راهنمای انتخاب شیرآلات برای ساختمان– قسمت اول

در انتها هم باید شیلنگ توالت فرنگی یا به اصطلاح المک خروجی آب را با واشر مخصوص در قسمت مورد نظر نصب نمایید. فروشگاه اینترنتی ساختمون شیرآلات قهرمان را با 16درصد تخفیف در انواع ظرفشویی ، دوش ، روشویی و توالت به مشتریان گرامی عرضه می کند. این فروشگاه اینترنتی به دلیل داشتن انبار و همچنین فروشگاه فیزیکی در بازار بزرگ، توانسته است محصولات خود را به نسبت تمام رقبا با قیمت پایینتر و کاملا رقابتی به فروش برساند. خرید اینترنتی شیرآلات مزایای زیادی به همراه دارد، چون اشخاص میتوانند از بین مدلهای متنوع با قیمتهای گوناگون انتخاب کنند. برندهای زیادی در بازار از پرلاتور سکه ای استفاده می کنند. یا بهتر است اینطور بگوییم که تا چه مدت شیرها بدون اینکه چکه کنند سالم می مانند. قهرمان در حدود 50 سال است که در این در صنعت به این حرفه مشغول است و تقریبا تمام مردم زمانی که به انتخاب شیرآلات فکر می کنند تقریبا اولین برند قهرمان است.

هم چنین اختلاط آب گرم و سرد در این نوع شیرآلات توسط دو اهرم صورت می گیرد. از راه سوم هم میتوانید برای بستن دوش بچه یا سری های کوچکی که در بازار بصورت متحرک وجود دارد استفاده نمایید. اگر شما هم سری به بازار انواع شیرآلات بهداشتی زده باشید متوجه میشوید که تنوع بسیار بالایی برای تهیه شیرآلات ساختمان خود دارید که باید دقت لازم را در خرید آن لحاظ نمایید تا نصب آن بدون کمترین مشکلی صورت بگیرد. برای نصب شیرآلات روشویی شما نیاز به یک پیچ تمام رزوه دارید که باید از جهت صاف در زیر شیر ببندید. بعد از این مرحله باید شیرهای پیسوار تفلون زده را در محل اتصال ببندید و بعد از آن شیر فلکه اصلی را باز کنید. قبل از رد کردن شیلنگ ها از سوراخ سینک و یا روشویی این اورینگ باید با رد کردن شیلنگ ها در زیر شیر قرار بگیرد. دقت کنید واشر روی سینک و دور شیر را فراموش نکنید و واشری که پهن تر است در زیر سینک بسته شود.

بنابر این مهم است که فورا برای تعمیر و تعویض مغزی و یا واشر شیر آب اقدام شود. برای بستن هم کافی است ابتدا واشر مخصوص شیر آب روشویی را در زیر و بعد از آن مهره را با ابزار مناسب سفت نمایید. اگر شیر شما از مدل های قدیمی تر است باید دقت کنید که یک سر شیلنگ به زیر شیر و قسمت دیگر به سر راهی آن متصل شود. ما باید سمت پیچ شده این شیلنگ ها را به آرامی در کف شیر ببندیم. قبل از اینکه به سراغ تعویض شیرالات قدیمی خود به شیرآلات جدید بروید بهتر است با مشاوران ما در گروه تاسیسات 24 ساعته تماس گرفته و از تخصص همکاران ما برای مشاوره و یا خدمات اجرایی بهره مند شوید . زیرا این افراد علاوه بر تجربه کافی در این زمینه، ابزارآلاتی که جهت تعمیر و یا تعویض انواع شیر آب نیاز باشد را همراه خود دارند.

در ادامه قصد داریم با بهره مندی از تجربه همکارانمان در نصب انواع شیرالات بهداشتی و با توجه به سوالاتی که از نصاب شیرآلات ساختمانی به عمل آمده نکات کاربردی را بیان کنیم تا شما عزیزان تا حدودی بتوانید با نحوه راه اندازی این شیرها آشنا شوید. تعویض و جایگزینی سیستم لوله کشی جدید نیازمند یک نصاب شیر آب با تجربه و کار بلد میباشد تا تمامی مراحل را طبق استانداردهای تعریف شده و با کمک تکنیک ها و ترفند هایی که بصورت تجربی کسب کرده انجام شود. نصب شیرآلات توالت ایرانی هم دقیقا به این شکل بوده و میتوان از این آموزش جهت تعویض آن استفاده کرد. شیر هایی که در حمام و توالت استفاده میشود بیشتر به شکل دیواری هستند اما میتوانند در مکان های دیگر هم بکار برده شوند. استفاده از شیرآلات مدل دو فلکه ای سخت تر از مدل اهرمی است و نصب آن نیز مشکل تر است .شیر آلات اهرمی قابلیت تنظیم راحت آب را دارند و هم چنین به علت اینکه راحت تر باز و بسته می شوند کاهنده مصرف آب است و از لحاظ بهداشتی نیز بهتر از مدل دو فلکه است .شیر آلات سنسور دار نوع جدید شیرآلات است که از لحاظ قیمتی بالا بوده اما کاهنده واقعی در مصرف آب است و همچنین کاملا بهداشتی است زیرا هیچ گونه تماسی با دسته شیر رخ نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید