شناخت و معرفی انواع شیر آلات ساختمانی

اما باید توجه داشته باشید که قیمت شیرآلات در این روش آبکاری بیشتر بوده و برندهای محدودی در بازار به تولید این نوع شیرآلات می پردازند. وقتی در بازار محصولات خارجی یا همان وارداتیها را جستجو کنید – برندهای داخلی مثل شیرآلات شودر که با فناوری خارجی تولید میشوند و نام خارجی دارند را با محصولات وارداتی اشتباه نگیرید – با دو دسته شیرآلات خارجی مواجه خواهید شد؛ دسته اول شیرآلات وارداتی لوکس از کشورهای آلمان، ایتالیا، فرانسه و … شیرآلات ایرانی این روز ها به قدری با کیفیت شده اند که کمتر کسی را سراغ داریم به دنبال شیرآلات خارجی باشد . طراحی ویژه و متنوع ، هماهنگ با تکنولوژی اروپایی ، استاندارد ملی و مطابق با سلیقه ی روز خانواده ی ایرانی همواره از ویژگی های برجسته ی محصولات این شرکت بوده است . این شیرآلات هم در بازار داخلی و هم در بازار جهانی جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داده اند . این شرکت محصولات خود را با استفاده از تکنولوژی های جدید تولید نموده و کیفیت برتر و کارایی بالا را اساس کار خود قرار داده است . شیرآلات ساختمانی البرز همواره با بهره گیری از دانش به روز و ماشین آلات پیشرفته مهم ترین هم و غم خود را در تهیه و تولید مواد اولیه و تشکیل دهنده با کیفیت قرار داده است که ماحصل آن محصولی با کیفیت و در خور سلایق و نیاز مشتریان باشد.

آبکاری یا پوسته خارجی شیرآلات همان پوسته بیرونی است که پوشش نهایی شیرآلات را تشکیل می دهد. همانطور که میدانید، استیل از دو نوع کلی تشکیل شدهاست. فرقی نمیکند که کدام سبک، مورد پسند شما است، حتماً با هر سلیقه ای میتوانید شیرآلات مناسب خودتان را پیدا کنید. فرقی نمیکند که کدام سبک ، مورد پسند شما است ، حتماً با هر سلیقه ای میتوانید شیرآلات مناسب خودتان را پیدا کنید . برند های مختلفی به تولید شیرآلات بهداشتی ایرانی پرداخته اند که هر کدام مدل و طرح های مختلف خود را دارند که البته ما در این مقاله به معرفی انواع این برند ها می پردازیم . طرح منحنی وارد بدنه و شیرها در کنار استفاده از دو متریال مختلف، زیبایی این محصول را دوچندان کرده است. شیرآلات بهداشتی ایرانی شودر ، اولین تولید کننده ی شیرآلات با طرح استیل در ایران است که با همکاری همتایان اروپایی این صنعت ، برترین کیفیت محصولات را در زمینه ی فنی و طراحی ارائه می دهد .

شیرآلات راسان در سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را آغاز کرد و اینک در راستای برنامه استراتژیک بلند مدت که بر پایه تولید وسیعی از شیرآلات استاندارد ، با کیفیت و متنوع می باشد و با لطف خدا و همت متخصصان توانسته همگام با نیاز مشتریان ، مدل های متنوعی از شیرآلات بهداشتی در انواع فانتزی ، اهرمی و کلاسیک را تولید و عرضه نماید . شیرآلات شودر ، از پیشروترین شیرآلات اهرمی و کلاسیک ، در ایران می باشد . شرکت راسان با سابقه ای طولانی در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی در مدل های صنعتی و کلاسیک مشغول به فعالیت است . اگر بخواهیم بهترین ها را لیست کنیم ، لیستی طولانی خواهیم داشت . اگر شیر آب در محیط آشپزخانه است و خیلی کثیف نیست برای برق انداختن به روی آن، استفاده از آب و مایع ظرفشویی و یک دستمال خشک و تمیز کافی است. شیرآلات وسیله ای هستند فلزی که از آن برای باز و بست و تنظیم جریان مایعات و گاز ها استفاده می شود . برای از بین بردن جرم های موجود روی شیر آب از سرکه سفید استفاده نمائید.اگر شیر آب را مدت زمان طولانی استفاده نکنید امکان دارد بدنه آن جرم بگیرد.

اما شما باید ابتدا کاتالوگ را که مشخصات شیرآلات ساختمانی را بیان کرده است، مطالعه کرده و از برندهایی خرید کنید که بیشترین گارانتی را برای کالاهای خود در نظر میگیرند تا اگر در مدت اعتبار گارانتی، شیرآلات ساختمانی خراب شدند بتوانید از انواع جایگزین، به صورت رایگان بهره مند شوید. البته این نوع شیرها محدودیت های زیادی را برای شما ایجاد می کنند. این شیرها از دسته شیرآلات لوکس خارجی و مدرن محسوب میشوند. در چند سال اخیر، پیشرفت های قابل ملاحظه ای در تولید شیرآلات ایرانی پدید آمده است و خیلی از سازندگان، امروزه به جای خرید شیرآلات خارجی به سراغ محصولات تولید داخل می روند. در اغلب موارد شیرهای ظرفشویی شاوری به گونه ای طراحی می شوند که از گوشی های آبریز چند حالته در آنها استفاد می شود. شیرآلات اهرمی محبوترین نوع در بازار برای ساختمانها هستند و برای مکانهای عمومی شیرهای پدالی و چشمی بیشتر استفاده می شوند. دسته اهرمی شیر را به سمت بالا قرار دهید و پیچ زیر پولکی را باز کنید. ارتفاع تمام شده نصب شیر روشویی و سینک ظرفشویی بین 80 تا 85 سانتیمتر میباشد.ارتفاع نصب شیر دوش حدود 90 سانتیمتر است و سردوشی باید در ارتفاع 2 متری قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید