راهنمای خرید شیرآلات ساختمان

همان طور که در طول این مقاله بارها اشاره کردیم، یکی از مهم ترین فاکتورهایی که باید به هنگام خرید شیرآلات به آن توجه کنید، جنس شیر است. ۳- نکته مهم دیگری که در کیفیت و طول عمر شیرآلات بسیار اثرگذار است، آبکاری آنها است. نکته دیگر این است که به اندازه سینک و روشویی توجه کنید و متناسب با آنها شیرآلات را خریداری کنید. در طراحی انواع و اقسام شیرآلات، مدلهای مختلفی تولید میشود که میتوانید در هنگام خرید شیرآلات آنها را موردتوجه قرار دهید. نوع نصب شیرآلات با توجه به کاربری انجام می شود و این امر می تواند هزینه ها را تغییر دهد. شرکت های خدماتی-فنی قیمت های متفاوتی را برای این سرویس اعلام می کنند. انواع شیرآلات را همه ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری و کارگاه ها استفاده می شود. می باشد. این موضوع تا جایی اهمیت دارد که اگر به خوبی استاندارد مورد نیاز رعایت نشود می تواند در آینده مشکلات نصب و همچنین دکوراسیون خانه را نیز به همراه داشته باشد. استفاده از شیرآلات سربی مشکلاتی به همراه دارد که ازجمله این مشکلات میتوان به مضر بودن این فلز برای سلامتی انسان اشاره کرد، همچنین فلز سرب خیلی زود در اثر تماس با آب دچار خوردگی میشود، به همین دلیل ورود یونهای سرب به درون آب میتواند خطرات جدی را برای سلامتی انسان به وجود آورد.

شیرآلات آشپزخانه که روی سینک ظرفشویی نصب می شود، از نظر اجرایی با نصب شیرآلات صنعتی تفاوت دارد. مسلما نوع شیرآلات ساختمانی که در حمام ، آشپزخانه ، توالت و … شیر آلات برنزی دارای رنگی تیره می باشسند و چهره ای خاص و متفاوت به آشپزخانه می دهند.شیر آلات برنزی بسیار زیبا و جذاب هستند و آشپزخانه شما راشیک می کنند ولی نیاز به تمیز نمودن مداوم دارند. خرید شیرآلات بهداشتی یکی از اقدامات ضرروری است که میبایست در زمان ساخت و یا تعمیر خانه باید انجام شود، اگر شما قصد خرید شیرآلات بهداشتی ایرانی و خارجی را دارید اما نمیدانید چه مدل یا برندی انتخاب کنید، بهتر است ادامه مطلب را از دست ندهید. هر وقت شیر آبی چکه می کند، فلکه آبی خراب شده و یا قصد تعویض شیرهای آب گرم و سرد را دارید، حتما به کمک نصاب با تجربه شیرآلات احتیاج پیدا می کنید. قطع کننده و وصل کننده های جریان آب که در انتهای لوله های آب مجتمع قرار گرفته اند و وظیفه ی تنظیم و ترکیب و توزیع آب گرم و سرد را برعهده دارند، شیرآلات در طرح ها و انواع مختلفی در آشپزخانه، سرویس های بهداشتی حمام و توالت و سایر مکان های مورد نیاز نصب می شوند.

در این شیر ها باید پس از قطع کردن آب با استفاده از قسمت آچار خور در بالای شیر مغزی را باز کنید و واشر انتهای این مغزی را با واشر مشابه تعویض کنید و یا مغزی مشابه را جایگزین کنید. یکی از مزایای استفاده از شیرهای پدالی به عنوان شیر روشویی این است که سرعت قطع آب این شیرها سریع است و به همین دلیل باعث صرفهجویی در مصرف آب خواهد شد. این شیرآلات در بازار از فروش بسیار خوبی برخورداند و فروش خوب آنها نیز به دلیل خاص بودن آن هاست . در ساخت این مدل شیرآلات از تکنیک خاصی استفاده شده است . به خصوص در هنگام ساخت بنا این هزینه روی مدیریت مالی پروژه های لوله کشی تاثیر می گذارد. شیرآلاتی که در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند از جنس سرب خشک یا آلیاژهای برنجی می باشند که با روکش های مختلف ظاهری متفاوت پیدا کرده اند.

همیشه مراجعه به فروشگاههای مختلف در سطح شهر و بازار تهران و پیدا کردن مدل دلخواه، یک روش مرسوم برای خرید بوده است. نصاب شیرآلات همیشه سرش شلوغ است. اگر با شرکت های معتبر و حرفه ای برای سرویس های تعمیراتی و نصب شیرآلات استفاده کنید همیشه هزینه ها منصفانه تر است. همین تفاوت موجب می شود تا شیوه های اجرای کار و دستمزد نصب شیرآلات نیز تغییر کند. این اهرم در واقع توپ پلاستیکی یا فلزی قرار گرفته در داخل بدنه شیر را کنترل می کند. در برخی موارد لازم است تا لوله کشی های متفاوت و سیستم برگشت و فاضلاب دیگری نصب شود که هزینه ها را افزایش می دهد. اما درجه یک بودن شیرآلات ممکن است تغییر کند چرا که برند های مختلفی هستند که در تلاش اند به تولید شیرالات با کیفیت بپردازند شیرالاتی که مورد پسند عموم باشد . شیرآلات درجه یک ایرانی در بین مشتریان از جایگاه ویژه ای برخوردارند و توانسته اند در حوزه ی شیرالات بهداشتی ساختمان نظر بسیاری را جلب کند .

دیدگاهتان را بنویسید