راهنمای خرید شیرآلات ساختمان

تمام مواد مورد استفاده کاربردی هستند اما باید به نوع استاندارد و کیفیت و ماندگاری آنها نیز توجه داشته باشید. این نوع پرلاتور معمولا برای شیرآلات موجود در خانه استفاده می شود. اما معایب این نوع شیرها هم اشغال فضای بالای کانتر و یا ایجاد آلودگی در فضای بین شیر و سینک هستند. دیگر آلیاژها نیز به دلیل تقاضای کمتر، قیمت بالاتری دارند و به صورت محدود یا سفارشی تولید می شوند. زمانی که از محصولات برای قرار دادن در وبسایت عکاسی می شود شرایط وجود نور کافی نیز به خوبی رعایت می شود. این پیشنهاد برای زمانی است که بودجه کمی در نظر گرفته اید. چرا که قابلیت تنظیم میزان آب، تنظیم حرارت دارد و استفاده از آن راحت است. برای مثال طراحی شیرآلات مورد استفاده در آشپزخانه کاملاً متفاوت با شیرآلاتی است که در حمام و سرویس های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد. اهرم را به یک طرف برای آب داغ و به طرف دیگر برای آب سرد حرکت می دهیم حد وسط دمای متوسط آب است.

شیرآلات ساختمانی فشاری جزو قدیمی ترین شیر آلاتی هستند که در صنعت ساختمان استفاده شده و از نوع واشر دار هستند و آب سرد و گرم را در یک لوله به سمت خروجی هدایت میکنند. قطعات مورد استفاده در شیرآلات هم دارای بخش های فلزی و هم دارای بخش های پلاستیکی اند. این اهرم در واقع توپ پلاستیکی یا فلزی قرار گرفته در داخل بدنه شیر را کنترل می کند. همچنین از ضمانت نامه و خدمات پس از فروش شرکت مربوطه اطمینان حاصل کنید چرا که اگر کارتریج و یا بخشی دیگر از شیر آلات خراب شد نیازی به عوض کردن کل شیر نداشته باشید. از اقسام قدیمی و جدید شیرآلات می توان نوع ساده، کلاسیک، پدالی، چشمی و اهرمی را نام برد که هریک بسته به انتخاب شما در رنگ و ظاهر و نمونه های مختلف با قیمت ها و مزایا و معایب مخصوص به خود وجود دارند و همچنین برندهای مختلف ایرانی و خارجی از شیرآلات در بازار موجود است. معمولاً تولیدکنندگان سعی بر آن دارند که پوسته داخلی را از آلیاژ برنج تولید کنند و پوسته خارجی شیرآلات نیز به دلیل اینکه در معرض دید می باشد، معمولاً از فلزاتی مثل برنز، استیل، نقره، برنج و مواردی از این قبیل تولید میشوند.

معمولاً شیرهایی که مغزی های سرامیکی. شیر های تک اهرمی معمولاً دارای دسته هایی هستند که به صورت جهت دار چرخش می کنند و باز و بسته شدن آب با حرکت در جهت بالا و پایین فراهم می شود. معمولاً ماده که بیشترین استفاده برای تولید شیرآلات در کشور را دارد، آلیاژ شمش برنج است. مدل های مختلفی است که در تولید شیرهای بهداشتی مورد استفاده قرار دارد. بطور مثلا برای نصب شیرهای پیسوار فاصله 30 سانتی متری از دیواراستاندارد می باشد که با نصب زانوهای شیر های پیسوار بر روی این صفحات و نصب لوله ها به این شیرها مشکل اندازه دهانه مرتفه می شود و تنها کافی است بصورت تراز بر روی دیوار نصب شود. بنابراین تنها کافی است که شیرآلات را بر روی جایگاه مشخص شده نصب کنید. زیبایی تنها ملاک در خرید اینترنتی شیرآلات بهداشتی نیست! پس خرید اینترنتی شیرآلات بهداشتی خیلی هم ساده نیست، اگر اطلاعات مناسبی نداشته باشید. توصیه میکنیم در حین خرید اینترنتی شیرآلات بهداشتی به اطلاعات ذکر شده در بخش کنترل کیفی محصول مراجعه کنید.

پس در حین خرید اینترنتی به معایب و مزایای محصول نیز توجه ویژه ای داشته باشید. در حین خرید اینترنتی شیرآلات بهداشتی حتماً به نوع طراحی و جزئیات آن نیز توجه داشته باشید. خرید محصولات باکیفیت و صرف کمی هزینه بیشتر هزینه های نگهداری بعدی را به خوبی کاهش خواهد داد. پس حتی با وجود انواع تغییرات در عکس ها هنوز هم می توانید به تفاوت درجه آبکاری در محصولات پی ببرید. آشنایی با انواع شیرآلات ساختمان از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد و این موضوع بسیار مفید و ارزشمند است زیرا در مواقع مختلف از جمله احداث ساختمان، بازسازی و یا گاهی اوقات به دلیل پوسیده شدن شیرآلات ساختمان نیاز به تعویض آن ها خواهید داشت از این رو در صورتی که با انواع شیرآلات ساختمان آشنایی داشته باشید می توانید هنگام خرید انتخاب بهتری داشته باشید. اما امروز همانند دیگر حرفه ها می توانید برای خرید شیرآلات بهداشتی ساختمانی و دیگر وسایل مورد نیاز خود به خرید اینترنتی بپردازید. ترجیحاً توصیه می کنیم که برای خرید شیرآلات به استفاده از شیرآلات اهرمی به چشم انتخابی منطقی تر و بهتر نگاه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید