خرید شیرآلات بهداشتی ساختمان – فروشگاه محمودی رئوف

پولک پلاستیکی روی شیر که معمولا به رنگ آبی و قرمز است و نشان دهنده ی جهت سرد و گرم بودن آب است را جدا کنید. شیر آب دیسکی، آب سرد و گرم را داخل یک مخزن که به آن کارتریج تعادل فشار گفته میشود ترکیب میکند. این نوع شیرآلات حساسیت روکش های کرومی به مواد شوینده را نداشته و بسیار مقاوم تر هستند. چرا تشخیص و انتخاب بهترین برند شیرآلات منزل بسیار مهم است؟ شیرآلات ساختهشده از این فلز ، مناسب برای انواع سینکهای ظرفشویی امروزی است که میتوانید آن را در بازار پیدا کنید. همچنین نحوه عملکرد آن باعث کاهش آلودگی آب میشود درحالیکه سهولت تنظیم دمای آب را نیز به همراه دارد. ضروری است قبل از هر چیزی باید بدانید شیرآلات ساختمان شما از چه جنسی است تا بتوانید در صورت نیاز مواد شوینده مخصوص به آن را تهیهکرده یا طبق دستور کارخانه نسبت به تمیز کردن آن اقدام کنید اما در اغلب اوقات موارد زیر میتواند به تمیز شدن شیر آب کمک کند . اگر به طور مداوم و مرتب این شیرآلات ساختمانی را تمیز کنید، به طول عمر و دوام آن ها می افزاید. سعی کنید این سه راهی بصورت درست و دقیق بسته شود چون اگر آن را وارونه ببندید یا آبی از المک خارج نمیشود، یا آب با فشار بسیار کمی خارج میشود که در اکثر مواقع مهمترین دلیلی است که باعث میشود آبی که از دوش می آید بسیار ناچیز باشد.

در انتخاب شیرآلات با قطعات پلاستیکی دقت بیشتری داشته باشید و هزینه تعویض قطعات پلاستیکی و هزینه لولهکش در صورت خرابی این قطعات را هم مدنظر قرار دهید. این نوع شیر آلات در زمره شیرالات لمسی قرار میگیرند با این تفاوت که سنسور چشمی تعبیه شده بر روی شیر با قرار گرفتن دست یا جسم روبروی خود آب را خارج میکند و با برداشتن و کنار رفتن دست یا جسم آب را قطع می کند تنظیم گرمی یا سردی آب نیز معمولا در این شیر ها به صورت خودکار صورت می پذیرد . 3. در صورت لکه شدن بدنه شیرآلات استفاده از خمیردندان و جوششیرین توصیه میشود. به دلیل تماس بالای دست با دستگیرههای این نوع شیرآب، استفاده از شیرهای دو دستگیره در مکانهای عمومی توصیه نمیشود. از طرفی در نظر داشته باشید که شما قرار است برای خرید شیرآلات ساختمانی هزینهای را کنار بگذارید و با توجه به کارایی و اهمیت آن در خانه، توصیه میشود که بدون در نظر گرفتن هزینهها، به سراغ بهترین جنس شیرآلات ساختمانی بروید. چگونه شیرآلات ساختمان را تمیز کنیم؟

ازآنجاییکه تنوع قیمت در بازار شیرآلات بهداشتی زیاد است قیمت شیرآلات لوکس، قیمت شیرآلات ارزان و قیمت شیرآلات لاکچری هرکدام متفاوت هستند. لازم به ذکر است که باوجود شباهت ظاهری بین این دو نوع شیر آب، در هنگام استفاده بهراحتی میتوانید متوجه تفاوت عملکرد آنها شوید؛ زیرا شیرهای فشاری در هنگام چرخاندن اهرم نیاز به اعمال فشار بر روی واشر دارند. شیرآلات ساختمانی توپی که شیرآلات تک اهرمی نیز نامیده می شوند اغلب در آشپزخانه ها کاربرد دارند. همانطور که از نام این نوع شیرآلات مشخص است این شیرآلات از برنز ساخته شدهاند و طراحی کاملاً کلاسیکیای دارند. شیرآلات کارتریجی را در دسته دو اهرمیها قرار میدهند، چراکه ظاهری کاملاً شبیه به شیرآلات فشاری دو اهرمی دارند و تنها تفاوت آنها در این است که شیرآلات کارتریجی از نوع بدون واشر و شیرآلات فشاری در دسته واشر دار قرار میگیرند. 2. اگر با مشکل جرمگیری بدنه شیرآلات مواجه هستید، استفاده از سرکه سفید را پیشنهاد میکنیم. همچنین اگر یک سینک سه لگنه داشته باشید، شیر ظرفشویی با علم کوتاه ممکن است اصلا کاربردی نبوده و شما نتوانید از آن برای شستشوی تمامی استفاده کنید. چیزی که می تواند تفاوت این دو را از هم مجزا کند هنگام استفاده نمودن از اهرم ها می باشد.شیرهای فشاری به نسبت شیرهای کارتریج اهرم های سفت تری دارند چرا که اهرم ها برای بستن آب نیازمند این هستند که به روی واشر ها فشار وارد نمایند.اما شیر های کارتریجی این گونه نیستند،چرا که اگر این اهرم را ½ چرخانیده شود آب باز و بسته شده و احتیاجی به هیچ گونه فشاری برای بستن و یا باز کردن شیر آب نمی باشد.

این دست از اطلاعات معمولاً از طرف فروشنده میتواند در اختیار شما قرار بگیرد؛ اما بهطورکلی و خارج از بحث مواد اولیه شیرآلات را میتوان در جنسهای مختلفی ازجمله فولاد ضدزنگ، برنج، چدن، استیل، مس و برنج یافت. شما میتوانید خرید خود را با خیالی آسوده از فروشگاه اینترنتی چارسو انجام دهید. سرکه سفید میتواند گزینه خوبی برای اغلب شیرآلات باشد اما حتماً مطمئن شوید که این ماده طبیعی قوی هیچ آسیبی به بدنه شیرآلات شما نمیزند. شیرهای پیسوار مجهز به فیلترهایی هستند که آشغال های مسیر آب را تصفیه می کند و باعث می شود شیر کمتر رسوب بگیرد. بنابراین ، طبیعتاً شیرآلات سربی از سایر شیرآلات ارزانتر هستند، اما دوام آنها کمتر است و بهسرعت دچار پوسیدگی و خوردگی میشود. شناسایی این شیرها بسیار آسان است. این نوع از شیر آب نسبت به سایر شیرآلات ارزانتر است اما به دلیل شکنندگی بالا و تغییر رنگ سریع آن از کیفیت خیلی بالایی برخوردار نیست . شیرآلات ساختهشده از مس به دلیل ظاهر تیره و جذابیت آنها شناخته شدهاند.

دیدگاهتان را بنویسید