خرید شیرآلات بهداشتی قهرمان، شودر، راسان، KWC با تخفیف – فروشگاه شیرآلات ماوی هام

از این شیرآلات معمولا در سینکهای ظرفشویی استفاده میشود تا بتوانید آب را به بخشهای مختلف ظروف بپاشید. این شیرآلات دارای شلنگی طولانی و فنری هستند تا بتوانید به راحتی آن را حرکت داده و از آن استفاده کنید. این شیرآلات دارای دو اهرم جداگانه برای آب سرد و گرم هستند و همان طور که از اسم آنها پیدا است برای باز و بسته کردن آنها نیاز به کمی فشار و نیروی دست دارید. بدنههای با جنس برنج بسیار بادوام هستند و مراقبت کمتری نیاز دارند. در این نوع از شیرهای آب شما با فشردن یک پدال با استفاده از پای خود، آب را باز یا بسته خواهید کرد. تمامی شیرآلات تک اهرمی از نوع کارتریجی هستند. شیرآلاتی که روی دیوار نصب میشوند: در هنگام نصب این نوع شیرآلات احتیاط و دقت بیشتری به خرج دهید. برای خروج آب، آب سرد و گرم ابتدا وارد این مخزن شده و سپس با یک فشار تعیین شده خارج میشوند. این شیرآلات معمولا در جنسهایی مانند فلز، روی، استیل، برنز، پلاستیک و غیره ساخته میشوند. این شیرآلات دارای کیفیت بالایی هستند و نسبت به سایرین، عملکرد بهتری دارند؛ درنتیجه نیاز کمتری به تعمیر خواهند داشت.

از آن جا که شما برای باز و بسته کردن آب نیاز ندارید به چیزی دست بزنید، این نوع از شیرها تاثیر قابل توجهی بر بهداشت محیط میگذارد. واشرهای مورد استفاده در آنها بعد از مدتی در اثر فشار آب دچار ساییدگی شده و باعث چکه کردن آب خواهد شد. یکی از معایب این شیرآلات چکه کردن آنها بعد از مدتی استفاده است. شیرهای پیسوار “Piece ware ” شیرهای سادهای هستند که معمولاً قبل از اتصال لولههای آب سرد و گرم به شیرهای مخلوط نصب میگردد. اما حدود در سال 1399 برای نصب یک شیر معمولی 90000 تومان دستمزد متوسط میباشد که در صورت افزایش تعداد شیر ها و راحتی و ساختی آن به قیمت دستمزد شیر افزوده میشود. بهترین کیفیت و قیمت شیرآلات. قیمت این شیرآلات در مقایسه با انواع دیگر بیشتر است اما با توجه به مزایای آن خریدی مقرون به صرفه و مناسب خواهد بود. شیرآلات اهرمی در مقایسه با انواع دیگر طول عمر بالاتری داشته و مقرون به صرفه هستند. ممکن است زیبایی ظاهری و تنوع طرحها، عامل بسیار تاثیرگذاری در انتخاب مشتریان باشد اما با توجه به تغییرات اقلیمی در برخی کشورها این فاکتور در کنار فاکتور کم مصرف بودن شیرها قرار گرفته و عاملی در انتخاب مشتریان شده است.

تعمیرات این شیرآلات در مقایسه با انواع دیگر سادهتر و کم هزینهتر خواهد بود. همچنین در انتهای این مخزن دو دیسک سرامیکی حضور دارد که با حرکت بالا و پایین خود، شدت فشار آب را کنترل میکند. به این نکته اشاره کردیم که کارتریج سرامیکی کیفیت بهتری دارد. دو دیسک سرامیکی در انتهای این مخزن وجود دارد که بالا و پایین میشود تا شدن فشار آب را کنترل کند. یعنی المک با استفاده از مهره و تعدادی بست به دیوار محکم میشود. داشتن پدال جمع شونده و امکان تنظیم دمای آب سرد و گرم از دیگر مزایای خرید این مدل از شیرآلات به شمار میرود. این مدل از انواع شیرآلات جز ارزان قیمتترینها به شمار میروند. هرگز از مواد اسیدی برای پاک کردن شیرآلات اهرمی استفاده نکنید زیرا با اولین بار سیاه خواهند شد. قبل از هر چیزی تاکید می گردد به هیچ عنوان از پاک کننده های اسیدی و شیمیایی نظیر جوهر نمک، وایتکس و سیم های ظرفشویی استفاده ننمایید که باعث از بین رفتن پوشش نیکل شده و شیرآلات را از شرایط ضمانت خارج می نماید.

سرعت باز و بسته شدن آب در این نوع شیرآلات بسیار بالا است، از این رو مصرف آب به شکل بهینهای انجام خواهد شد. از این رو از این مدل از شیرآلات بیشتر در مکانهای عمومی نیز استفاده میشود. بهترین جنس روکش در بازار استیل است؛ زیرا از مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و خوردگی برخوردار است. هرچند شیرآلات بهداشتی در ذهن ما از ساختمان سادهای برخوردار هستند، اما باتوجه به گسترش و تنوع مدلهای گوناگون در بازار و استفاده از برخی فناوریهای نوین در این نوع لوازم، کمکم وقت آن رسیده که برای انتخاب نمونه مورد نظرمان به خدمات پس از فروش آنها نیز توجه ویژه داشته باشیم، چون نهتنها کیفیت لعاب و روکش و جنس مغزی این لوازم باید قابل اعتماد باشد، بلکه تهیه و البته تعویض قطعات یدکی نیز ملاکی برای انتخاب خریداران شده است. یکی از قدیمیترین انواع شیرآلات بر اساس عملکرد، شیرآلات فشاری است. کاربرد : این نوع شیرها در حمام و سرویس بهداشتی نصب می شوند اما بر اساس سلیقه نیز می توان آنها را در آشپزخانه به کار برد. در بخشهای بالا با انواع شیرآلات بر اساس کاربرد و عملکرد آشنا شدیم.

دیدگاهتان را بنویسید