ده نکته که در خرید شیرآلات باید به آن توجه کنید!!!

در سال های گذشته ، شیرآلات بهداشتی ایرانی به خوبی توانسته اند جای خودشان را در خانه های ما باز کنند . امروزه شیرآلات بهداشتی ایرانی به سبب تکنولوژی خاصی که در ساخت آن ها بکار رفته است از کیفیت عالی برخوردار هستند و توانسته اند در بازار جهانی با دیگر برند های خارجی برابری کنند . همچنین شیر های الکترونیک در بیمارستان ها – مطب های پزشکی – کلینیک های دندانپزشکی – کلینیک های زیبایی – ادارات و سازمان های دولتی ، کارخانجات صنایع غذایی ، رستوران ها ودر کل تمام مکان هایی که کاهش مصرف آب همراه با تلفیق بهداشت ، راحتی وزیبایی احساس می شود بکار میرود . شیرآلات یکی از ابزار های پرکاربرد بهداشتی در استفاده از آب شرب توسط انسان در منازل و مکان عمومیست که رعایت شاخصه های استاندارد آن برای حیات بشر بسیار الزامی است . شیرآلات وسیله ای هستند فلزی که از آن برای باز و بست و تنظیم جریان مایعات و گاز ها استفاده می شود . شیرآلات ایرانی این روز ها به قدری با کیفیت شده اند که کمتر کسی را سراغ داریم به دنبال شیرآلات خارجی باشد . طبق استاندارد اروپا درصد سرب به کار رفته در این آلیاژ می بایست کمتر از ۵/۲ درصد باشد.

این شرکت محصولات خود را با استفاده از تکنولوژی های جدید تولید نموده و کیفیت برتر و کارایی بالا را اساس کار خود قرار داده است . شیرآلات بهداشتی ایرانی شودر بر اساس طراحی آلمانی ساخته می شوند و از نظر زیبایی و کیفیت فوق العاده هستند . شیرآلات مدرن امروزی نه تنها وسیله ای فوق العاده برای استفاده راحت تر از آب هستند، بلکه با استفاده از آن ها می توان استفاده از آب را بهینه سازی کرد و درصدد رفع معضل کم آبی در جهان برآمد. امروزه شیرآلات نه تنها وسیله ای برای استفاده راحت تر از آب ، بلکه وسیله ای برای استفاده بهینه از آب در جهت رفع معضل کم آبی در جهان به شمار می آید . برای طولانی تر شدن عمر واشر ها و مغزی باید توجه داشته باشید که هنگام باز و بسته کردن شیر ها فشار زیادی به آن ها نیاورید، چرا که گاهی وقت ها، زمانی که شیر چکه می کند ما گمان می کنیم که با محکم تر بستن می توانیم از این کار جلو گیری کنیم . طبیعتا شما نمی توانید شیرآلاتی که برای سرویس بهداشتی به کار رفته است را برای آشپزخانه یا حمام هم استفاده کنید.

به طور مثال در برخی شیرها، کارتریج خاصی به کار رفته که در صورت خراب شدن اگر توان تهیه آنها را در بازار داخلی کشورمان نداشته باشید مجبور خواهید شد کل شیر را عوض کنید که برای شما تجربهای ناخوشایند خواهد بود. این را به خاطر داشته باشیم که صنعت شیرآلات در ایران رشد خوبی داشته است پس جواب یه این سوال که بهترین برند های شیرآلات ایرانی کار سختی است . بدون تردید مدتی است از کمبود آب در سراسر جهان بخصوص کشورمان اخبار متفاوتی شنیدهاید، به همین دلیل طراحان و تولیدکنندگان شیرآلات بهداشتی برای همسویی با سیاستهای کلان کاهش مصرف آب، دست به کار شدهاند تا با طراحیهای جدید، مصرف مایع حیات را به حداقل خود برسانند. تمامی کارشناسانی که در شرکت فیکس پایپ کار نصب شیرآلات تهران را بر عهده دارند، با توجه به دوره ها و آموزش های مداومی که در آن شرکت میکنند قادر هستند نصب شیرآلات ساختمانی از هر برندی را بصورت کاملا تخصصی انجام دهند. برای اینکه مطمئن شوید لنگی ها درست بسته شده میتوانید از تراز برای این کار کمک بگیرید و موازی بودن آنها را با این ابزار به درستی انجام دهید. کارتریج قطعه ای در شیرآلات اهرمی می باشد که به وسیله آن شیر آب ، باز و بسته می شود.

دلیل اصلی کاهش مصرف این نوع شیرآلات، هدر رفتن آب در حین فرآیند باز و بسته کردن شیرآلات است. در هنگام خرید این نوع شیرآلات توجه داشته باشید که بین شیرآب و دیوار پشت حداقل به اندازه یک انگشت فاصله برای تمیزکاری وجود داشته باشد. اگر سینک شما چهار سوراخ در خود دارد نصب کردن شیرآب که با یک سوراخ قابل نصب است چهره زیبایی بر روی آن سینک نخواهد داشت. زیرا هیچگونه تماسی بین دست و شیرآب وجود نداشته ازاینرو امکان انتقال بیماریهای ویروسی و میکروبی به حداقل میرسد. به نظر میرسد که این نوع شیرآلات قابلیت استفاده در حمام و آشپزخانه را داشته باشد اما توصیه ما مبنی بر استفاده در محیط آشپزخانه است چراکه در مناطقی که روشنایی بیشتری وجود دارد ظاهر دلپسندتری را شاهد خواهیم بود. قابلیت تنظیم آب، یکی از فاکتورهای مهم در هنگام انتخاب شیرآلات است. هنگام انتخاب شیرآلات مهم است که سبک کلی فضای جدید خود را در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید