خرید شیرآلات بهداشتی قهرمان، شودر، راسان، KWC با تخفیف – فروشگاه شیرآلات ماوی هام

امروزه بیشتر محصولات شیرآلات را چین به سفارش شرکت های اروپایی و آمریکایی تولید و به بازار عرضه می شود. مجموعه فیکس پایپ به عنوان یکی از شرکت های با سابقه در زمینه نصب و راه اندازی انواع شیرآلات ساختمانی و بهداشتی منازل، ادارات و شرکت های صنعتی در شهر تهران توانسته به تمامی همشهریان عزیز خدمات مناسب و درخوری را همراه با ضمانت حسن انجام کار ارائه نماید. امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی، رنگهای مختلفی از شیرهای سرویس بهداشتی و ظرفشویی موجود است که میتواند باعث هماهنگی و هارمونی بیشتری در میان آشپزخانه یا حمام و سرویس بهداشتی شود. به خاطر همین واشر هم هست که به هنگام قطع یا وصل کردن جریان آب نیازمند فشار بیشتری هستند. به علاوه وقتی بیرون از منزل هستید هیچوقت نگران بسته بودن جریان آب در شیرآلات خود نیستید. شیرالات باید علاوه بر دانستن استاندارهای اندازه و ارتفاع نصب شیر به راهنمای نصب شیرالات توجه کند تا طریقه و نحوه صحیح منحصر به فرد شیرهای مختلف را اعمال کند. نصب شیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی نیزدر ارتفاع 30تا 40 سانتیمتری صحیح میباشد. ارتفاع علم شیر، یکی از مهمترین مواردی که در انتخاب و خرید شیر ظرفشویی یا شیر روشویی حائز اهمیت است.

بدون شک اولین چیزی که در قضاوت یک بیننده نسبت به هر کالا و یا هر وسیلهی نصب شده در ساختمان تاثیر میگذارد، فرم و طراحی ظاهری آن وسیله است. به همین دلیل، گاهی برخی مشتریان بدون آنکه توجه به هزینههای اضافهای که قرار است برای خرید این نوع محصولات بپردازند در میان انبوهی از تولیدات مختلف یکی را انتخاب میکنند و با خرسندی صورتحساب را پرداخت میکنند در حالی که این خوشی مدت زیادی دوام نخواهد داشت چون هزینه نگهداری از این نوع شیرآلات به مرور زمان بسیار بیشتر از خرید خود آنهاست. همانطور که میدانید چنانچه فاصلهی علم شیر ظرفشویی با سینک مناسب باشد، در راحتی کار موثر است و چنانچه بیش از اندازه کوتاه باشد، میتواند در شستوشوی دست یا ظروف، شما را با دشواری مواجه سازد. با توجه به اینکه امروزه منابع آبی در کشور ما محدود است، خرید و نصب شیرآلات پرلاتور یا آبفشان توصیه میشود. اگر چه در گذشته رنگ شیرآلات، بسیار محدود بود اما امروزه با استفاده از آبکاریهای مختلف، میتوان رنگهای ویژه و خاص شیرآلات بهداشتی را نیز استفاده کرد. این پرلاتور در وسط خود دارای شیاری بوده که با استفاده از سکه بتوان آن را باز و به راحتی تمیز کرد.

این نوع از شیرآلات دو اهرمی آب سرد و گرم را جدا میکنند و معمولاً باید برای بستن یا باز کردن آن فشار بیشتری نسبت به سایر شیرهای آب وارد کرد. از دلایل دیگر تعویض شیرآلات زیبایی و آراسته کردن محیط است، همیشه طرح ها و سبک های شیرآلات در حال تغییر هستند و اگر قصد زیبا کردن آشپزخانه یا سرویس های بهداشتی منزل خود را دارید تعویض شیرآلات قدیمی با شیرآلات اهرمی توصیه ماست. تمیز کردن شیرآلات خانه و آشپزخانه باعث میشود ماندگاری آنها افزایش پیدا کند، به همین دلیل لازم است ابتدا بدانید جنس شیرآلات شما چیست و سپس طبق دستور کارخانه برای تمیز کردن آن اقدام کنید. برای هر یک از تجهیزات سرویس بهداشتی نیز یک ارتفاع استاندارد تعریف شده است. بهمین دلیل یکی از عمده ترین سئوالاتی که همواره پرسیده می شود ارتفاع نصب شیرآلات بهداشتی و تجهیزات حمام و توالت و… برای نصب دوش حمام در نظر داشته باشید که دوش های حمام قدیمی با دوش های جدید تفاوت زیادی دارند. تعویض این شیرآلات خیلی تفاوت چندانی با شیرآلات قدیمی ندارد. بهترین روش نصب شیرآلات بهداشتی در کرج تماس با نصابی با تجربه و قابل اطمینان است.

برای نصب اکسسوری و لوازم سرویس بهداشتی نیزباید ارتفاع و تقارن حفظ شود تا زیباتر به نظر برسد. فاصله مابین لوله های آب سردوگرم و همچنین شیر لوله شوفاژ رفت و برگشت بسیار مهم است , و اگر پس از کاشیکاری این فواصل کم و زیاد شده باشد برای نصب شیرالات با مشکل مواجه خواهیم شد, و شیرالات و همچنین رادیاتور ها ممکن است از حالت تراز خارج شوند که این مساله هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ استحکام یک امتیاز منفی محسوب میشود. البته به یاد داشته باشید که فلز سرب به مقدار کم در همه شیرآلات وجود دارد، اما باید به این نکته دقت داشت که سرب به کار رفته در شیرآلات چند درصد است. چون لکه را کم تر نشان داده و در برابر پوسیدگی مقاوم است. کافیست آن را به سمت بالا یا پایین حرکت دهید. زیبایی، تنها مختص سالن پذیرایی یا اتاق نشیمن نیست؛ بلکه هر مکانی که شما در آن تردد و رفتوآمد دارید، باید زیبا و منحصربفرد باشد تا شما را به داشتن یک زندگی بانشاط و لذتبخش ترغیب کند. نمای سرویس بهداشتی و سینک ظرفشویی با انتخاب شیرآلات مناسب و باکیفیت، جلوه ای لوکس و ویژه به خود میگیرد و باعث میشود بتوانید هم زیبایی و هم کیفیت را توامان در اختیار داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید