راهنمای خرید اینترنتی شیرآلات بهداشتی – ویرگول

این شلنگ جزو قطعات یدکی این نوع از شیرالات بهداشتی میباشد . شیرآلاتی را خریداری کنید که قطعات یدکی و تعویضی آن در بازار موجود باشد. البته، طرحهای دیگری نیز در بازار وجود دارند که به مراتب انعطاف پذیرتر از این طرح هستند. اگر تردید دارید که یک شیرآب از جنس برنج است یا نه، آنرا بلند کنید، این جنس شیرآلات باید بیشتر از آنچه بهنظر میرسند وزن داشته باشند. شیرآلات بدون واشر خود به طور مستقل به انواع شیرهای توپی، شیر آب دیسکی و شیر کارتریجی به طور مستقل طبقه بندی می شوند. اگر شیرآلات موجود در بازار را به لحاظ ساختار فنی آنها مورد بررسی قرار دهیم شامل دو بخش مختلف دسته یا اهرم و قیمت داخلی که به نام کارتریج شناخته می شود تقسیم بندی می شوند. در نظر داشته باشید که این شیلنگ ها از سر رزوه دار در زیر شیر اتصال داده می شوند و هر کدام یک واشر اورینگ مانند دارند که برای آب بندی مناسب است اما با توجه به اینکه خیلی زود فرسوده می شود پیشنهاد می کنیم کمی تفلون روی آن ببندید. اما سؤال مهم این است: «آیا شیرآلات در زیبایی دکوراسیون نقش دارند و کدام یک از آنها میتوانند برای دکوراسیون آشپزخانه، حمام و دستشویی مناسب باشند؟

در پایان به این نکته دقت کنید که تعمیر و تعویض شیرآلات مخصوصا شیرهای روشویی، چشمی، اهرمی، خودکار، ظرفشویی، سینک و … فرقی نمیکند یکی از فعالان ساختوساز باشید که میخواهد برای ساختمانی که ساخته، شیرآلات بهداشتی بخرد یا یک مالک یا حتی مستأجر که میخواهد شیرآلات مستعمل و فرسوده ساختمان خود را نوسازی کند، درهر حال باید به نکات مهمی در مورد این ملزومات ساختمانی توجه کنید. هنگام خرید شیرآلات ساختمانی حتی اگر فردی فاقد هرگونه تجربه در زمینهٔ ملزومات ساختمان باشید با کمی بررسی در بازار، از نام برند صاحبنام و برتر شیرآلات آگاه میشوید اما این به معنی راحت شدن خیال شما از بابت خرید یک محصول با کیفیت و تضمینشده نیست. این امر چالشی برای مالک یا مدیر پروژه ساختمان است. طراحی این شیرآلات به کاربر اجازه میدهد تا بسته به نیاز، شیر آب را جابجا کند، بپیچاند یا بچرخاند. در شیرآلات واشردار برای باز و بسته کردن شیر، از اعمال فشار و چرخش بهطور همزمان استفاده میشود. درباره خرید شیرآلات هوشمند نیز در ادامه بیشتر صحبت میکنیم. میتوانید وارد صفحه آنها شوید، نمونه کارشان را ببینید، راجع به هزینهها صحبت کرده و بهترین فرد را انتخاب کنید.

سعی کنید، شیرهایی را انتخاب کنید که باعث اسراف در مصرف آب نمیشوند. به همین دلیل، غافل شدن از این مهم باعث میشود نتوان آنطور که باید و شاید دکوراسیون داخلی منزل یا محیط کار را تغییر داد. اگر شیرآلات ساختمانی آب منطقه مسکونی شما مداوم چکه کند، در طول سال مقداری زیادی آب را هدر داده اید و هم چنین اگر چاه شما جذبی باشد و جذب خود را از دست داده باشد این آب ها باعث رسوب در چاه و یا لوله های فاضلاب میشود و شما نیاز به لوله بازکن پیدا میکنید. این شیرآلات مفهوم دستگیره جدید و قابل تعویض را نمایش میدهند. را با بالاترین دقت و کیفیت در سریعترین زمان ممکن انجام میدهند. مواد پایه استیل دارند در مقایسه با انواع پلاستیکی دارای دارای دوام بیشتر و قیمت بالاتری هستند. در میان انواع شیرآلات، شیرآلات چشمی، پدالی، اهرمی و چرخشی به تدریج گران قیمت تا ارزان هستند. بودجه و قیمت نیز مساله مهم دیگری است که شما باید با توجه به بودجه خود آن را انتخاب کنید. خواه در حال عوض کردن خانه باشید خواه تغییر دکوارسیون، انتخاب زیباترین شیرآلات ساختمانی میتواند یک اتفاق شگفتانگیز باشد. ماوی هام (maviham) برند معتبری است که به انتخاب اول برای خرید انواع برند شیرآلات ایرانی و خارجی تبدیل شده است.

این شیرآلات مطمئناً بسیار زیبا به نظر میرسد. نمیتوان بدون تهیه شیرآلات زیبا به فکر تغییر دکوراسیون بود، زیرا برای چنین مهمی شیرآلات مهمترین نقش را ایفا میکنند. شیرآلات هم یکی از وسیله های می باشد که شما باید در خرید آن بسیار دقت داشته باشید تا بی دلیل آب را هدر ندهند. همچنین برای از بین بردن جرمهای به وجود آمده روی آن بهتر است از سرکه سفید استفاده کنید. نکته1: در صورتیکه شیلنگ برای رسیدن به زیر شیر اهرمی کوتاه بود از شیلنگ های پیسوار تبدیلی بدون نیاز به تفلون استفاده کنید. در آن سوی قضیه شیرهای رو کابینتی که به صورت مستقیم بر روی کانتر نصب می شوند نیاز به ایجاد هیچگونه حفره و یا بریدگی بر روی سینک ندارند. بنابراین بهترین گزینه این است که قبل از دست به جیب شدن برای پرداخت صورتحساب خوب به کارخانه تولیدکننده شیر مورد نظر و البته کشور سازنده یا واردکننده آن و خدمات پس از فروش و گارانتی دقت کنیم، چون در صورت ایجاد مشکل اگر این عوامل برای شما وجود نداشته باشد ممکن است دچار دردسری بزرگ شده و مجبور به تعویض کل شیر شوید. استفاده از جنس سربی مشکلاتی به همراه دارد که ازجمله این مشکلات میتوان به مضر بودن این فلز برای سلامتی انسان و محیط زیست اشاره کرد، علت دیگر آن اینست که فلز سرب خیلی زود در اثر تماس با آب دچار خوردگی میشود و ورود یونهای سرب به درون آب میتواند خطرات جدی را برای سلامتی انسان به وجود آورد.

دیدگاهتان را بنویسید