انواع شیرآلات ساختمانی

کارشناسان ما تجربه زیادی در این حوزه دارند و می توانند به شما کمک زیادی در تعویض شیرآلات در زمان کم و با کیفیت بالا بکنند. زیبایی کلاسیک که تقریباً میتواند با ظاهر و احساس قدیمی اما کاربردی مدرن ما را محسور خود کند. طراحی جدید این شیرآلات براساس مکانیزمهای منحصر به فرد دنیای مدرن برای آشپزخانه انجام شده است. در گذشته نهچندان دور، شیرآلات ساختمانی صرفاً نقش کنترل مصرف آب در ساختمانها را بر عهده داشتند؛ اما در سالهای اخیر با توجه به مطرحشدن بحث ساختمانهای مدرن و بالا رفتن اهمیت بحث دکوراسیون و زیباسازی منازل، تولیدکنندگان تلاش بسیاری برای ارتقای کیفیت ظاهری شیرآلات به خرج دادهاند و محصولاتی با کیفیت بسیار بالا در حال حاضر در بازار کشور در دسترس است. محصولات میتوانند ظاهر فضا را دگرگون کنند و بر زیبایی طراحی داخلی بیافزایند. ظرافت و زیبایی این شیرآلات تداعی کننده خصوصیات زنانه است. بسیار مهم است که شیرآلاتی زیبا برای ساختمان خود انتخاب کنید و باید در نظر داشته باشید شیرآلات انتخابی شما از لحاظ شکل و رنگبندی با دکوراسیون سرویسهای بهداشتی ساختمان، هارمونی داشته باشد.

طراح الهام گرفته از این شیر آب به سمت حرکتی است که یک قو هنگام آماده شدن برای پرواز انجام میدهد. به این شیر آب متحرک نگاه کنید، بسیار شبیه به شیرآلات کلاسیک است، اما عملکردهای آن بسیار مدرن و کاربردی هستند. ظاهر مینیمالیستی این محصول برای فضای مدرن بسیار مناسب است. شیری است که تنها برای کنترل جریان آب نصب میشود و عمل مخلوط کردن آب سرد و گرم مانند شیرهای مخلوط را انجام نمیدهند. به خاطر همین واشر هم هست که به هنگام قطع یا وصل کردن جریان آب نیازمند فشار بیشتری هستند. بهعنوان مثال در تقسیمبندی انواع شیرآلات دیواری و ایستاده هماکنون در کمتر آشپزخانهای شیرهای دیواری را خواهیم دید مگر اینکه به سفارش مشتری این نوع شیر استفاده شده باشد، آن هم برای همخوانی با دیگر تزئینات ساختمان. برای نصب شیرآلات جدید معمولا اگر اتصالات قبلی تکان نخوره باشند نیازی به تغییر و یا جا به جا مردن آنها نیست مگر اینکه خودتان بخواهید جای این شیر ها را تغییر دهید. ظاهر این محصول برای دکوراسیونهای مدرن و به ویژه صنعتی مناسب است.

یک آشپزخانه زیبا و مدرن اما با شیرآلات قدیمی، یقیناً چیزی کم دارد! » برای پاسخ با ویکی ساختمون همراه باشید. اما سؤال مهم این است: «آیا شیرآلات در زیبایی دکوراسیون نقش دارند و کدام یک از آنها میتوانند برای دکوراسیون آشپزخانه، حمام و دستشویی مناسب باشند؟ امروز میتوان شیرآلاتی با مدلهای مختلف، طراحی ابتکاری و زیبایی مشاهده کرد که سبک طراحی آشپزخانه، توالت و حمام را غنای بیشتر میبخشند. در ادامه قصد داریم انواع شیرآلات ساختمان را مورد بررسی قرار دهیم و از لحاظ کاربرد و جنس بدنه به انواع مختلف طبقه بندی کرد. طرح منحنی وارد بدنه و شیرها در کنار استفاده از دو متریال مختلف، زیبایی این محصول را دوچندان کرده است. اگر به خانههای مادربزرگها و پدربزرگهای قدیمی بروید، حتماً این نوع شیرآلات را در خانههای آنها دیدهاید و از آنها استفاده نمودهاید. وجود انواع مختلف دستگیره و قوسی شیرآب که در این نوع شیرآلات مستقلا قابلیت تعویض دارند، گزینههای فراوانی برای سفارشی سازی شیرآب به سلیقه خودمان در اختیارمان قرار میدهند.

ثابت شده است که زیبایی شیرآلات تأثیر مستقیمی در آرامش افراد دارد، به ویژه برای کسانی که مسئول آشپزی بوده و وقت زیادی را در محیط آشپزخانه میگذارند. از نظر ظاهری سبکی صنعتی دارد، به طوری که از چند میله باریک تشکیل شده است. بیشتر مردم شیرآلات را تنها بر اساس ظاهری که دارد، انتخاب می کنند که اشتباه است. بونت یکی از قطعات تشکیل دهنده شیرآلات ساختمانی است که نقش کلاهک روی بدنه شیر را ایفا میکند و معمولاً بر روی بدنه شیر، پیچ یا جوش میشود. اگرچه انواع ارزانتر شیرآلات گزینههای در دسترستری به نظر میرسند اما باید توجه داشت که این نوع شیرآلات دارای قطعات پلاستیکی درخود هستند و واضح است که قطعات پلاستیکی دوام کمتری دارند. پخش دینا در نظر دارد قطعات و لوازم جانبی با کیفیت شیرالات را تهیه و توزیع نماید. رنگ های طلایی براق، طلا مات و شیرآلات رنگی که در بازار مشاهده می کنید، با روش آبکاری نوینی که تحت عنوان PVD معروف است، تولید می شوند. یکی از بهترین روکش های موجود در بازار روکش استیل است. در صادرات شیرآلات ساختمانی تطابق محصولات و تولیدات کشور با استانداردها، مقررات و نیاز کشور های مقصد و اخذ گواهی های مربوطه به عنوان هدف صادراتی جزو مهم ترین فاکتورهایی است که صادرکنندگان می بایست به آن توجه لازم داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید