اطلاعاتی درباره شیرآلات ساختمانی|بسپار ®

۱- مهمترین عامل در تعیین قیمت شیرآلات متریال مورداستفاده بهعنوان روکش آنها است. ۱- مسئله مهم ابتدایی که باید به آن توجه داشته باشید، جنس متریال مورداستفاده در ساخت شیرآلات است. شیرآلات کارتریجی و فشاری در نگاه اول و در ظاهر تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند اما باید به این نکته توجه داشته باشید که تنها تفاوت میان این دو نوع شیر در وجود یا عدم وجود واشر است. ۸- یکی دیگر از مسائل مهم در خصوص شیرآلات، موضوع تعمیرات و نگهداری آنها است. در خصوص مسئله قیمت شیرآلات به این نکته اشاره کردیم که به ترتیب شیرآلات با روکش برنز، کروم و استیل ضدزنگ بیشترین هزینه را برای شما به همراه خواهند داشت؛ بنابراین در هنگام خرید شیرآلات باید به این مسئله دقت کافی داشته باشید. ۷- گارانتی یا ضمانت شیرآلات یکی از دیگر از فاکتورهای مهم در خصوص خرید این تجهیزات است که باید همواره موردتوجه قرار دهید. یکی از انواع شیرآلات بدون واشر مورداستفاده در ساختمان، شیرهای توپی هستند. در هنگام بازو بسته کردن شیرهای کارتریجی نیازی به اعمال فشار خاصی برای چرخاندن شیر نیست ولی در شیرآلات فشاری حتماً باید از فشار در هنگام چرخانه شیر استفاده نمود.

مکانیزم عملکرد شیرآلات اهرمی معمولاً به کمک یک توپی است که اهرم به آن متصل میشود و همزمان با حرکت دادن اهرم، توپی نیز شروع به چرخیدن میکند و کار تنظیم دبی و دمای آب خروجی از شیر را انجام میدهد. برای تنظیم دمای آب در این شیرها نیز باید از اختلاط آب سرد و گرم به کمک دو اهرم موجود در کنار شیر استفاده نمود. همچنین چرخش اهرم به سمت چپ و راست برای تنظیم دمای آب طراحیشده است. از طرفی به محض این که در مدتی زمانی معین، مثلاً 20 ثانیه، جسم به صورت ثابت در برابر سنسور مادون قرمز قرار بگیرد، جریان آب قطع میشود. این نوع شیرآلات در دسته شیرهای گران قیمت قرار دارند. تا زمانی که شیرهای با دوام و قطعات شیر را انتخاب کنید (ما برنج را توصیه می کنیم) ، کارهای نهایی که انتخاب می کنید باید سالها سالم بماند. بهترین مزیت استفاده از شیرهای متصل به سینک این است که به راحتی قابل تعویض و یا تغییر برای بهبود دکوراسیون داخلی خانه هستند. اگر ساختمان شما نوساز است حتما سر لوله ها قطعات پلاستیکی را مشاهده کردید که آن را برای جلوگیری از ریختن سیمان و سایر مصالح ساختمانی قرار میدهند. امروزه این خیابان را به عنوان اصلیترین بورس مصالح ساختمانی و بهداشتی در تهران می شناسند.

اکثر خریداران هنگام انتخاب شیرآلات مناسب برای منزل یا محل کارشان با توجه به تنوع گستردهای که در بازار وجود دارد سر دوراهی قرار گرفته و معمولا با توجه به قیمت و بدون در نظر گرفتن دیگر شرایط خرید میکنند. دراینبین محصولات خرید شیرآلات بهداشتی چهار برند مطرح در سطح کشور، بهعنوان پیشنهاد اصلی بازرگانی کشیشی به شما عزیزان است. البته قیمت این نوع شیرآلات را نیز باید در نظر داشته باشید. همانطور که اشاره کردیم، معمولاً بدنه شیرآلات را از دو نوع آلیاژ برنج و سرب تولید میکنند. دلایل ناکارآمدی سرب را در ابتدای مقاله موردبررسی قرار دادیم؛ بنابراین حتماً توجه داشته باشید که شیرآلاتی را تهیه نمایید که از آلیاژ برنج در ساخت آن استفادهشده است. بهطورکلی شیرآلات از دو ماده اولیه برنج و سرب خشک ساخته میشوند. بهطورکلی مجموعه عواملی وجود دارد که در تعیین قیمت شیرآلات ساختمانی اثرگذار هستند. بهطورکلی شیرآلات فلکهای در حال حاضر بهعنوان ارزانترین مدل شیرآلات موجود در بازار شناخته میشوند. بدنه شیرآلات ساختمانی، همان پوشش خارجی شیرآلات است که از اجزای داخلی آن، در مقابل ضربه و مشکلات دیگر محافظت میکند بنابراین این قطعه از قطعات تشکیل دهند شیرآلات ساختمانی از اهمیت ویژهای برخوردار است. ۳- برند شیرآلات نیز در قیمت تمامشده محصولات آنها از جایگاه ویژهای برخوردار است.

۳- نکته مهم دیگری که در کیفیت و طول عمر شیرآلات بسیار اثرگذار است، آبکاری آنها است. نوع دیگری از شیرآلات بدون واشر را شیرآلات دیسک مینامند. این شرکت نیز چیزی در حدود ربع قرن سابقه فعالیت در زمینه تولید شیرآلات ساختمانی دارد و در این سالها با ارائه محصولات باکیفیت به مشتریان خود، توانسته است جایگاه ویژهای برای خود دستوپا کند. در سالهای اخیر و با توجه به افزایش اهمیت تولید شیرآلات لوکس، شودر نیز تلاش بسیار خوبی در این زمینه را آغاز کرده است و موفق شدهاست شیرآلات با کیفیت بالا و طراحی بینظیر را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. در انتخاب شیرآلات بهداشتی به چه چیز هایی باید توجه داشت؟ تولیدکنندگان شیرآلات بهداشتی متعددی در سطح کشور فعال هستند اما بازرگانی کشیشی با بهرهمندی از یک تیم علمی و کارشناسی، به بررسی محصولات برندهای مختلف اقدام میکند. شیر آب از یک اهرم منفرد استفاده میکند که میتوانید آن را از چپ به راست برای کنترل آب گرم یا خنک قرار دهید. دو دیسک سرامیکی در انتهای این مخزن قرار گرفته اند که با حرکت کردن به سمت بالا و پایین فشار آب را کنترل می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید