خرید شیرآلات بهداشتی قهرمان، شودر، راسان، KWC با تخفیف – فروشگاه شیرآلات ماوی هام

انواع شیرآلات ساختمانی از نظر عملکرد را می توان به دو شکل مختلف تقسیم بندی کرد. از جمله معایب این مدل از انواع شیرآلات بر اساس عملکرد باید چکه کردن مداوم آنها در صورت خرابی اشاره کرد. عملکرد هر کدام از این شیرآلات با توجه به مکانی که مورد استفاده قرار میگیرند، متفاوت خواهد بود. در انتخاب شیرآلات به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ با توجه به نوع عملکرد این دو مدل، سوپاپ تغییر حالت در آنها متفاوت خواهد بود. برخی از شیرآلات آشپزخانه دارای شلنگ هستند تا بتوانید آب را بر روی سینک به خوبی هدایت کنید. همچنین بعد از شیرآلات اتومات و لمسی راحت ترین روش استفاده را برای شما دارند، زیرا فقط کافیست که اهرم قطع و وصل آب را به بالا و یا پایین حرکت دهید. اما گاهی اوقات موارد زیر می تواند به تمیز شدن شیر آب کمک کند. با توجه به روابط خوب بین دو کشور و مناطق ایجاد شده میزان این سهم می تواند رشد کند. همین طور روشویی های کابینتی ارائه شده در فروشگاه علیزاده در طرح های عالی و منحصر به فرد دیده می شوند که اگر بخواهید از سرویس بهداشتی فعلی خود، چیزی متفاوت به وجود بیاورید، مدل های خاص و شیک روشویی های کابینتی علیزاده، گزینه هایی بی نظیر خواهند بود.

با استفاده از آچار فرانسه مغزی را باز کنید. شیرآلات راسان از هر سه نوع آبکاری که بیان کردیم، استفاده می کند. شیرآلات آبکاری شده یکی از محبوب ترین طراحی ها در جهان است. از طرفی، این نوع شیر از مزیت مصرف بهینه آب نیز برخوردار است. در این شیرآلات واشر یکی از اجزای مهم و اصلی است که تاثیر قابل توجهی بر عملکرد آنها خواهد گذاشت. عملکرد اصلی شیر آشپزخانه آزاد کردن آب گرم و سرد برای شستن ظرفها، میوه، سبزی و دستها است. برای کنترل فشار در این نوع از شیرآلات، دو دیسک سرامیکی در انتهای مخزن بالا و پایین شده و فشار آب را کنترل میکنند. شیرهای توپی اولین مدل از شیرآلات بدون واشر هستند که با یک اهرم کار میکنند. برای عملکرد این شیر، اهرم به دور یک کلاهک توپی بالای شیر اصلی میچرخد. با کشیدن سردوش، شلنگ به شکل فنری از شیر جدا میشود تا بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید. شیرآلات تجهیزاتی معمولا فلزی هستند که از آنها برای باز یا بسته کردن مایعات و گازهای ساختمان استفاده میشود. از دیگر انواع شیرآلات براساس عملکرد، شیرآلات مورد استفاده در حمام است.

عملکرد این دسته از شیرآلات به این صورت است که تنظیم دما و فشار تنها با یک دست امکانپذیر است. در واقع در شیرآلات کارتریجی با کوچکترین فشار و چرخش اهرم، آب باز خواهد شد. برای استفاده همزمان از آب سرد و گرم، لازم است هردو دستگیره باهم باز باشند. این مساله باعث شده است انواع مختلفی از شیرآلات هم از نظر برند و هم از نظر عملکرد در بازار موجود باشد. عملکرد این شیرآلات به این شکل است که آب سرد و گرم در یک مخزن به نام کارتریج تعادل فشار ترکیب میشود. درنهایت شیر آب با پارچه تمیزکننده خشکگردد. گاهی اوقات از سرب خشک نیز در ساخت پوسته داخلی شیر استفاده می شود. یکی از انواع پرطرفدار شیرآلات که بیشتر برای شیرآلات آشپزخانه مورد استفاده قرار میگیرد، شیرآلات توپی است. در این بخش میخواهیم بدانیم که مکانیسم و عملکرد این شیرآلات با توجه به طراحی آنها چگونه است.

در این مطلب از خانه معماری به بررسی نکات مهم در انتخاب و خرید شیرآلات ساختمان می پردازیم. شیر توالت یا شیر آفتابه از تجهیزات سرویس بهداشتی به خصوص در خانههای ایرانی است. از دیگر انواع شیرآلات از نظر عملکرد، شیرآلات مورد استفاده در توالت و سرویس بهداشتی است. از این رو به آنها شیرآلات تک اهرمی نیز گفته میشود. جنس روکش شیرآلات ممکن است از برنج، مس، برنز یا استیل ضدخش خوردگی باشد که آخری، استیل ضدخش خوردگی، از جمله پرطرفدارترین و بادوامترین انواع روکش به شمار میرود. در این بخش از انواع شیرآلات بهداشتی از نظر عملکرد، میخواهیم بدانیم از این تجهیزات در کدام بخشهای ساختمان استفاده میشود. تجهیزات شیرآلات مثل کارتریج و … شیرآلات دیسک عمل اختلاط آب سرد و گرم را در داخل یک مخزن انجام میدهند که به آن کارتریج تعادل فشار گفته میشود. یک مهره 3/4 نیز در شیرهای دیواری یا توکاسه دو پایه برای متصل کردن شیر به لنگی یا زانوی لوله آب در این شیرها تعبیه شده که با واشر 3/4 آب بندی میشوند . این نوع شیرآلات از کیفیت بالایی برخوردار هستند و نسبت به سایر شیرآلات کمتر به تعمیرات نیاز دارند. بعضی از افراد، انتخاب بهترین شیرآلات را از لحاظ میزان کارایی و قیمت آنها میدانند در صورتی که قطعات تشکیل دهنده شیرآلات ساختمانی از مهمترین موارد میباشد که در هنگام خرید باید در نظر داشته باشیم تا با یک خرید غیرمناسب در مدت زمان کوتاه، شیرآلات ساختمان خراب نشوند و بتوانیم مدت زمان بیشتری از آنها استفاده کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید