خرید شیرآلات بهداشتی قهرمان، شودر، راسان، KWC با تخفیف – فروشگاه شیرآلات ماوی هام

آب سرد و گرم در شیر آب های دیسکی را داخل یک مخزن که به آن کارتریج تعادل فشار می گویند ترکیب شده و دو دیسک سرامیکی که در انتهای این مخزن وجود دارند که بالا و پایین می شود تا شدت فشار آب را کنترل نماید.دمای آب هم در شیر های تک اهرمی با چرخش اهرم به راست و چپ تنظیم می گردند.این گونه شیر آلات از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند که به نسبت سایر شیر آلات کمتر نیاز به تعمیر دارند. اقدام به فروش و عرضه خدمات به قیمت روز و رقابتی به مشتریان محترم می نماید . به قیمت نمایندگی و با منظور کردن تخفیف ویژه جهت تجهیز پروژهای ساختمانی و انبوه سازی نموده است . تپس ایران با دارا بودن نماینگی رسمی چینی مروارید ، نمایندگی رسمی چینی کرد ، نمایندگی رسمی چینی گلسار اقدام به فروش اینترنتی توالت فرنگی مروارید ، توالت فرنگی کرد ، توالت فرنگی گلسار ، توالت ایرانی زمینی مروارید ، توالت ایرانی زمینی گلسار ، توالت ایرانی زمینی کرد و انواع و تمامی لوازم و تجهیزات بهداشتی و ساختمانی با تخفیف ویژه نمایندگی می نماید . این گونه شیر آلاتی که از جنس پلاستیکی می باشند از نوع ارزان ترین برای خانه ها می باشند اما در رنگ های مختلفی ارائه می شوند.

شیر آلاتی که در خانه شما به کار رفته اند ، شناختن نوع آن ها به شما کمک می کند که در صورت ایجاد مشکل بدانید که چگونه باید شیرآلات ساختمانی را تعمیر نمائید.علاوه بر این ها، هنگام بازسازی منزل یا هنگامیکه شیرآلات احتیاج به تعویض دارند هم با آشنا بودن درباره عملکرد و کارایی هر کدام از انواع شیر آلات ساختمانی، شما هم می توانید انتخاب مناسب تر وبهتری داشته باشید. در این زمان باید با کمک مواد قوی تر به تمیز کردن آن اقدام نمائید.سرکه سفید می تواند گزینه مناسبی برای اکثر شیر آلات باشد اما حتما اطمینان حاصل کنید که این ماده طبیعی قوی هیچ آسیبی به بدنه شیر آلات شما نزند. برای نصب شیرآلات روشویی شما نیاز به یک پیچ تمام رزوه دارید که باید از جهت صاف در زیر شیر ببندید. برای نصب توالت فرنگی باید ضمن اینکه فواصل عرضی و طولی با دیوارها در نظر گرفته شود ارتفاع شیر هم به اندازه ای باشد که به راحتی بتوان از آن استفاده کرد.

هرچند شرکت های تولید کننده شیرآلات ساختمانی استاندارهای مورد نیاز را هنگام تولید رعایت مینمایند اما به گفته نصاب شیرآلات بهداشتی، هر دستگاهی تکنیک ها و ترفندهایی دارد که باید در هنگام نصب، آن ها را انجام داد تا شیر نصب شده به خوبی کار کند. چیدمان و نحوه دکوراسیون خانه شما سلیقه تان را نشان می دهد که تا چه حدودی زیبا می باشد، یکی از وسایلی که در دکوراسیون خانه تاثیر دارد شیرآلات می باشد که باید با دقت آن را انتخاب کنید. شیرآلات در بازار هم به صورت تکی و هم یک دست کامل شامل شیر توالت، شیر حمام، شیر روشویی، شیر سینک ظرفشویی عرضه می شود. شیر های فشاری جز شیرآلاتی می باشند که دارای واشر هستند و جز قدیمی ترین شیرآلات ساختمانی به شمار می روند که اغلب جز قدیمی ترین شیر آلات ساختمانی محسوب می شوند و بیشتر در خانه های قدیمی تر دیده می شوند،جدیدا این گونه شیر آلات را با اندکی تغییرات در ساختمان های جدید هم به کار می برند.این گونه شیر آلات از جمله ارزان ترین شیر های آب می باشند که بیشتر از سایر شیر های آب مشکل چکه کردن آب دارند.این شیرهای فشاری از دو اهرم ساختهشده اند که آب سردو گرم را جدا می کنند شناخته می شوند و اغلب باید برای بستن یا باز کردن آن فشار بیشتری نسبت به سایر شیر های آب به آن ها وارد شود چرا که آن ها با واشر کار انجام می دهند.

شیرآلات اهرمی از جمله رایج ترین و پرکاربردترین شیرآلات در صنعت ساختمان سازی می باشند. این فیلتر از جنس استیل ضد زنگ است و مانع از ورود ناخالصی ها به داخل شیر می شود. از جمله مدرن ترین شیر آلات ، شیر های دیسکی سرامیکی می باشند.این گونه شیرها به صورت تک اهرمی هستند و اهرم آن ها به روی یک بدنه استوانه ای عریض سوار شده است. تشخیص اصل یا تقلبی بودن این محصولات از افراد غیرمتخصص ساخته نیست و اکیداً توصیه میکنیم در خرید شیرآلات با افراد متخصص مشورت کنید. سنسور: در صورتی که اکثر شیرهای آب با اهرم باز و بسته می گردند ،شیر هایی هستند که احتیاجی به باز و بسته شدن به واسطه اهرم ندارند و فقط کافی است دست خود را جلوی سنسور آن بگیرید تا آب باز شده و یا با برداشتن دست از جلوی چشمی سنسور ، آب بسته می گردد.در این صورت از اهرم فقط برای گرم یا سرد کردن آب استفاده می گردد.سنسور در اغلب شیر های آب به طور پیش فرض وجود دارد و برخی از شیر ها امکان نصب اسن سنسور را دارند.این گونه شیر ها برای جلوگیری از هدر رفتن آب کاملا مناسب هستند اما از نظر قیمت،وجود سنسورمی تواند قیمت شیر آب را بالاتر ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید