خرید شیرآلات بهداشتی قهرمان، شودر، راسان، KWC با تخفیف – فروشگاه شیرآلات ماوی هام

در بخشهای مختلف یک ساختمان ازجمله آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام نیاز مبرم به حضور این شیرآلات وجود دارد. اگر هنگام خرید این شیرآلات نمیتوانید تفاوت آن با شیرآلات فشاری را متوجه شوید، به این نکته توجه کنید که برای باز و بسته کردن شیر آب فشاری، نیاز به کمی نیروی دست دارید اما در کارتریج شما نیاز به هیچ اعمال فشاری ندارید. قابلیت تنظیم درجه حرارت آب نیز نکته بسیار مهمی است که در هنگام خرید شیرآلات ساختمان باید مورد توجه قرار گیرد. نکته اساسی دیگری که باید در نکات خرید شیرآلات در نظر بگیرید، این است که آیا می خواهید یکنواختی بین تمام شیرآلات اتاق را انتخاب کنید یا دو یا سه سبک را مخلوط کنید. در انتخاب رنگ شیرآلات بهداشتی به دکوراسیون خانه خود توجه کنید. شما زمانی که برای انتخاب شیرآلات خود می روید در بین انواع گوناگون آن سردرگم می شوید و نمی دانید کدام را باید انتخاب کنید.، در این دقیقا آن مدلی را انتخاب می کنید که پسندیده اید، ولی در حالی که باید در انتخاب این وسیله مهم خانه خود نکات مهمی را مد نظر قرار دهید که در ادامه برخی از آن نکات را بیان می کنیم.

همانطور که می دانید یکی از مهمترین تجهیزات هر خانه شیرآلات آن است که افراد بر اساس شکل ظاهری و حصول اطمینان از کیفیت آن، شیرآلات خانه خود را تهیه و انتخاب می نمایند. کاربرد : انتخاب مناسبی برای اماکن عمومی مانند مدارس، مساجد، ادارات، هتل ها، رستوران ها و … این مدل از شیر آلات برای فضاهایی عمومی و روشویی ها بسیار مناسب است. این شیرآلات نیز ممکن است به مرور زمان خراب شوند اما دوام بسیار بیشتری دارند در حالی که قیمت آنها با سایر شیرآلات تفاوت زیادی ندارد. مزیتی که این نوع شیرآب دارد این است که تمیز کردن کانتر و سینک را بسیار آسان میکند. برخی از شیرآلات آشپزخانه دارای شلنگ هستند تا بتوانید آب را بر روی سینک به خوبی هدایت کنید. این نوع شیرها نیز دارای تنها یک اهرم بوده که بر روی یک بدنه استوانهای پهن قرار میگیرد. یکی از انواع پرطرفدار شیرآلات که بیشتر برای شیرآلات آشپزخانه مورد استفاده قرار میگیرد، شیرآلات توپی است.

مثلاً امکان تنظیم دما با استفاده از شیرهای لمسی یا سنسوری وجود ندارد. بهمین دلیل یکی از عمده ترین سئوالاتی که همواره پرسیده می شود ارتفاع نصب شیرآلات بهداشتی و تجهیزات حمام و توالت و… شیرهای توپی اولین مدل از شیرآلات بدون واشر هستند که با یک اهرم کار میکنند. با اینکه افراد همه روزه از شیرآلات استفاده میکنند ولی شاید در هنگام خرید این وسیله اطلاعات دقیقی در این مورد نداشته باشند؛ از قبیل چگونگی جرم گیری شیر آلات ساختمانی و… برای کنترل فشار در این نوع از شیرآلات، دو دیسک سرامیکی در انتهای مخزن بالا و پایین شده و فشار آب را کنترل میکنند. همانطور که از نام آنها مشخص است، شیرهای توپی از یک اتصال توپی برای کنترل جریان خطوط آب گرم و سرد شما استفاده میکنند، و در صورت لزوم میتوانید آنها را بهطور مناسب مخلوط کنید. همزمان با این کار، اهرم یک توپ فلزی و یا پلاستیکی داخل بدنه شیر را کنترل میکند.

دمای آب نیز با حرکت و چرخش اهرم به راست و چپ تغییر میکند. این در حالی است که رعایت مسائل بهداشتی باعث شده اکثر تولیدکنندگان امروزه از خیر سرب خشک گذشته و بیشتر به استفاده از آلیاژ برنج فکر کنند، چون سرب در صورتی که آبکاری شیر بخوبی انجام نشود در مقابل آب به مرور زمان حل میشود و آلودگیهای خطرناکی برای افراد ایجاد میکند. در این حالت شما میتوانید یک مدل از یک برند خوب را برای آشپزخانه که بیشتر در معرض دید است و استفاده میشود را بخرید و با البافی مبلغ باقیمانده سراغ یک برند و یا مدل دیگر بروید. در این بخش از انواع شیرآلات بهداشتی از نظر عملکرد، میخواهیم بدانیم از این تجهیزات در کدام بخشهای ساختمان استفاده میشود. از دیگر تجهیزات پر استفاده در ساختمان، شیرآلات روشویی است. بلندی و طول این شیر یکی از فاکتورهای مهمی است که هنگام خرید باید به آن توجه داشته باشید. همانطور که بیان شد این نوع شیرآلات با استفاده از واشر، عملکرد خود را انجام می دهند و این موضوع باعث شده است تا این نوع شیرآلات در مقایسه با دیگر انواع شیرآلات ساختمان بیشتر چکه کند. با کشیدن سردوش، شلنگ به شکل فنری از شیر جدا میشود تا بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید