنها استفاده کنیم. اگر شیر آب شما فقط یک اهرم واحد داشته باشد که برای تنظیم فشار آب، آن را به بالا و پایین فشار دهید و سپس برای تنظیم دما به چپ و راست بروید، این یک شیر اتصال توپ است.

نصب این مدل شیرها سخت است؛ اما با این شیرها می توان درجه حرارت آب را به صورت دقیق تنظیم کرد. شیرآلات تک اهرمی: شیرهای تک اهرمی، تنها یک اهرم دارند که تنظیم آب و سرد و گرم کردن آب به وسیله همان اهرم انجام می شود. برخی دیگر ظاهری متفاوت و خاص دارند که تنها در خانه های مدرن قابل استفاده هستند. همچنین بعد از شیرآلات اتومات و لمسی راحت ترین روش استفاده را برای شما دارند، زیرا فقط کافیست که اهرم قطع و وصل آب را به بالا و یا پایین حرکت دهید. هرچند برای قطع و وصل کردن جریان آب به اعمال فشار بیشتری نیاز دارند اما در مقایسه با دیگر انواع شیرآلات دارای عملکرد بهتر و مشکل چکه کردن کمتر هستند. شیرآلات فشاری از نوع شیرآلات واشردار محسوب می شوند و در مقایسه با دیگر شیرآلات دارای قیمت پایین تری هستند. برای مثال اگر می خواهید مقاومت بالایی در برابر تغییر رنگ و خوردگی داشته باشد، شیرآلات با آبکاری PVD را انتخاب کنید. بهترین گزینه برای روکش کردن پوسته خارجی شیر، استیل است؛ زیرا رنگ آن زیبا و نقره ای است، قیمت آن منطقی است و لکه و آلودگی را به خوبی نشان میدهد و شما می توانید سطح شیر را سریع تمیز کنید.

شیرهای سربی، قیمت پایینی دارند؛ اما مابه شما توصیه می کنیم که سراغ خرید این مدل شیرآلات نروید؛ زیرا پس از مدتی، سرب در آب حل می شود و وارد غذا و لیوان شما خواهد شد. این مدل شیرها، نسبت به شیرآلات فلکه ای، مصرف آب کمتری دارند؛ اما هزینه تعمیر و نگهداری شیرآلات تک اهرمی از شیرآلات فلکه ای بیشتر است. شیرآلات اهرمی، شیرهای فلکه ای، شیرهای دارای شلنگ و شیرهای سنسوردار همگی برای آشپزخانه مناسب هستند. شیرآلات این شرکت به بیش از 30 کشور در سراسر دنیا صادر می شود. این شرکت تولیدکننده شیرآلات بهداشتی و ساختمانی نیز فعالیت خود را از اوایل دهه هفتاد در زمینه تولید شیرآلات آغاز کرده است. هدف از انتخاب بهترین برند شیرآلات بهداشتی ساختمانی سرمایه گذاری بلندمدت برای زیبایی و کاربردی بودن شیرآلات خانگی می باشد. اما نکته مهمی که درباره بورس شیرآلات در خیابان شیراز جلب توجه می کند، غالب بودن وجود شیرآلاتی لوکس، درجه یک و فانتزی در اینجاست. از مهمترین مزایای شیرآلات شودر می توان به صرفه جویی در مصرف آب به دلیل مجهز بودن به کارتریج های دو مرحله ای اشاره کرد.

شیرآلاتی که روی سینک قرار میگیرند: انواع مختلفی از شیرآلات و سینکها در بازار یافت میشوند اما این دو همیشه با یکدیگر هماهنگ نیستند. در انتخاب رنگ شیرآلات به دکوراسیون خانه خود توجه کنید. اگر از همان روشویی قبلی می خواهید استفاده کنید در نظر داشته باشید که سوراخ های قبلی برای نصب این شیر ها پهنای لازم را ندارند و باید یا سوراخ را گشاد تر کنید و یا میان روشویی یک سوراخ جدید ایجاد کنید. در شرایطی که بین خرید محصولی مردد هستید ، تماس یا پیغام روی خط واتس اپ شرکت ، شما را به کارشناس مربوطه حتی در ایام تعطیل متصل نموده و با خیال راحت به محصول و یا خدمات لازم شما را راهنمایی می نمایند. محصولات این شرکت دارای قابلیت رقابت با تولیدات دیگر کشورهای صنعتی همچون آلمان هستند. این مدل از شیرآلات ارزان تر از مدل های دیگر است اما خرابی زیادی دارد. همان مدل قدیمی و سنتی با دو دسته جداگانه باری آب گرم و سرد است.امروزه دیگر استفاده از این نوع از شیرآلات مرسوم نیست و فقط مدل های لوکس و مسی یا برنزی آن که موجود است. حال آنکه اگر کمی دقت کنیم و با استفاده از راهکارهای مناسب خرید کنیم، نهتنها خریدی اقتصادی داشتهایم، بلکه به منافع بلندمدت خود نیز کمک کردهایم.

دیدگاهتان را بنویسید