راهنمای خرید اینترنتی شیرآلات بهداشتی – ویرگول

کروم، نیکل، نیکل برس خورده، برنج جلا خورده، برنز روغنی، سفید، مشکی و استیل ضدزنگ از رنگها و موادی هستند که در ساخت شیرآلات استفاده میشوند. از جمله این موارد می توانیم به کروم، نیکل، نیکل براق، برنز جلا دیده، فولاد سفید، سیاه و ضد زنگ اشاره کنیم. در کنار این محصولات، خود چین هم محصولات مشابهی با کیفیت نسبتاً پایین تر تولید می نماید. با بازکردن این مهره واشر فلزی و پلاستیکی زیر شیر رها می شود، آنها را بردارید و به آرامی با چند تکان کوچک شیر را از جای خود خارج کنید. می توانید شیر سینک با عَلَمی ثابت و متحرک (یا شاوری) را به صورت جداگانه خریداری کنید. اما امروز همانند دیگر حرفه ها می توانید برای خرید شیرآلات بهداشتی ساختمانی و دیگر وسایل مورد نیاز خود به خرید اینترنتی بپردازید. از دیگر عواملی که به راحتی میتوانید به بررسی آن بپردازید، کیفیت آبکاری محصول است.

چنین اطلاعاتی نیز در معرفی محصول باید در اختیار شما قرار بگیرید تا به راحتی بتوانید برای خرید اینترنتی شیرآلات بهداشتی ساختمانی اقدام کنید. برای شیرآلات بهداشتی در این خیابان فروشگاههای زیادی است و محصولات متفاوت با مارک های متنوع و از کشورهای مختلف از جمله ایران، چین، ایتالیا، ترکیه و … مدل های مختلفی است که در تولید شیرهای بهداشتی مورد استفاده قرار دارد. از مدل های ساده گرفته تا شیرآلات با خطوط منظم، زاویه دار، اهرمی و… همان گونه که در بالا ذکر است، برخی از شیرآلات کمی ارتفاع داشته و برای روشویی هایی مناسب هستند که عمق آنها کم بوده و لازم است که شیر یک پایه متوسط داشته باشد تا شستن دستها و صورت به راحتی انجام گیرد. ممکن است زیبایی ظاهری و تنوع طرحها، عامل بسیار تاثیرگذاری در انتخاب مشتریان باشد اما با توجه به تغییرات اقلیمی در برخی کشورها این فاکتور در کنار فاکتور کم مصرف بودن شیرها قرار گرفته و عاملی در انتخاب مشتریان شده است.

باتوجه به تنوع گسترده بازار فروش شیرآلات ساختمانی، بدون تردید برخی طرحها دارای لوازم و تجهیزات جانبی هستند، مثل شیرآلاتی که همزمان قابلیت اتصال به سیستم تصفیه آب را دارند یا آنها که برای پرکردن قابلمه، شیری مجزا کنار سینک برایتان مهیا کردهاند. تنوع سبک ها، مواد اولیه، انواع آبکاری ها و تنوع قیمتی از جمله مواردی است که به راحتی شما را گمراه خواهد کرد. اهر کدام از این انواع شیر ها بسته به نوع و کیفیت شان احتمال دارد که خراب شود و چکه کنند که دلیل آن می تواند پوسیدگی و آسیب مغزی یا واشر شیر باشد. شیرآلات که معمولا از انواع آلیاژها و فلزات ساخته می شود در فضاهای مختلف از جمله آشپزخانه، حمام، استخر و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر کیفیت مواد مورد استفاده برای تولید شیرآلات، باید به قطعاتی که درون آنها نیز نصب می شود توجه داشته باشید. به علاوه باید به روش تمیز کردن شیرآلات با رنگهای مختلف و میزان لک پذیری آنها نیز توجه کنید. برای حمام علاوه بر شیر آب باید علم دوش نیز نصب شود.

برای مثال شیرآلات مورد استفاده در حمام بیشتر در معرض رطوبت هستند تا شیرآلاتی که در آشپزخانه استفاده می کنید. این شیرها شیرهای واشری هستند و میتوان از آنها به عنوان شیر ظرفشویی، شیر روشویی، شیر حمام و سایر شیرها استفاده کرد. مثلاً کارتریج برخی از شیرها خاص است و اگر خراب شود، باید کل شیر را عوض کنید که این هزینه و دردسرهای زیادی را به همراه خواهد داشت. همچنین از ضمانت نامه و خدمات پس از فروش شرکت مربوطه اطمینان حاصل کنید چرا که اگر کارتریج و یا بخشی دیگر از شیر آلات خراب شد نیازی به عوض کردن کل شیر نداشته باشید. همچنین بهتر است از برندهایی خرید کنید که در ایران نمایندگی دارند و خدمات پس از فروش و ضمانت نامه معتبر ارائه می دهند. بنابراین به اعتقاد بسیاری از فروشندگان بهترین راه برای متقاضیان این لوازم این است که قبل از خرید بخوبی از سابقه شرکت واردکننده یا تولیدکننده شیر اطلاع کسب کنند و از خدمات پس از فروش آن شرکت آگاهی به دست آورند و پس از آن اقدام به خرید کنند.

دیدگاهتان را بنویسید