راهنمای خرید اینترنتی شیرآلات بهداشتی – ویرگول

بنابراین انتخاب مدلهای متنوع این شیرآلات متناسب با نیاز و سبک طراحی مکان بسیار مهم شده است. نام دیگر این شیرآلات، شیرآلات تک اهرمی است. هنگام خرید شیرآلات ساختمانی حتی اگر فردی فاقد هرگونه تجربه در زمینهٔ ملزومات ساختمان باشید با کمی بررسی در بازار، از نام برند صاحبنام و برتر شیرآلات آگاه میشوید اما این به معنی راحت شدن خیال شما از بابت خرید یک محصول با کیفیت و تضمینشده نیست. احتمالا هر کسی تا به حال یک مرتبه نام این برند را به عنوان پر طرفدارترین شیرآلات بهداشتی ایرانی شنیده است. این مدل شیرها هم طبق توضیحات بالا نصب میشوند فقط تنها فرقی که دارند وزنه سربی را باید به درستی نصب کنید تا شیلنگ ها را به پایین بکشد. نیاز به تخصص کافی دارد و اگر به درستی نصب نشود میتواند مشکلاتی نظیر ترکیدگی لوله، چکه کردن را برای شما بوجود بیاورد. برای نصب شیرآلات حمام کافی است از مطالب بالا استفاده کنید. فقط کافی است سمتی که به لوله ها وصل میشود را تفلون پیچ کنید تا بخوبی آب بندی شده و در پایان نشتی نداشته باشد.

مشکل چکه کردن آب در واشری که در مغزی این شیر ها وجود دارد به وفور دیده میشود. شیرآلات ساختهشده از این ماده، مناسب برای انواع سینکهای امروزی است که میتوانید آن را در بازار پیدا کنید. از راه سوم هم میتوانید برای بستن دوش بچه یا سری های کوچکی که در بازار بصورت متحرک وجود دارد استفاده نمایید. نهایتا شلنگ یا علم دوش را به شیرآلات جدید خود وصل کرده و با باز و بسته کردن آن، عملکرد شیرآلات تازه نصب شده را تست کنید. برای اینکار کافی است درپوش لوله ها را بردارید و سپس فلکه اصلی را چند لحظه باز کنید. بعد از این مرحله باید شیرهای پیسوار تفلون زده را در محل اتصال ببندید و بعد از آن شیر فلکه اصلی را باز کنید. فلکه اصلی آب را باز کنید تا آب در شیلنگ ها به جریان بیفتد تا اگر نشتی وجود دارد آن را قبل از استفاده بر طرف نمایید.

از اینکه مخاطب این مقاله هستید احتمال میدیم که یا درحال جستجو برای جایگزین کردن شیرآلات فعلی منزلتان هستید و یا برای خانه ای که درحال تکمیلش و نقل مکان به آن هستید دارید برند ها و مدل های مختلف شیرآلات مدام میسنجید تا به بهترین گزینه برای خانه برسید. مدل کلاسیک همان شیر آبی است که به کمک دو عدد لنگی نصب میشود که در مورد آن در مطالب بالا توضیح داده شد. زمانی که شیر دیواری مورد نظر خود را خریداری میکنید در داخل کارتن آن دو عدد لنگی به اضافه پولکی وجود دارد که بهتر است از وجود آنها اطمینان حاصل کنید. از آنجایی که اجرای لوله کشی ساختمان قبل از مرحله نازک کاری انجام میگیرد. در حقیقت سیستم لوله کشی و شیرآلات ساختمانی از مهم ترین بخش های ساختمان سازی است که باید توجه ویژه ای به آن شود. البته اگر سیستم لوله کشی شما قدیمی بوده و قصد داشته باشید ظرفشویی خریداری کنید، بایستی بر روی سینک دو سوراخ وجود داشته باشد. اگر بخواهیم به یکی از قدیمی ترین شیرآلات ساختمانی موجود در کشور صحبت کنیم، احتمالا باید به شیرآلات فشاری اشاره کنیم که بیشتر مواقع آن ها را می توان در ساختمان های خیلی قدیمی دید.

اگر شیر شما از مدل های قدیمی تر است باید دقت کنید که یک سر شیلنگ به زیر شیر و قسمت دیگر به سر راهی آن متصل شود. در این بخش قصد داریم شما را با مراحل و انواع نصب شیرآلات ساختمانی که خلاصه ای از تجربیات سرویسکاران شرکت فیکس پایپ میباشد آشنا کنیم. حتی دیده شده است که این شیرآلات در برابر دماهای بسیار بالایی مثل 90 درجه سانتی گراد نیز مقاومت کرده اند و دچار آسیب نشده اند. تمامی کارشناسانی که در شرکت فیکس پایپ کار نصب شیرآلات تهران را بر عهده دارند، با توجه به دوره ها و آموزش های مداومی که در آن شرکت میکنند قادر هستند نصب شیرآلات ساختمانی از هر برندی را بصورت کاملا تخصصی انجام دهند. در ادامه آن را با آچار فرانسه سفت میکنیم. در ادامه می خواهیم برخی از بهترین انواع شیرآلات ساختمانی مخصوص به آب را به شما معرفی کنیم. هر ساختمانی برای این که تکمیل شود، باید به منابع آب، گاز و برق وصل باشد.

دیدگاهتان را بنویسید